Різновиди стекол для металопластикових вікон
Скло – це один з найдавніших матеріалів, використовуваних в різних сферах життя. Виробництво ведеться методом плавлення кварцового піску, до якого додається ряд речовин.
Потім масі надають форму і примусово охолоджують. Наявність спеціальних добавок сприяє наданню певних хімічних, фізичних і механічних характеристик.
Щоб надати склу необхідні властивості, на готовий лист паралельно можуть наносити спеціальні захисні покриття. Однією з основних сфер застосування вважається будівництво, зокрема, для виготовлення металопластикових віконних склопакетів, облаштування повністю прозорих фасадів.
З’єднання листів скла між собою забезпечує високу міцність і повну герметичність. Все це формує склопакет. За площею він займає приблизно 85-90 відсотків всього віконного отвору. Отже, використання тих чи інших видів продукції забезпечує досягнення певних властивостей скління.
Традиційне флоат-скло
Флоат-склом називається листовий матеріал, сформований на основі розплавленого олова. Високоякісний матеріал має відмінну прозорість, ідеально гладку поверхню і стабільність. Флоат-скло використовується при виробництві стандартних склопакетів з однією або двома камерами.
Енергозберігаючі скла
У порівнянні з традиційними варіантами, як можна здогадатися з назви, енергозберігаючі скла характеризуються підвищеними теплоізоляційними властивостями. Причиною тому є здатність відбиття теплового випромінювання від опалювального обладнання назад в приміщення. Перші скла (к-тип) вироблялися із застосуванням оксиду олова. Вони також називалися “енергозберігаючими стеклами з твердим покриттям”.
В силу певних обставин вони не завоювали популярність на ринку. Наступним етапом розвитку стала поява скла і-типу. Це нове покоління продукції, склад якої включає низькоемісійне напилення на базі срібла.
Інша назва « “енергозберігаюче скло з м’яким покриттям”. Саме він користується величезною популярністю серед українських споживачів. В силу своїх експлуатаційних характеристик воно відмінно підходить для експлуатації в українській кліматичній зоні.
Об’єкти, де потрібне дотримання підвищених теплоізоляційних вимог, оснащуються двокамерними склопакетами з використанням двох енергозберігаючих стекол. У всіх інших ситуаціях використовується двокамерний склопакет з одним зберігаючим склом.
Сонцезахисне скло
Їх застосування актуально в місцях, що характеризуються підвищеною інсоляцією. Є кілька варіантів виготовлення-фарбування структури виробу, нанесення Тонування на поверхню з використанням спеціальних видів плівок.
Загартоване скло
Це ударостійке скло, створене методом нагріву до дуже високої температури з різким подальшим охолодженням. Це скло ідеально підходить для скління приміщень, мікроклімат яких характеризується постійною підтримкою високої температури.
Наприклад, котельні, сауни і так далі. Якщо розбити таке скло, воно не поранить людину через відсутність гострих граней на краях.
Триплекс
Це суміш з декількох шарів листового скла, з’єднаних між собою прозорим полімерним складом. Особливістю триплексу є підвищена стійкість до ударів. В силу безпеки триплекс використовується при виробництві автомобільних лобових, бічних і задніх стекол, адже при їх руйнуванні відсутні осколки.
Триплекс також активно використовується при склінні об’єктів, до яких пред’являються підвищені вимоги до рівня безпеки.
Армоване скло
Це продукція, що має металеву сітку, розташовану всередині. В процесі виробництва в неї встановлюють сітку паралельно по відношенню до поверхні. Сітка може складатися з шестикутних або квадратних осередків. При виробництві застосовується сталевий дріт із захисним покриттям.
Незважаючи на свою назву, армоване скло не може похвалитися ударостійкістю. З іншого боку, при руйнуванні воно забезпечує високу безпеку, адже всі осколки залишаться на дроті. Також металева сітка підвищує вогнестійкість виробу.
Витражное стекло
Завдання вітражного скла полягає у виконанні декоративних функцій, за рахунок чого будинок отримує привабливий дизайн. При виробництві металопластикових конструкцій компанія може використовувати справжній вітраж (композицію з різнокольорових стекол) або псевдовітраж (плівковий вітраж).
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом