Заміна склопакетів

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Поряд з ремонтом вікон все частіше великою популярністю користується така послуга, як заміна склопакетів, яку можна навіть не виділяти в окрему послугу, оскільки це також є частиною ремонту вікна.

Давайте розберемося, що являє собою склопакет? Отже, склопакет це світлопрозора конструкція, що складається з декількох стекол (два або більше), герметично з’єднаних між собою, проміжки в яких заповнені осушеним повітрям або інертним газом.

Плюси склопакетів перед звичайними одинарними стеклами очевидні, це якість, довговічність і надійність, вони створюють комфорт у будь-якому житловому приміщенні.

Однак, ніщо не вічне і склопакети які встановили досить давно, потребують ремонту, особливо це важливо, якщо при їх установці майстрами були допущені помилки або невеликі похибки, що може різко скоротити термін їх експлуатації.

Ремонт вікон може полягати у заміні одного виду склопакета на інший, яких існує кілька видів, наприклад, однокамерні і двокамерні.

Також склопакети в залежності від їх застосування бувають стандартні (склопакети, які використовуються без будь-яких спеціальних призначень) і спеціальні (шумозахисні, енергозберігаючі, ударостійкі, сонцезахисні).

Для виготовлення склопакетів використовуються наступні види скла: листове, візерункове, ударостійке, стійке до пробивання, безпечне, тоноване в масі сонцезахисне, енергозберігаючі і т. д.

Поради по заміні

Візьміть на замітку кілька порад по заміні склопакетів:

– заміна скла у склопакеті обійдеться вам набагато дорожче, ніж виготовлення нового склопакета замість пошкодженого (якщо звичайно в ньому не залишилося цілого спеціального і дорогого скла);
– заміна битого скла у склопакеті може здійснюватися тільки на виробництві (тому не вірте обіцянкам швидко і на місці замініть скло у склопакеті);
– для того щоб поліпшити шумоізоляцію і підвищити теплозбереження, не обов’язково міняти однокамерний пакет на двокамерний, можна просто поставити однокамерний склопакет такої ж товщини, але з більш енергозберігаючим склом у складі (це допоможе не збільшувати навантаження на конструкцію, а також не міняти кріплення склопакетів).

Після заміні склопакетів настає саме час подумати про те, що потрібні москітні сітки, без яких в наш час вже важко уявити собі будь-яке вікно.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар