Купить металлопластиковые окна » Блог » Різновиди стекол для металопластикових вікон

Різновиди стекол для металопластикових вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Скло – це один з найдавніших матеріалів, використовуваних в різних сферах життя. Виробництво ведеться методом плавлення кварцового піску, до якого додається ряд речовин.

Потім масі надають форму і примусово охолоджують. Наявність спеціальних добавок сприяє наданню певних хімічних, фізичних і механічних характеристик.

разновидности стекол для окон-пвх

Скло для ПВХ-вікон

Щоб надати склу необхідні властивості, на готовий лист паралельно можуть наносити спеціальні захисні покриття. Однією з основних сфер застосування вважається будівництво, зокрема, для виготовлення металопластикових віконних склопакетів, облаштування повністю прозорих фасадів.

З’єднання листів скла між собою забезпечує високу міцність і повну герметичність. Все це формує склопакет. За площею він займає приблизно 85-90 відсотків всього віконного отвору. Отже, використання тих чи інших видів продукції забезпечує досягнення певних властивостей скління.

Традиційне флоат-скло

Флоат-склом називається листовий матеріал, сформований на основі розплавленого олова. Високоякісний матеріал має відмінну прозорість, ідеально гладку поверхню і стабільність. Флоат-скло використовується при виробництві стандартних склопакетів з однією або двома камерами.

float-optiwfite-1024x465

Флоат-скло

Енергозберігаючі скла

У порівнянні з традиційними варіантами, як можна здогадатися з назви, енергозберігаючі скла характеризуються підвищеними теплоізоляційними властивостями. Причиною тому є здатність відбиття теплового випромінювання від опалювального обладнання назад в приміщення. Перші скла (к-тип) вироблялися із застосуванням оксиду олова. Вони також називалися “енергозберігаючими стеклами з твердим покриттям”.

picture4 2

Енергозберігаючі склопакети

В силу певних обставин вони не завоювали популярність на ринку. Наступним етапом розвитку стала поява скла і-типу. Це нове покоління продукції, склад якої включає низькоемісійне напилення на базі срібла.

Інша назва « “енергозберігаюче скло з м’яким покриттям”. Саме він користується величезною популярністю серед українських споживачів. В силу своїх експлуатаційних характеристик воно відмінно підходить для експлуатації в українській кліматичній зоні.

Об’єкти, де потрібне дотримання підвищених теплоізоляційних вимог, оснащуються двокамерними склопакетами з використанням двох енергозберігаючих стекол. У всіх інших ситуаціях використовується двокамерний склопакет з одним зберігаючим склом.

 Сонцезахисне скло

Їх застосування актуально в місцях, що характеризуються підвищеною інсоляцією. Є кілька варіантів виготовлення-фарбування структури виробу, нанесення Тонування на поверхню з використанням спеціальних видів плівок.

виды стекол для окон-пвх

Сонцезахисне скло

Загартоване скло

Це ударостійке скло, створене методом нагріву до дуже високої температури з різким подальшим охолодженням. Це скло ідеально підходить для скління приміщень, мікроклімат яких характеризується постійною підтримкою високої температури.

Наприклад, котельні, сауни і так далі. Якщо розбити таке скло, воно не поранить людину через відсутність гострих граней на краях.

стекла для пластиковых окон

Порівняння звичайного та сирого скла

Триплекс

Це суміш з декількох шарів листового скла, з’єднаних між собою прозорим полімерним складом. Особливістю триплексу є підвищена стійкість до ударів. В силу безпеки триплекс використовується при виробництві автомобільних лобових, бічних і задніх стекол, адже при їх руйнуванні відсутні осколки.

Триплекс також активно використовується при склінні об’єктів, до яких пред’являються підвищені вимоги до рівня безпеки.

стекла для окон-пвх

Триплекс

Армоване скло

Це продукція, що має металеву сітку, розташовану всередині. В процесі виробництва в неї встановлюють сітку паралельно по відношенню до поверхні. Сітка може складатися з шестикутних або квадратних осередків. При виробництві застосовується сталевий дріт із захисним покриттям.

 

Незважаючи на свою назву, армоване скло не може похвалитися ударостійкістю. З іншого боку, при руйнуванні воно забезпечує високу безпеку, адже всі осколки залишаться на дроті. Також металева сітка підвищує вогнестійкість виробу.

стекла для окон-пвх

Армоване скло

Витражное стекло

73f1e17c395c784ddbeda89add217163-600x296

Вітражне скло

Завдання вітражного скла полягає у виконанні декоративних функцій, за рахунок чого будинок отримує привабливий дизайн. При виробництві металопластикових конструкцій компанія може використовувати справжній вітраж (композицію з різнокольорових стекол) або псевдовітраж (плівковий вітраж).

Теги: ,
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар