Купить металлопластиковые окна » Блог » Особливості вікон для спеціалізованих приміщень

Особливості вікон для спеціалізованих приміщень

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Лідером серед усіх різновидів металопластикових вікон досі залишається металопластикова світлопрозора конструкція.

В Інтернеті є величезна кількість інформації про переваги її експлуатації у приватному будинку і квартирі, варіантах скління, комплектації і так далі.

У представленій статті компанія НОВІКОН вирішила торкнутися теми приміщень спеціалізованого призначення – навчальних закладів, дитячих дошкільних установ, медичних клінік і так далі.

7bec8dd072546ba21521978c2ae13519 2

Які вікна треба ставити в лікарні?

Вікна в лікарнях

На превеликий жаль, левову частку медичних установ, включаючи лікарні, побудували ще за часів Радянського Союзу. На даний момент їх технічний стан залишає бажати кращого.

Одним з найважливіших етапів є повна заміна всіх вікон, давно вийшли з ладу (а в деяких випадках – навіть згнилих). Саме від віконної конструкції багато у чому залежить мікроклімат кімнати, що вкрай важливо для лікарняних палат.
Вікно в медичному закладі повинно забезпечувати ефективний захист від зовнішнього шуму, утримувати тепло всередині, протидіяти попаданню зовнішнього шуму, мати тривалий термін експлуатації. Крім того, пластик повинен зберігати структуру при постійній обробці дезінфікуючими засобами.
Комплектація металопластикового вікна підбирається таким чином, щоб на поверхні склопакета не з’являвся конденсат. При виникненні надмірної вологи створюються комфортні умови для розвитку цвілі, що представляє велику небезпеку для людського імунітету.

wqlbvavk5bnnq4ovh3l8xq 2

Вікна у лікарнях

Ефективність лікування також залежить і від якості повітря. Щоб знизити ймовірність зараження інфекціями, які передаються повітряно-крапельним шляхом, доведеться постійно дотримуватися внутрішнього режиму провітрювання кабінетів і палат.

Будь-яке вікно в закладі охорони здоров’я має бути безпечним. Причому безпека стосується не тільки експлуатації, але і матеріалів, з яких виготовлена конструкція.

Обов’язкова умова-повна відповідність санітарним нормам.

При установці вікна в психіатричній лікарні, воно повинно протидіяти отриманню доступу назовні. Тобто, затримувати пацієнтів у разі нападу або втечі. Для підвищення безпеки рекомендується використання замків на вікна і ударостійких стекол.

kmpc w 4qhnhvio1xxqcyq 2

Які вікна роблять у психіатричних лікарнях?

Окремої згадки заслуговують енергозберігаючі властивості вікон. У порівнянні з розвиненими країнами, лише кілька років тому в Україні почали масово приділяти увагу проблемі енергозбереження.

Для вітчизняної кліматичної зони не вистачить установки двокамерного склопакета. Він повинен мати низькоемісійне покриття, що утримує тепло у кімнаті.

Результат-скорочення кількості споживаного тепла під час опалювального сезону і зниження витрат на кондиціонування влітку.

Вікна для дитячих садків і шкіл

Вікно в дитячому закладі є інструментом безпеки і захисту дитини від захворювань або травм. Вікно в дитячому садку і школі має повною мірою відповідати санітарним і технічним вимогам.

Оптимальним варіантом є установка металопластикового вікна, так як воно характеризується підвищеним рівнем теплоізоляції, надійності і довговічності.

До віконних конструкцій, призначеним для дитячих садків і шкіл, висувається ряд основних вимог.

im kindergarten 3 23802464328 o 2

Вікна у дитячих садках і школах

  1. Підвищений рівень теплоізоляції. Вкрай важливо, щоб в школі і саду вікно повністю захистило дітей від низьких температур, протягів і опадів. При покупці скління рекомендується використання п’яти – або трикамерного віконного профілю з двокамерними склопакетами, оснащеними енергозберігаючим покриттям.
  2. Безпека склопакета. Дітям властиво постійно перебувати в русі через свою допитливості і активності. Тому в дитячому садку, як і в школі, важливо створити безпечні умови. При виборі скління потрібно звернути увагу на конструкції, оснащені ударостійким покриттям. Залежно від розмірів склопакета, рекомендується використання конструкцій з триплексу або загартованого скла.
  3. Високий рівень світлопропускання. Правильне освітлення сприяє ефективному засвоєнню знань і продуктивному відпочинку. Саме з цієї причини віконні конструкції в садках і школах більше в середньому на 25 відсотків, ніж у звичайних будинках. При виробництві склопакета використовується якісне скло марки М1. Воно характеризується найкращими показниками світлопропускання.

Крім того, металопластикова конструкція повинна забезпечувати безпеку провітрювання. В ході проектування інженери роблять упор на безпеку, створюючи отвори таким чином, щоб у дитини не було можливості дістатися до віконної ручки.

Наприклад, фрамугу для провітрювання встановлюють прямо над стелею. Крім того, металопластикові вікна можуть укомплектовувати або знімними ручками, або моделями з замком.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар