Купить металлопластиковые окна » Блог » REHAU-виробник, який йде у ногу з часом

REHAU-виробник, який йде у ногу з часом

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAULoading...

Продукція німецького виробництва завжди славилася високою якістю, і пластикові вікна не стали винятком.

Компанія Rehau є одним зі світових лідерів з виробництва пластикових вікон. Цей бренд завжди йде у ногу з часом, удосконалюючи свою продукцію і вражаючи своїми інноваційними розробками у сфері теплозбереження.

Порівняльна характеристика профілів Rehau

Асортимент продукції даної компанії включає у себе вироби, призначені для різних споживачів, у тому числі і для найвимогливіших. Далі будуть розглянуті кращі пропозиції даного бренду.

Профіль REHAU Euro-Design 60

Це бюджетний вид віконного профілю з трьома камерами і товщиною 60 мм. Незважаючи на невисоку вартість, ця віконна конструкція відрізняється гарними теплоізоляційними властивостями – вони відповідають 70-міліметрової цегляній стіні.

Лицьова профільна поверхня прикрашена декоративними скосами, які надають вікнам елегантності.

Крім цього,конструкція додатково оснащена системою безпеки проти злому.

А подвійний ущільнювальний контур забезпечує надійний захист від вологи, пилу і протягів. Профіль Euro-Design 60 по праву вважається одним з кращих бюджетних рішень даної компанії.

Профіль REHAU Euro-Design 70

Особливістю даної віконної системи є збільшена освітленість приміщення на 10%.

Цього вдалося досягти завдяки зменшенню розмірів рами і стулки. Підходять такі профілі для регіонів, що характеризуються недостатнім сонячним освітленням.

Конструкція складається з 5 камер і має ширину 70 мм. Теплоізоляційні характеристики відповідають цегляній стіні товщиною 90 мм. Незважаючи на те, що рама вікна у цій моделі тонше, це не стало причиною падіння інших характеристик вікна, таких як стійкість до деформацій і теплоізоляція.

Профілі ВRILLANT-DESIGN

Ця пропозиція для покупців преміум-класу. Системна глибина профілю становить від 70 до 80 мм, в конструкції може бути 5 або навіть 6 камер.

Застосовуються такі види профілів в елітному будівництві. Теплоізоляція вікна даної моделі знаходиться на рівні 90-міліметрової цегляної стіни.

За бажанням замовника профіль може бути декорований спеціальним текстурованим покриттям, що імітує натуральне дерево.

Переваги вікон Rehau

Головна перевага віконних систем даного виробника полягає у великому асортименті моделей. Профілі Rehau представлені у широкому розмаїтті форм і декоративних рішень.

Можна замовити віконні конструкції прямокутної, квадратної, трикутної, круглої, арочної і будь-якої іншої форми.

Незалежно від стильового рішення інтер’єру приміщення, він буде вдало доповнений якісними і стильними віконними конструкціями.

Досягти високої якості поверхні профілю вдалося завдяки унікальній розробці даного бренду. Компанії вдалося за допомогою застосування інноваційних технологій досягти кращого зчеплення молекул полімеру між собою.

Завдяки цьому всі профілі мають ідеально гладку поверхню без будь-яких натяків на зернистість, яка часом зустрічається на дешевих віконних конструкціях маловідомих фірм.

Крім того, низька пористість матеріалу забезпечує його довговічність і білосніжний вигляд без появи жовтизни навіть після багатьох років експлуатації.

Профілі стандартно виготовляються у 6 колірних рішеннях, але під замовлення доступно більше 50 відтінків. Завдяки цьому, завжди можна підібрати ідеальне рішення під будь-який фасад або екстер’єр будівлі.

Також варто відзначити високі шумоізоляційні характеристики профілів даного бренду.

Практичним способом було доведено, що вікна Rehau знижують рівень шуму, що доноситься у квартиру від міської автостради, з 75 до 35 дБ.

І остання важлива перевага віконних профілів даної компанії-це можливість вибору виробів, виходячи з вимог щодо теплозбереження у будь-якому кліматичному регіоні.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар