Купить металлопластиковые окна » Блог » Б/у металопластикові вікна: чи можна їх встановлювати?

Б/у металопластикові вікна: чи можна їх встановлювати?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Ситуація з вторинним ринком металопластикових вікон вельми неоднозначна. З одного боку, «секонд-хенд» такого типу – досить популярне явище.
На профільних дошках оголошень завжди можна знайти величезну кількість оголошень про продаж або купівлю старого вікна.

З іншого боку, цю конструкцію вже раніше встановлювали, експлуатували довгий час, а потім демонтували. Тут дуже складно розраховувати на якість і надійність продукції.

Проблеми з вживаними вікнами

Розміри

Говорячи про грамотний підхід до склінню, тут можна відзначити, що металопластикове вікно завжди прораховується індивідуально під віконний отвір. І це навіть у тому випадку, якщо установка запланована в типовому будинку – панельному будинку, хрущовці, сталінці і так далі.

Завдання віконної конструкції – максимально добре вписуватися в віконний отвір. Адже від цього залежать параметри теплоізоляції і герметичності. При покупці б/у вікна не можна розраховувати на точність розмірів.

metalloplastikovye okna i dveri b u v plenke photo f627 2

Б/у металопластикові вікна, чи можна їх використовувати знову?

У кращому випадку виріб впишеться в отвір з мінімальними похибками. Доводиться або користуватися непристойно великою кількістю монтажної піни, або розбивати стіну, трохи розширивши тим самим отвір.

Цілком можливо, частина віконного отвору доведеться закладати цеглою. Підгін отвору під вікно не тільки позначається на ізоляційних властивостях, але і змушує витрачати більше грошей на облаштування.

Звідки вікно?

Варіант перший. Ринок б/у вікон в переважній більшості випадків складається з конструкцій першої хвилі. Саме вони на той момент виготовлялися із застосуванням фурнітури сумнівної якості, пластика незрозумілого походження, який жовтів вже після декількох сезонів експлуатації.

У той час були відсутні будь-які норми щодо їх монтажу. Тому недостатня якість світлопрозорої конструкції негативно впливала на мікроклімат в приміщенні.
Як відрізнити вікно першої хвилі монтажу? Це можна зробити неозброєним поглядом – досить звернути увагу на зовнішній вигляд.

Крім зазначеного вище жовтого кольору, компанія НОВІКОН також відзначає неоднорідну поверхню. У своїй роботі така конструкція має масу проблем, оскільки фурнітура або спочатку була поганої якості, або сильно зношена.

olympus digital camera 3 2

Як дізнатися звідки вікна, які вже були у використанні?

Варіант другий. Бюджетне вікно від забудовників. Згідно зі статистикою, приблизно половина всіх металопластикових вікон, встановлених в нових багатоквартирних будинках, підлягає заміні.

Причина полягає в прагненні забудовника заощадити. Зробити це на етапі скління можна за допомогою декількох способів. Так вже виходить, що нове вікно в новій квартирі не здатне повноцінно справлятися з покладеними на нього завданнями.

Чого варто чекати від такого вікна? Природно, низькоякісна віконна конструкція після демонтажу ще сильніше втрачає початкові властивості.
Тому саме бажання придбати б/у вікно ставиться під сумнів. Всі заходи, спрямовані на ремонт і реставрацію, вимагають колосальних фінансових витрат.

Погана енергоефективність

Вікно, встановлене раніше, може виявитися негерметичним. Теплоізоляційні властивості значно погіршаться, якщо розміри отвору і конструкції не співпадуть.

Проблему не вирішить товстий шар монтажної піни. До того ж, матеріал прослужить від сили два сезони, а потім починає швидко розсипатися.

Якість розбирання

При демонтажі старого металопластикового вікна зростає ризик його пошкодження. Навіть невеликий скол або тріщина найближчим часом призведе до протягів в кімнаті.

Відсутність гарантійних зобов’язань

При установці б/у вікна ніхто не дасть гарантію ні на конструкцію, ні на установку.

Де дозволено встановлювати б/у вікно?

З огляду на проблеми, перераховані вище, ніхто не може рекомендувати установку такого вікна. Але за реаліями ринку можна помітити іншу картину.

Металопластикові вікна з “вторинки” користуються великим попитом, оскільки їх вартість на порядок дешевше, та й всі аксесуари, разом з комплектуючими, вже є.

Допускається монтаж б/у вікна в приміщенні, не розрахованому на постійне проживання людей. Наприклад, це старий будинок, придбаний разом з ділянкою, на території якого вже ведеться будівництво нового будинку.

bc0fde 2

Б/у вікно можна поставити в підвальне приміщення

Іншими словами, стара будівля виступить в якості тимчасового житла, через що немає сенсу витрачати дуже багато грошей на заміну старого розсохлого дерев’яного вікна.

За умови достатньої якості б/у вікна, його можна використовувати, щоб засклити літню кухню, альтанку, веранду, сарай, мансарду, або підсобне приміщення.

Тут немає високих вимог до теплоізоляції, тому старе вікно без особливих зусиль впорається з виконанням огороджувальної і світлопропускаючої функції.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар