Купить металлопластиковые окна » Блог » Приховані петлі в фурнітурі

Приховані петлі в фурнітурі

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Якщо простежити за сучасними тенденціями у сфері житлового будівництва (елітного і об’єктного в цілому), можна помітити, що забудовники намагаються активно інтегрувати енергозберігаючі панорамні вікна. В українських кліматичних умовах рекомендується використовувати енергозберігаючий двокамерний склопакет.

Через великі розміри вікон і двокамерного склопакета віконна стулка важить досить багато. Природно, усе основне навантаження у вікні припадає на фурнітуру. Тому якість її виробництва має велике значення для тривалої і безперебійної експлуатації.

Економити на фурнітурі не варто. Тут потрібно звернути увагу на продукцію європейських виробників, що мають відмінну репутацію на світовому ринку. Наприклад, варто поглянути на комплекти фурнітури від німецького бренду SIEGENIA.

druck 2

Віконна фурнітура SIEGENIA

Компанія НОВІКОН пропонує поглянути на нові можливості віконної фурнітури, що не мають прямого відношення до основного її призначення. Кожному замовнику хочеться отримати не тільки надійне функціональне вікно.

Тепер потрібно, щоб конструкція гармонійно вписувалася в інтер’єр, мала лаконічний і стильний зовнішній вигляд. Тому останнім часом все більш актуальними стають вікна, де є прихована петльова група.

Топові бренди, що займаються виробництвом віконної фурнітури, не змогли обійти цей тренд стороною. Провідні інженери далі працюють над вдосконаленням фурнітури, оснащеної прихованими петлями. З її допомогою вікно отримує практично ідеальний вигляд.

img 1877 2 2

Віконна фурнітура, приховані петлі SIEGENIA, виставковий зразок вікна в салоні НОВІКОН на Заболотного

Конструктивні особливості

Віконна фурнітура, оснащена прихованими петлями, має простий принцип роботи. При закриванні вікна петлі потрапляють в фальцлюфт – простір між фальцем стулки і рамою.

Із зовнішнього боку неможливо побачити петлі. Завдяки подібному розташуванню петель досягається збереження суцільної конструкції ущільнювального контуру.

Оскільки приховані петлі мають просту конструкцію, демонтаж віконної стулки не доставляє особливого клопоту. Чого не скажеш про зрізання або збивання петель з місця монтажу.

skrytolezhaschaya furnitu 2

SIEGENIA, приховані петлі, фурнітура

Вікна, оснащені набором прихованих петель, відносять до продукції преміум-сегмента. Тому їх часто встановлюють власники котеджу або приватного будинку.
Незважаючи на простоту пристрою, для установки фурнітури знадобляться певні знання. Настійно не рекомендується займатися самостійним монтажем. В процесі установки застосовується модульний принцип. Справитися з роботою здатний один майстер.

SIEGENIA-переваги фурнітури

  1. Дизайн. Завдяки використанню комплекту прихованої фурнітури SIEGENIA власник приміщення створює лаконічний і стильний дизайн.
  2. Підвищений рівень теплоізоляції. Вікна, у яких використовується фурнітура стандартної конструкції, мають містки холоду в місці розташування металевих петель, прикріплених між стулкою та імпостом. Прихована фурнітура має конструкцію, що дозволяє виконати регулювання в одній з трьох площин. Результат – досягнення максимального рівня притиску стулки до рами.
  3. Рішення проблеми з провисанням петель. Саме провисла віконна стулка – найпоширеніша несправність, з якою стикаються власники звичайних металопластикових вікон. При укомплектуванні конструкції фурнітурою з прихованими петлями про цю проблему можна забути.
  4. Відсутність продування. Залежно від якості виконання конструкції вікна і грамотності монтажу, класична фурнітура викликає невеликий, або значний потік повітря, що проникає в місця розташування петель. Вікна, що мають приховані петлі, позбавлені цього недоліку.
  5. Підвищений рівень безпеки при взломі. Завдяки застосуванню петель SIEGENIA значно збільшується рівень безпеки віконної конструкції.
  6. Збереження огляду відкритого вікна. Користувач може відкрити віконну стулку на максимальний кут 100 градусів.
  7. При відкритті вікна з фурнітурою SIEGENIA відбувається зміщення стулки до центральної частини вікна. Результат – поява вільного простору, яке можна задіяти для установки ролет або жалюзі.
  8. Підтримка установки обмежувача відкривання. Він спрощує експлуатацію вікна, а також запобігає ймовірність пошкодження віконного укосу.
  9. Можливість фіксації стулки під будь-якими кутами – від 0 до 100 градусів, в залежності від персональних переваг.
  10. Тривалий термін експлуатації. Виробник гарантує довговічність SIEGENIA завдяки набору пазів з власним мастилом. Кожен елемент захищений від корозії за допомогою матово-сріблястого складу.

Приховані петлі – зручний варіант розширення функціональних можливостей вашого вікна, підвищення його безпеки!

img 1863 2

Зразок вікна у салоні НОВІКОН на Заболотного, фурнітура SIEGENIA, приховані петлі

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар