Купить металлопластиковые окна » Блог » Де насправді виробляється профіль REHAU?

Де насправді виробляється профіль REHAU?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAULoading...

Дуже багато різних теорій виникло навколо того, де ж саме виготовляються профілі від REHAU. Одні стверджують, що їх виробляють в Україні, де-небудь під Броварами, інші запевняють, що насправді їх завозять з Росії, треті – що з Китаю, як і все інше, четверті – що виробництво розташоване у Польщі, а п’яті – у Німеччині.

Давайте докладніше розглянемо це питання, щоб розставити всі крапки над “і”.

Що являє собою компанія

Почнемо з того, що REHAU є багатогалузевою компанією, яка займається не тільки виготовленням профілів для металопластикових вікон і дверей, але також й іншими виробами з пластику, включаючи деталі для таких автомобілів класу «Люкс», як Porsche і BMW.

Отже, виробничі майданчики компанії не зосереджені в одному місці, а розташовані по всьому світу.

Не «made in China»

Однак з Китаю ніхто в Україну профілі не ввозить. У цьому просто немає ніякого сенсу з економічної точки зору, так як доставляти продукцію прямо звідти було б занадто затратно.

Набагато дешевше відкрити екструзійне виробництво прямо в тій країні, де цю продукцію потім випускають на ринок, або хоча б по сусідству з нею.

Виробничі особливості різних країн

Також слід врахувати, що в різних країнах можуть існувати свої традиції з виготовлення вікон, які засновані на індивідуальних особливостях розвитку архітектури та історично-обгрунтованих перевагах.

Наприклад, досить пошукати в Інтернеті, будинки з Великобританії і США, щоб помітити різницю у віконних конструкціях

На ці відмінності також впливають і кліматичні особливості з різних країн. Так, в Італії більш теплий і м’який клімат, ніж у нас, а тому там більше поширені вікна невеликого розміру, які дозволяють зберігати прохолоду всередині будинку.

Не варто також забувати і про нормативні документи, прийняті в окремих країнах, які впливають на підсумкові характеристики вікон.

Таким чином, профілі, які виробляються в Китаї, можуть мати інші вимоги по стійкості до УФ-випромінювання, ніж ті профілі, які виготовляються для жителів Німеччини.

Однак де б не були розташовані виробничі майданчики REHAU, це ніяк не впливає на якість готової продукції. Воно у будь-якому випадку залишається високим.

І все-таки, де?..

Що стосується реальної картини поставок профілів в Україну, то найближчі до нашої країни підприємства з екструзії профілів для металопластикових вікон розташовані в німецькому місті Вітмунд і в польському місті Шрем.
Саме з польського та німецького заводів в нашу країну і надходять профілі від компанії REHAU. При цьому Польща займається виробництвом таких систем, як Euro-Design 60, Euro-Design 70 і SYNEGO, а Німеччина – GENEO і ламінованих у масі профілів.

Останнє означає, що якщо ви замовили вікна «під дерево» або у будь-яке інше забарвлення, то їм займаються фахівці німецького заводу.

Деякі стверджують, що такий поділ пов’язаний з тим, що українцям просто віддають профілі нижчої якості, а ось іншим просунутим країнам більш високого, яке поставляється їм прямо до німецького заводу.
Але це неправда. Профілі, які виробляються в Польщі, поставляють у Францію, Швейцарію і навіть у саму Німеччину, незважаючи на наявність місцевого заводу. Просто така організація виробництва більш вигідна для компанії, ніякого іншого підтексту в цьому немає!

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар