Купить металлопластиковые окна » Блог » Догляд за металопластиковими вікнами

Догляд за металопластиковими вікнами

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Навіть найдорожчі і надійні металопластикові вікна потребують правильної експлуатації та догляду. Будь-який механізм може зламатися, якщо з ним грубо поводитися, тому встановлена фурнітура вимагає дбайливого поводження.

furnitura 24606 2

Догляд за фурнітурою вікна

Якщо вам потрібно відкрити вікно, то для цього необхідно повернути ручку на 90 градусів в горизонтальне положення і стулку потягнути на себе. Для закриття стулки потрібно притиснути її до рами і повернути ручку вниз у вихідне положення. Відкидне провітрювання здійснюється шляхом повороту ручки на 180 градусів вгору, і, притримуючи стулку потрібно потягнути її на себе.

Притиснувши стулку до рами і повернувши ручку в початкове положення, ви закриєте провітрювання. Не можна приводити стулку вікна з поворотного положення в відкидне і навпаки. Зимове провітрювання здійснюється шляхом повороту ручки на 45 градусів. Якщо у Вас все-таки виникли проблеми з фурнітурою, викличте фахівця, бажано з фірми, яка здійснювала установку даного вікна.

uhod za furnituroi 2

Догляд за елементами вікна

Багато людей довго не знімають захисну плівку з вікна після його установки, що в подальшому приносить дрібні неприємності. Під впливом сонячних променів вона припікається до профілю, і плівку потім складно відклеїти, так само можлива незначна зміна кольору профілю під плівкою. Металопластикові вікна дуже легко миються, але для цього не можна використовувати розчинники, бензин, абразивні порошки.

уход за пвх-окнами

Догляд за вікнами-ПВХ

Періодично необхідно очищати від бруду водовідливи (ПВХ-клапани), вони знаходяться внизу віконця із зовнішнього боку. Склопакети слід мити звичайними побутовими засобами для миття скла. Проблем із забрудненням внутрішньої частини склопакета у Вас не виникне, так як він герметичний і в нього не може потрапити пил або волога. Москітні сітки на зимовий період необхідно знімати.

Ми сподіваємося, що ці поради допоможуть вам при експлуатації металопластикових вікон. Якщо ваше вікно вимагає професійного догляду і турботи, звертайтеся в Службу порятунку вікон НОВІКОН.. Ми допоможемо впоратися з будь-якими труднощами!

Теги: , , ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар