Підвіконня

podokon
Підвіконня – це прикраса вікна. Крім цього підвіконня – це те саме місце, де ви можете розмістити квіти чи кімнатні рослини.

Розміри підвіконь варіюються за бажанням замовника.

Якщо під вашим вікном в кімнаті знаходяться елементи опалення, рекомендується вибирати ширину підвіконня так, щоб він не перекривав конвекційні повітряні потоки.

Як вибрати підвіконня і при цьому не помилитися, врахувати всі нюанси та залишитися задоволеним покупкою?

windowsill_cover_cover
Залежно від типу приміщення, в якому встановлено вікно, а також з огляду на бажання замовника наші консультанти можуть запропонувати підвіконня таких компаній:

Werzalit — підвіконня класу ЕЛІТ
DANKE — підвіконня класу ПРЕМІУМ
Plastolit — підвіконня класу ПРЕМІУМ

 

danke2 Підвіконня DANKE

Підвіконня Данке – це підвіконня з гладкою глянсовою поверхнею, яка допомагає спростити догляд за підвіконням до мінімуму. Маючи високу стійкість до подряпин і зносу, по ньому з легкістю можна пересувати горщики з квітами, не боячись наслідків.

Висока термостійкість підвіконня DANKE дозволяє покриттю виробу не постраждати від контакту з гарячими предметами і навіть від тліючої сигарети.

Не варто також забувати, що для підвіконня важлива вологостійкість та паростійкість, а підвіконня Данке і з цими функціями справляються з легкістю.
Встановлюючи Данке, Ви отримаєте підвіконня, яке не розшарується та не набухне від вогкості, що часто відбувається з підвіконнями з ДСП.

Первинний білий вигляд підвіконня DANKE збережеться завдяки стійкості до ультрафіолету. А якщо Вам потрібне буде не просто біле підвіконня, а цікаве дизайнерське рішення, то це не проблема – підвіконня Данке дозволяють створити чудову імітацію, як натурального мармуру, так і дерева в глянці.

 

werzalitПідвіконня Werzalit, Німеччина

Підвіконня WERZALIT представлені серією ELITE.
Це серія підвіконь, які виготовлені з добірної дерев’яної стружки (бук та хвоя) та полімерних смол.

Підвіконня WERZALIT ELITE – це гарантія довговічності, високої естетики та практичності.

Особливістю даних підвіконь є те, що вони зберігають відчуття присутності деревного матеріалу, проте при цьому не поступаються міцності в порівнянні з підвіконнями з ПВХ, а за багатьма параметрами значно перевершують їх.

Підвіконня WERZALIT є монолітним, дуже щільним продуктом, що не піддається впливу вологи і коливань температури від – 50° до +90° С.

windowsill_PLASTOLIT

Підвіконня Plastolit

Пластикові підвіконня Plastolit (Пластоліт) є вибором номер один серед інших представників цієї категорії.

Таку популярність вони набули завдяки високій якості німецьких матеріалів з яких вони створені, а також своїй ціновій привабливості.

Міцні та надійні підвіконня Plastolit відрізняються від інших своїх конкурентів привабливим зовнішнім виглядом. На панелі є великий вибір кольорів і красивих декорів. До кольору декору підвіконня підбирається відповідна заглушка.

Тому кожен зможе знайти сучасний та елегантний дизайн підвіконня своєї мрії. Підвіконня Plastolit легко впишуться у ваш інтер’єр та стануть чудовим його доповненням.

Підвіконня Plastolit – це гарантія німецької якості, так як вони виготовлені з міцного виду пластику. Термін служби цих підвіконь значно вищий у порівнянні з іншими, оскільки вони ламінуються спеціальною німецькою плівкою Elesgo.

Ця плівка відрізняється високою якістю та не має аналогів. Тепер можна не боятися ставити всі свої улюблені вазони на підвіконня, навіть через якийсь час він не дряпається і не змінить свій початковий колір.

Особлива форма округлення капіноса підвіконня Рlastolit відтворює лінії виробів з натурального мармуру. Ця форма підкреслює благородний вигляд і надає особливої ​​елегантності.

podokonnik-Plastolit_01-830x350

Ці вироби гідно обрамлятимуть, як офісні, так і житлові приміщення. Вони мають певну округлу форму та відсутність гострих кутів, що важливо при виборі цього виробу, наприклад, у дитячу кімнату.

Ці вироби гарантують вашу безпеку, тому закруглена форма вбереже вас від механічних травм. Виробник забезпечив підвіконням більш міцну та товсту основу (до 20 мм), що дозволить без страху на них упиратися та ставити важкі предмети.

Цей продукт був створений для найвибагливіших покупців і втілив у собі найважливіші побажання, потреби та очікування сучасних людей. Підвіконня Рlastolit – це комбінація монолітної міцності, ідеальної рівної глянсової або матової поверхні та останніх тенденцій у сфері ламінації покриття.

Встановлення підвіконь

Процес установки підвіконь – це важливий та відповідальний етап. Фахівці з монтажу НОВІКОН зможуть встановити підвіконня різних конфігурацій та складності.

Підсумки

Підвіконня – це невід’ємна частина віконного блоку. Це виріб, який несе функціональну та естетичну роль. Вибрати підвіконня – справа не з простих. Наші менеджери НОВІКОН з радістю проконсультують вас і допоможуть з вибором оптимального рішення.