Купить металлопластиковые окна » Блог » Термін служби пластикових вікон

Термін служби пластикових вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Кожна людина, перед якою постає питання про встановлення нових вікон, хоче отримати по-справжньому якісну конструкцію, яка буде служити їй вірою та правдою багато років.

Адже вікно-це не те, що міняєш щороку. З цієї ж причини багато хто не знає тих нюансів, про які отримуєш уявлення, тільки постійно маючи справу з вікнами. Але нічого, ми Вам у цьому допоможемо.

Гарантія та експлуатація

Деякі плутають термін гарантії з терміном експлуатації вікна. Через це, коли повідомляєш, наприклад, що в НОВІКОН гарантія на вікна — 15 років, що, взагалі, є одним з наших переваг, то клієнти іноді думають, що на шістнадцяту річницю вікно просто розсиплеться в труху і доведеться бігти за новим.

Зрозуміло, ні. Гарантійний термін означає, що ми впевнені у якості нашої продукції, а тому можемо протягом 15 років надавати нашим клієнтам безкоштовне обслуговування та ремонт віконної конструкції. Що стосується самого терміну експлуатації, то він може досягати і 60 років.

Від чого залежить термін експлуатації пластикового вікна

1. Від дотримання правил по експлуатації та догляду. Пластикові вікна, звичайно, менш примхливі, ніж старі дерев’яні конструкції, але теж вимагають до себе уваги. По-перше, потрібно не забувати протирати їх поверхню від бруду, а по-друге, періодично, хоча б пару раз на рік, обробляти фурнітуру і ущільнювач спеціальними засобами. В кінці ми докладніше на цьому зупинимося.

2. Від якості віконної конструкції. У тому випадку, якщо у вас встановлено вікно низької якості, то скільки його не протирай, скільки не змащуй, ситуацію це не особливо врятує, а може навіть навпаки посилить: від такої турботи склопакет випаде з профілю вже через рік експлуатації. Тому у першу чергу переконайтеся, що купуєте справжній товар, а не підробку.

У випадку з профільними системами від REHAU можна бути спокійними за якість, так як у них високий рівень захисту від можливих підробок: на торці стулки зроблене спеціальне лазерне гравіювання з назвою серії профілю, а на рамі — унікальне маркування-код, набите через кожні півметра. Крім того, у них своя оригінальна плівка для транспортування.

3. Від якості монтажної роботи. Скосити термін експлуатації, а також ізоляційних властивостей, можуть і порушення, допущені під час монтажу. У результаті не пройде і пару років, як стулки почнуть провисати, склопакет піддасться розгерметизації, а рама — деформації, а там починається продування, промерзання і цвіль. Щоб не спостерігати цю сумну картину, довіртеся професіоналам з багаторічним досвідом по монтажу віконних конструкцій.

Як продовжити термін експлуатації пластикового вікна

Якщо з якістю віконної конструкції і фурнітурою у вас повний порядок, не кажучи вже про рівень їх установки, то все, що від вас після цього потрібно — бути турботливим власником.

Догляд за фурнітурою вікна. Щоб вікно відкривалося і закривалося легко, а ручка поверталася без додаткових зусиль, потрібно хоча б раз на півроку змащувати всі пази і рухомі елементи конструкції.

В якості мастила підійде мінеральне масло, Літол або WD-40, який продається, в тому числі, у вигляді аерозолю. Ні в якому разі не можна використовувати рослинне масло, а також засоби, зроблені на основі розчинників і кислот, — це може призвести до корозії елементів з металу.

Догляд за склопакетом. Періодично очищайте його за допомогою засобів для догляду за склом, які можна знайти у будь-якому магазині. Як і у випадку з фурнітурою, уникайте засобів, що містять агресивні речовини. Протирати склопакет краще ганчіркою, а не абразивною губкою, інакше можуть залишитися подряпини.

Догляд за гумовими ущільнювачами. Ущільнювач – це те, що розташоване по периметру стулок і забезпечує їх щільне прилягання до рами у закритому положенні.

Щоб вони не втратили форму і як можна довше забезпечували герметичність вікна, хоча б двічі на рік протирайте їх від бруду. Для цього використовуйте мильний розчин і м’яку ганчірку. Коли ущільнювач висохне, змастіть його додатково силіконовим маслом або гліцерином.

Коли слід звертатися за допомогою до фахівця

Якщо якісь частини фурнітури вийшли з ладу, то не варто затягувати з їх заміною, вдаючись замість цього до допомоги ізоляційної стрічки та інших засобів на всі випадки життя. У віконній конструкції немає нічого зайвого і у всього є своє призначення, так що будь-яка зламана деталь може впливати на роботу всієї конструкції та її практичні властивості.

У разі виникнення будь-яких питань або будь-якої проблеми, ви завжди можете звернутися до наших фахівців за консультацією та практичною допомогою. Наші майстри швидко усунуть можливі дефекти і замінять фурнітуру.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар