Купить металлопластиковые окна » Сервісна служба » Послуги із заміни та встановлення підвіконь для вікон

Послуги із заміни та встановлення підвіконь для вікон

Підвіконня є невід’ємною частиною віконної системи. Він несе в основному захисну функцію. В процесі експлуатації на нього впливає перепад температур, волога, сонячні промені і фізичне навантаження. Все це варто врахувати при купівлі та встановленні підвіконних систем.

img 0933 2

Підвіконня WERZALIT

Запит в сервісну службу на установку підвіконня може виникнути при наступних ситуаціях:

  • необхідна заміна старих радянських бетонних підвіконь на нові;
  • заміна зламаних неякісних підвіконь;
  • перевстановлення підвіконь, які були неправильно змонтовані раніше;
  • установка нових підвіконь в новобудовах з чорновою обробкою приміщень.

Отримати консультацію

На що звернути увагу при замовленні послуг з установки підвіконь? При виборі підвіконь необхідно звернути увагу на матеріал виконання підвіконня.

Матеріал і виробник підвіконня

Вони виготовляються з наступного матеріалу:

 • декоративний бетон (під мармур та інші текстури), є варіант з лаковим покриттям;
 • мармур, граніт, штучний камінь;
 • цільне натуральне дерево;
 • дерев’яні з ДСП та МДФ;
 • пластикові підвіконня.

Наша компанія не продає підвіконня з бетону, мармуру та цільного дерева. Ми пропонуємо підвіконня з якісного матеріалу німецьких виробників:

 • Werzalit — підвіконня еліт класу;
 • DANKE — підвіконня стандартного класу;
 • Plastolit — підвіконня стандартного класу.

Викликати майстра по заміру

Підвіконня PLASTOLIT

Підвіконня PLASTOLIT PLASTOLIT також виробляються в Україні з німецьких матеріалів. Ці підвіконня надійні, відрізняються продуманою округлою формою. Потовщена основа і покриття плівкою Elesgo ставить виріб в один ряд з іншими якісними підвіконнями.

podokonnik plastolit 01 768x753 1 2

Кольори підвіконня PLASTOLIT

img 1126 2

Підвіконня PLASTOLIT

Підвіконня WERZALIT

Підвіконня WERZALIT почали виробляти в Німеччині понад 60-ти років тому. Технологія запатентована в усьому світі і відбувається по унікальної методології пресування якісної стружки хвойних порід дерева або бука. Цим досягається висока вологостійкість виробу, а також стійкість до механічних впливів.

img 3898 2

Підвіконня WERZALIT

Підвіконня DANKE

Підвіконня DANKE виробляються в Україні, але виготовляються на австрійському обладнанні на основі німецьких матеріалів. Це нестандартні підвіконня на основі потовщеної ПВХ, які покриті глянцевим ламінатом. Вони надійні та екологічні, в порівнянні з іншими виробниками таких виробів.

img 3906 2

Підвіконня DANKE

Характеристики підвіконь

Наступне, що вимагає уваги при виборі підвіконь – це кінцеві характеристики виробу. До них відносяться:

 • ширина і довжина підвіконня;
 • колір та вид покриття (матовий або глянцевий);
 • вид вигину;
 • бічні заглушки.

Всі ці характеристики можна вибрати при замовленні. У момент вибору габаритів виробу, який ми монтуємо, краще запросити майстра по виміру, який зробить всі розрахунки, зробить огляд місця для монтажу і порекомендує на що звернути увагу при замовленні.

Отримати консультацію

Наприклад, необхідно враховувати які елементи опалення встановлено у кімнаті. Потрібно обрати таку ширину підвіконня, яка не буде заважати конвекційним потокам гарячого повітря від них.

При вимірі довжини враховуйте, що довге підвіконня краще розділити і монтувати за допомогою стикувальних елементів.

У практиці сервісної служби компанії НОВІКОН були випадки установки підвіконь на балкон довжиною 6,5 м. Було рекомендовано поділ виробу на дві половини, що дало можливість розподілу вагового навантаження.

Колір та вид покриття варто обирати, виходячи з зовнішнього вигляду кімнати, поєднання кольору виробу з інших елементів декору у ній.

Вид вигину вибирається також з естетичної точки зору. Округлі або зі зрізаними кутами вигини зможуть захистити від ударів об прямі кути підвіконня.

Гарантія довговічності встановленого підвіконня

Ми даємо гарантію на монтаж виробів. Плюс до цього, у кожного виробника підвіконня є своя гарантія на власні вироби.

Всі виробники підтверджують якість своїх виробів відповідними сертифікатами якості державних зразків. Їх виробництво відбувається з актуальних ДСТУ.

При монтажі також враховуються всі стандарти з монтажу і гідроізоляції виробів. Наші фахівці з монтажу сервісної служби компанії НОВІКОН мають багаторічний досвід в даній сфері, проходять практикуми з підвищення кваліфікації, відвідування семінарів, які проводять виробники. При належному догляді, підвіконня прослужить вам у тривалі терміни, що перевищує гарантійний. Замовляйте покупку і монтаж підвіконь у наших фахівців.