Як відкрити вікно на висоті?
Планування деяких приміщень передбачає установку вікон на занадто великій висоті, при якій неможливо безперешкодно дотягнутися до ручки. Компанія НОВІКОН пропонує ознайомитися з варіантами їх відкривання. Адже кімнату все-таки доводиться періодично провітрювати.
Перше рішення. Установка вікна з ручкою, розташованої нижче звичайного положення
Вікна розташовані не особливо високо, і щоб дотягнутися до ручки, досить використовувати невелику табуретку або підставку. Наприклад, людина планує встановити вікна до стелі на балконі, не розділяючи конструкцію горизонтальними фрамугами.
При подібній конфігурації буде незручно користуватися віконною ручкою, розташованою по центру стулки. Рішення проблеми полягає в установці віконної стулки з ручкою, розташованої набагато нижче, ніж при стандартному положенні.
Завдяки сучасним можливостям віконної фурнітури, власник має можливість значно розширити перелік способів відкривання віконної ручки щодо площини металопластикових вікон.
Варіант з низьким розташуванням віконної ручки також підійде, якщо людина має невисокий зріст, або зіткнувся з певними фізичними обмеженнями. Наприклад, подібну конструкцію оцінять літні люди, яким не так-то просто дотягуватися до ручки.
Друге рішення. Система дистанційного керування
Вікно розташоване на досить великій висоті, відкривання можливо тільки за умови використання драбини. З подібними “важкодоступними вікнами” доводиться стикатися в приватному будинку. Йдеться про вікна цокольних поверхів, на сходах, або мансардних конструкціях. Проблему можна вирішити за допомогою трьох варіантів.
Дистанційна система відкривання з механічним приводом. Така система дозволяє відкривати вікна, докладаючи зусиль до ручки, встановленої в комфортному місці. Вона безпосередньо з’єднується з механізмами, встановленими на фрамузі або стулці.
Щоб відкрити вікно, можна встановити ручку або важіль, що пересуває тягу. Остання з’єднана зі спеціальними ножицями, які і відкривають вікно. Тяга буває двох типів – м’якою або жорсткою.
Дана система користується популярністю багато в чому завдяки вигідній ціні і універсальності застосування. Завдяки механічному приводу відкривання, таку систему можна використовувати в приміщеннях, де немає підводки електромережі. Але при виборі цієї продукції потрібно звернути увагу на максимальну вагу стулки, на який розрахована система.
Електричний привід
Перевага електроприводу полягає в простоті управління. Адже для відкривання або закривання стулки досить натиснути на кнопку управління, або використовувати пульт ДУ. Системи відкривання з електроприводом бувають декількох типів.
1. Ланцюговий привід. Найпоширеніше рішення, популярність якого пояснюється простотою. В якості робочого механізму виступає ланцюг, що згинається в одному напрямку. Плюси системи:
- довговічність і надійність конструкції. На ланцюзі присутній антикорозійне покриття, в той час як привід розміщений всередині нейлонового корпусу;
- універсальність застосування;
- систему можна живити від змінного або постійного струму;
- простота установки. Скоби закріплені на гвинтах, створення додаткових отворів не потрібно;
- висока швидкість відкривання;
- простота управління;
- можливість додаткової установки приводу для ущільнення;
- в процесі закриття вікна спрацьовує світлодіодний індикатор.
2. Шпиндельний привід. Це досить відомий автоматичний механізм, здатний впоратися з високими навантаженнями. Він працює дуже швидко і безшумно. Шпиндельний привід має компактні розміри, його можна встановити в умовах обмеженого простору. Він здатний керувати вертикальною стулкою, верхньопідвісним, стрічковим або багатошаровим вікном. Система дистанційного керування, оснащена шпиндельним приводом, досить проста в установці і використанні.
3. Рейковий привід. Встановлюється переважно на комерційних і промислових об’єктах, де присутні масивні вікна. Особливість такої системи полягає у високій потужності зусилля, підвищеному класі захисту. При цьому система працює відносно повільно, пересуваючи стулки зі швидкістю до 8 міліметрів в секунду. Привід однаково добре працює як від постійного, так і змінного струму. Це зубчаста рейка, розташована в корпусі, що дозволяє відкривати стулку під широким кутом.
4. Автоматична система провітрювання. Це ексклюзивний варіант для кімнат, де потрібно забезпечити регулярне провітрювання. Система має компактні габарити, візуально приваблива, тому що переважна більшість механізмів приховано.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом