Штульпові вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Ще до недавнього часу металопластикові вікна залишалися строго однотипними. Отвір вікна розділений на три частини за допомогою імпоста. Сьогодні, все більша кількість замовників робить вибір на користь принципово інших віконних конструкцій, позбавлених серединного моста.

Штульпове вікно – це різновид світлопрозорої конструкції, де відсутній серединний імпост. Це одна з найбільш перспективних розробок на даний момент.

Особливості конструкції

Штульп-різновид профілю, який закріплюють на стулці, що відкривається, тим самим створюючи безімпостний притвор. Оскільки штульп встановлений в стулках, а не в рамі, замовник отримує повністю відкритий віконний отвір.

Штульповая конструкція включає активну і пасивну стулку. Активна стулка вельми функціональна, вона буває поворотною, відкидною, або виконує одночасно дві функції (поворот і відкидання). Пасивні стулки відкривають відразу ж після того, як відкриється активна стулка.

shtulpovoe okno 2

Що таке штульпове вікно?

Закритий шпінгалет забезпечує абсолютну надійність і герметичність віконної конструкції.

Крім шпінгалетних механізмів, на фальци штульпового вікна можна встановити тягу. Точка замикання розташована у верхній і нижній частині стулки.

Досить велика кількість замовників вважає, що штульпова система вікна не так надійна і зручна в експлуатації, як традиційна. Це неправда. Технології постійно розвиваються, тому потенційні покупці отримують герметичне, надійне і практичне вікно.

shtulpovoe okno 1 2

Де і чому застосовують штульпові вікна?

Плюсы штульпового окна

 1. У порівнянні з іншими різновидами віконних конструкцій, штульповое вікно характеризується рядом переваг.
 2. Через відкриті штульпові вікна по-іншому сприймається навколишнє середовище. За допомогою такого вікна можна розробити особливий унікальний інтер’єр квартири або заміського будинку.
 3. Вдосконалений захист від злому. З’єднання стулок в штульповому вікні відбувається через замикання. Іншими словами, одна стулка входить в іншу. Отже, у людини, що знаходиться з вуличного боку будівлі, немає можливості зламати таке вікно.
 4. Підвищений рівень захисту від вуличного шуму в штульповому вікні, оснащеному шпінгалетом.
 5. Навколишні не помітять штульповий механізм, оскільки він прихований.
 6. У закритому стані центральна перегородка займає на 5 сантиметрів менше місця, ніж у стандартних вікон.
 7. Штульпова система – хороший варіант для круглого або трикутного вікна. У відкритому стані немає імпоста, тому візуально вікно виглядає красивіше.
 8. За виробом легко доглядати через відсутність важкодоступних місць для чищення.
 9. Доступна вартість продукції.
 10. У покупців є можливість встановити додаткові елементи, що дозволяють дистанційно управляти закриванням і відкриванням вікна.
 11. Штульповому вікну можна надати будь-який вигляд завдяки технології ламінації.
 12. Штульпова система на балконі або вікні економить корисний простір, оскільки користувачі мають можливість повністю відкрити вікно назовні.
primer shtulpovogo okna na lodzhii 550x350 2

Можливості штульпового вікна

Недоліки

Их всего два. Первый минус – ввиду специфики конструкции, оконную створку необходимо открывать строго поочередно.

Второй – сложности, связанные с установкой москитной сетки. Она должна полностью занимать оконный проем, так как она будет неплотно прилегать к раме. Следовательно, требуется дополнительный слой уплотнения.

Сфера застосування

Штульпове вікно ідеально підходить для інтер’єру, оснащеного нестандартним віконним прорізом. Воно відмінно вписується в лоджію або балкон з невеликою площею.

Штульповые двери

Їх всього два. Перший мінус – зважаючи на специфіку конструкції, віконну стулку необхідно відкривати строго по черзі.

Друга складність, пов’язані з установкою москітної сітки. Вона повинна повністю займати віконний отвір, так як вона буде нещільно прилягати до рами. Отже, потрібен додатковий шар ущільнення.

c88c70016000c0dcf53e87bb77758ff6 2

Штульпові двері

Стандартні одностулкові двері для балкона, як правило, мають ширину 90 сантиметрів. При збільшеному розмірі віконного отвору (до 160 сантиметрів) фахівці можуть встановити штульпові двері.

Їх конструкція також включає пасивну (залежну) і активну стулку. Ширина останньої варіюється в межах 70-80 сантиметрів, весь простір, що залишився, займає отвір. Штульпові двері оснащені однією ручкою, яка встановлена на основній стулці. Залежна ж фіксується у верхній і нижній частині за допомогою шпінгалетів.

Штульпові двері

Штульпові двері можна заповнювати й іншими способами. Деякі замовники купують суцільноскляні двері, де склопакет починається з підлоги і доходить до стелі. Є можливість комбінування сендвіч-панелей і склопакета. Висота сендвіч панелей, як правило, не перевищує висоту розташування підвіконня, або 70 сантиметрів від підлоги.

Висновок

Штульпове вікно з’явилося на українському віконному ринку порівняно недавно. Але вже зараз ця конструкція по праву вважається однією з найнадійніших. І основною її перевагою є отримання панорамного огляду навколишнього середовища.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар