Купить металлопластиковые окна » Блог » Система перегородок ALT 111: нове слово в дизайні інтер'єру

Система перегородок ALT 111: нове слово в дизайні інтер’єру

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
ALT 111 039Loading...

Роботи з реалізації перспективних масштабних проектів в галузі архітектури представляються багатьом складними і привабливими одночасно. Перед дизайнерами і проектувальниками в цьому випадку ставиться досить складне завдання. При її вирішенні з одного боку потрібно зробити гігантську конструкцію оригінальною і невагомою на вигляд зовні, а з іншого – належним чином впорядкувати величезні за звичайними мірками внутрішні простори.

ALT 111 039

Офісні перегородки АЛЮТЕХ ALT111. Вид в інтер’єрі.

Відомо, що формування зручного і презентабельного інтер’єру в зазначених масштабах можливо лише за умови значних тимчасових і фінансових вкладень, яких дуже часто немає в розпорядженні виконавців. Незважаючи на це, вихід з даної ситуації, виявляється, існує.

Інноваційний підхід

Спеціально для організації великих офісних просторів на території виставкових центрів і торгових залів групою інженерів була розроблена система інтер’єрних перегородок ALT 111. Вона уособлює собою сучасний підхід до принципів конструювання, що передбачає мінімізацію тимчасових витрат і модернізацію зовнішнього вигляду системних перегородок. Компанія НОВІКОН використовує цю систему для виробництва інтер’єрних і офісних алюмінієвих перегородок..

Особливість даного методу полягає тому, що при його реалізації на підготовку заготовок до складання потрібно всього одна дія, що складається в нарізці профілів необхідного розміру під дуже «зручним» кутом в 90 градусів.

Важливо! Про складнощі, пов’язані з такими трудомісткими операціями, як розсвердлювання отворів і фрезерування можна буде забути назавжди.

Практичне втілення запатентованого конструкторського рішення, що передбачає застосування Системи перегородок ALT 111, помітно спрощує їх складання і демонтаж.

Основна конструктивна особливість пропонованої компанією Новікон технології полягає в наступному:

  • Полотна заповнення фіксуються за допомогою притисків двох видів: симетричного і асиметричного.
  • Асиметрична різновид кріплення застосовується при установці заповнення на спеціальних поворотних профілях.
  • Нерідко її використовують в якості тимчасового притиску в поєднанні з іншими робочими профілями.

При даному підході кронштейни для зчленування ригелів, стійок і довгомірів виконуються у вигляді накладних елементів. Це повністю знімає проблеми, нерідко виникають при роботі з іншими системами (в них застосовується послідовний метод монтажу).

Перевага

Всі розглянуті вище особливості інноваційного методу облаштування перегородок забезпечують наступні переваги цього підходу:

  • Можливість зниження трудовитрат (витрат на складання і демонтаж готових конструкцій).
  • Істотна економія матеріалів, використовуваних у вигляді профільних заготовок.
  • Поліпшення інерційних характеристик сучасних профілів ALT

Поряд з унікальним методом притиску заповнення перераховані переваги дозволяють отримувати міцні і надійні конструкції з граничною висотою до 4,5 метрів.

 Зверніть увагу: остання властивість означає, що конструкції на основі ALT 111 ідеально підходять для приміщень з високими стелями.

Завдяки всім перерахованим раніше достоїнств, система ALT 111 поступово перетворюється в одну з найбільш затребуваних методик на вітчизняному ринку.

До того ж, перегородки в представленому виконанні відрізняються дуже стильним і по-справжньому європейським зовнішнім виглядом. Тут продумано все, включаючи такі, непримітні на перший погляд, деталі, як:

  1. Колір ущільнювача, застосовуваного для фіксації заповнення полотен (він робиться нейтрально сірим).
  2. Порядок розташування кронштейнів і притисків.

Зазначені елементи розміщуються строго в площині заповнення, що дозволяє маскувати їх профілями системи. Розглянуті особливості конструкції дозволяють без праці інтегрувати перегородки ALT 111 в будь-який навколишній інтер’єр, що тільки вітається навіть найвимогливішим замовником.

На закінчення відзначимо, що пропонована компанією Новікон система інтер’єрних перегородок поєднує в собі не тільки якість, надійність і зручність користування збірною конструкцією. Даний підхід забезпечує необхідну функціональність і є якраз тим рішенням, яке давно очікувалося вітчизняним ринком.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар