Купить металлопластиковые окна » Блог » Міфи про металопластикові вікна

Міфи про металопластикові вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Металопластикові вікна є відносно новим продуктом на українському ринку, але вже встигли стати частиною нашого повсякденного побуту. Однак, попри це, навколо них існує чимало міфів. Ми відібрали найвідоміші, щоб нарешті зруйнувати.

Міф перший: металопластикові вікна небезпечні для здоров’я

Один з найбільш поширених і популярних міфів. Подібні побоювання виникають навколо будь-якого нового продукту і пояснюються відсутністю у людей достатньої інформації. У випадку з вікнами, причиною слуху став свинець, який нібито виділяється при виробництві ПВХ.

Раніше свинець використовувався, як стабілізатор, але готова продукція його не виділяє, оскільки речовина надавалася у біологічно-пасивному стані. Якщо і раніше ці побоювання були безпідставними, то зараз тим більше: світові лідери у сфері виробництва ПВХ-профілів використовують, як стабілізатор з’єднання кальцію та цинку.

img 2417 2

Міфи про металопластикові вікна

Дехто остерігається металопластикових вікон через вміст у них хлору. Дійсно, він може бути небезпечний для здоров’я людини, але тільки під впливом високих температур (275 oC і вище), коли перетворюється на діоксин.

Це ж підтверджує і Міжнародна програма хімічної безпеки, у якій зазначено, що у випадку загоряння віконного профілю може виникнути небезпека для людини. Але є кілька моментів.

По-перше, якщо загориться віконна рама, зроблена з дерева, то виділяється така ж кількість отруйних речовин, оскільки дерево фарбується і обов’язково обробляється захисними розчинами.

По-друге, з ПВХ виготовляються не тільки віконні профілі, але й інші популярні в побуті речі. Наприклад, електрочайники, одноразовий посуд, харчові контейнери і навіть ємності, у яких зберігають донорську кров.

Чи варто від усього цього відмовлятися? Ні. Але можна освіжити у пам’яті правила пожежної безпеки.

Міф другий: металопластикові вікна не пропускають повітря

Дійсно, металопластикові вікна є абсолютно герметичними. Завдяки цьому, виключені протяги й продування повітря. Однак справа не у ПВХ-профілях, а в склопакетах, завдяки яким і досягається такий ефект. Встановлюються вони не тільки у металопластикових вікнах, але і в дерев’яних, якщо говорити про сучасні моделі.

Який би варіант з цих двох, ви не обрали, все одно, приміщення провітрювати доведеться. Або третій варіант: встановити дерев’яні вікна старого зразка, де провітрювання здійснюється через щілини у рамі та неможливість щільно закрити стулку.

img 2362 2

Металопластикові вікна пропускають повітря?

Міф третій: пластик з часом жовтіє

Все залежить від того, якої якості були спеціальні домішки, що відповідають за стійкість кольору профілю. Якщо ви купили віконну конструкцію, яка пропонувалася за підозріло-спокусливою ціною, то профіль з великою ймовірністю через декілька років пожовтіє. Якісні речі не можуть коштувати дешево.

Щоб такого не сталося, звертайтеся тільки у надійну компанію. Наприклад, у НОВІКОН. Ми завжди стежимо за якістю продукції, перевіряючи її на кожному етапі виробництва. Завдяки цьому, було нещадно зруйновано багато міфів, включаючи й міф про пожовтіння пластику

img 2463 2 2

Жовтіють чи з часом металопласткові вікна?

Міф четвертий: дерев’яні вікна краще металопластикових

Якщо судити з продажу, металопластикові вікна користуються більшою популярністю. Так, у Європі, наприклад, майже половина з встановлених вікон зроблена з ПВХ-профілів, і тільки 28% – з дерев’яних. Що стосується зручності, то за металопластиковими вікнами простіше доглядати, на відміну від дерев’яних, які необхідно обробляти лаком або фарбувати, ще й утеплювати до зими.

Це скоріше питання смаку окремих клієнтів. Якщо ви бажаєте поставити металопластикові вікна, але все ж тяжієте до натуральних матеріалів, можна, як компроміс встановити вікна з малюнком під натуральну деревину. Компанія НОВІКОН пропонує багато варіацій: дуб, горіх, сосна та інші.

img 2560 2 2

Вікно REHAU з декором WOODEC, у кольорі “Вибілений Дуб”

Міф п’ятий: металопластикові вікна дорого коштують

Коли металопластикові вікна з’явилися на українському ринку, саме так і було. Але з часом вони перестали бути предметом розкоші, ставши предметом необхідності. Насправді металопластикові вікна коштують дешевше дерев’яних.

Міф шостий: металопластикові вікна пожежонебезпечні

Пластикові вікна горять, але не довго. Сам пластик є самозгасним матеріалом, тобто він не підтримує процес горіння. Якщо ж порівнювати його з дерев’яними вікнами, то останні починають горіти при температурі від 250 oC, тоді як металопластикові – від 330 oC.

Міф сьомий: металопластикові вікна можуть викликати алергію

Ці побоювання виникає не тільки у жителів України, в Європі теж є певні прихильники цієї думки. Для перевірки, чи дійсно металопластикові вікна призводять до алергії, проведено численні дослідження, які показали, що полівінілхлорид (ПВХ) – це абсолютно гіпоалергенний матеріал.

Тепер ви знаєте про металопластикові вікна трохи більше, і при нагоді можете зробити свій внесок у руйнування міфів про них.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
21-07-2020-02-280x200-1-280x200
20 Липня, 2020
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5, вы уже поставили оценку)
Залишити коментар