Підвіконня DANKE

Компанія НОВІКОН в Одесі пропонує свої послуги з постачання ПВХ підвіконь Danke, які встигли зарекомендувати себе завдяки стабільно високій якості. Вони відрізняються широкими можливостями щодо вибору декору, стійкою до механічних пошкоджень і високих температур акрилової ламінованої поверхнею, високими показниками волого-, термо- та паростійкості.

DANKE

Матеріал підвіконь

Під час виробництва підвіконь Данке використовуються інноваційні технології, які забезпечують високі споживчі якості продукції. Для цього у роботі з розробки конструкції профілю були задіяні німецькі спеціалісти.

Її ключовою особливістю стало чергування похилих та вертикальних ребер, які забезпечують підвищені показники стійкості до деформаційних впливів чи навантажень на вигин. Дотримання всіх технологічних вимог та стабільно високу якість продукції забезпечується завдяки використанню сучасних автоматизованих виробничих ліній.

Для забезпечення ефективного захисту поверхні від зовнішніх впливів зовнішній шар підвіконня є акриловим ламінатом ELESGO HS GLANZ. Це унікальний за своїми характеристиками спресований багатошаровий матеріал, виготовлений на основі паперу із просоченням зі смол.

DANKE

Однією з ключових переваг даної технології, запропонованої DTS Systemoberflaechen GmbH, стала її відповідність найсуворішим вимогам екологічної безпеки завдяки відсутності у складі поліакрилатів формальдегідів та розчинників.

При цьому акрилове покриття цього типу вигідно відрізняється від аналогів здатністю з високою точністю передавати всі декоративні нюанси. Саме тому сьогодні пропонується величезний вибір різних за колірним та дизайнерським оформленням підвіконь Danke.

Поверхня ELESGO HS GLANZ:

•бархатиста і тепла на дотик;

•має високу стійкість до хімічних впливів, тому допускає використання для видалення забруднень будь-яких побутових засобів;

•нечутлива до дії ультрафіолету;
•має стійкість до високих температур.

DANKE
DANKE

Переваги підвіконь DANKE

•Безпека та екологічність. Технологія Danke передбачає відмову від використання в ході виробництва небезпечних канцерогенних речовин, які є обов’язковим компонентом пластику.

•Заводом-виробником надається 10-річна гарантія на продукцію Данке.

•Високі показники термостійкості зовнішнього покриття. Випадковий торкання запаленої сигарети або нетривалий контакт із гарячою чашкою не стане проблемою.

•Стійкість до подряпин, завдяки якій протягом усього періоду експлуатації вдається зберегти ідеально гладку глянсову поверхню. Такі властивості дозволяють без особливих обмежень використовувати підвіконня, наприклад, розміщувати квіткових горщиків.

•Широкий вибір декоративних рішень, який дозволяє підвіконня Danke купити у будь-якому кольоровому чи стилістичному виконанні. Вони органічно впишуться до інтер’єру.

•Висока міцність матеріалу за рахунок використання якісної імпортної сировини та інноваційної конструкції.

•Підвіконня Данке варто купити для встановлення у приміщеннях з високою вологістю. При такому виборі можна не побоюватися, що матеріал набухне або розшарується.

Колірні рішення для підвіконь

Компанія НОВІКОН пропонує широкий вибір підвіконь Данке, ціна яких зможе вас приємно здивувати. У нашому каталозі ви зможете знайти оптимальне рішення для будь-якого інтер’єру та за бажання реалізувати найсміливіші дизайнерські ідеї.

DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE
DANKE

Як визначитися з дизайном підвіконня

Поверхня може бути глянсовою або матовою, виготовляються вироби з однотонним або кольоровим покриттям. Наприклад, у нас ви зможете замовити підвіконня, зовнішнє покриття якого достовірно імітуватиме дерев’яну, мармурову поверхню, інші натуральні матеріали.

Саме ця деталь інтер’єру завжди стає тим елементом, що робить дизайн цілісним. Тому більшість фахівців з оформлення приміщень рекомендують при виборі кольору орієнтуватися не тільки на виконання віконної рами, але й такі деталі, як полиці, стільниці, меблі. При цьому колірне рішення підвіконня має гармонійно поєднуватися, наприклад, з карнизами над вікнами, камінним порталом, покриттям для підлоги.

Крім того, вікно може стати досить яскравим акцентом. Багато дизайнерів, наприклад, використовують темні підвіконня та рами, якщо стоїть завдання візуально збільшити їх ширину. Любителям помилуватися краєвидом припадуть до душі низькі широкі підвіконня, що імітують матеріал, з якого виконана підлога, часто використовують як повнофункціональну полицю або лавку.

DANKE
DANKE

Доступні колірні рішення

•Класичний білий колір з глянсовою або матовою поверхнею. Це ідеальний варіант для поціновувачів лаконічних інтер’єрів. Завдяки властивостям матеріалу підтримання чистоти на поверхні вимагатиме мінімальних зусиль.

•Імітація мармуру. Пропонуються підвіконня Danke, що імітують з дизайну камінь класичного сірого або рожевого кольору, теплих кремових відтінків.

•Імітація дерева. Класичним рішенням у цій категорії стане вибір виробів, що імітують світлий чи коричневий дуб, африканське венге. Екзотичніше виглядатиме біле дерево або махагон (червоне дерево).

DANKE
DANKE

Установка підвіконь DANKE

Процес установки підвіконь – це важливий та відповідальний етап. Фахівці з монтажу НОВІКОН зможуть встановити підвіконня різних конфігурацій та складності.

Підсумки

Запропонована колекція декорів дозволяє підібрати варіант, що стане ідеальним елементом інтер’єру. Компанія НОВІКОН пропонує можливість купити підвіконня Danke при оптимальному поєднанні ціни та якості. Порівняти підвіконня Danke з іншими можна тут.

Ми маємо можливість поставки продукції партією будь-якого необхідного обсягу. Для отримання більш детальної інформації з усіх питань та організації доставки дзвоніть нам. Будемо раді допомогти!

DANKE
DANKE
DANKE
DANKE