Особливості вікон для пентхаусів
Серед всіх різновидів нерухомого майна пентхаус займає особливе місце. На нього припадає близько 3% від усього обсягу нерухомого майна на території України. У нас це поняття дещо відрізняється від традиційного.
Тільки 20% пентхаусів, побудованих у Києві, побудовані з урахуванням вимог, які пред’являють до будівель такого типу. Якими характеристиками може похвалитися звичайний пентхаус?
Пентхаус – різновид житлового приміщення на останньому поверсі висотних будівель, сумарна площа якого перевищує 200 квадратних метрів.
Для нього характерна наявність панорамного скління, високих стель, власного ліфта і відкритої тераси.
Досить часто пентхаусом називають велику квартиру на останньому поверсі, де присутні панорамні вікна. З іншого боку, це поняття “пентхаус” передбачає наявність єдиного житлового приміщення на поверсі.
Іншими словами, у власника відсутні сусіди за стінкою, так як об’єкт повністю займає весь поверх. Крім того, в пентхаусі передбачений просторий вид на усі чотири сторони.
За це відповідають світлопрозорі металопластикові конструкції панорамного типу. Класичні пентхауси, як правило, територіально розташовуються у центральній частині міста.
У Києві вона історична, тому будівництво висотних будинків тут не ведеться. Ще однією відмінністю “вітчизняного пентхауса” є відсутність окремого ліфта.
Американські пентхауси завжди оснащуються персональним ліфтом. Будь-яка українська компанія, що займається будівництвом, не поспішає оснащувати пентхаус повним набором традиційних елементів.
Причиною тому є нестабільність економічної ситуації в країні. Отже, після завершення робіт зі зведення не виключено, що у майбутньому з’являться проблеми з реалізацією.
У представленій статті розглянута ключова особливість пентхаусів – панорамне скло. Вікна розташовані на кожній стороні житла, по всій висоті.
Застосування металопластикових конструкцій актуально за умови, що висота стель не сильно відхилена від стандартних значень.
Проте, проекти пентхаусів можуть передбачати солідне збільшення висоти – аж до семи метрів. У подібних ситуаціях застосовується фасадна система скління.
До пентхаусів пред’являють ряд вимог, пов’язаних з металопластиковими конструкціями. Вони повинні:
- бути безпечними;
- не пропускати в кімнату шум з вулиці;
- зберігати тепло всередині приміщення;
- забезпечувати сонцезахист у жарку пору року.
Енергоефективність
Питання енергоефективності вирішується шляхом установки енергозберігаючого склопакета. У його конструкції передбачені 1-2 покриття, що пропускають в кімнату тепло. Вони не дають теплу покинути приміщення.
Щоб забезпечити максимальну теплоізоляцію, в простір між стеклами закачують інертний газ – аргон. Також на практиці використовується альтернативний різновид газу – криптон.
Сонцезахист і безпека
Сонцезахист і безпека скління стає можливою завдяки використанню ударостійкого склопакета.
Найпопулярніші рішення – загартоване скло, триплекс, або їх варіації (із зовнішнього боку встановлюють загартоване скло, в той час, як триплекс поміщають всередину).
Залежно від способу захисту від сонця, продукція буває двох типів – з тонуванням в масі, або з сонцезахисним покриттям.
Шумоізоляція
Може здатися, що пентхаус не потребує шумоізоляції. Як мінімум тому, що він розташований на самому верхньому поверсі, де немає сусідів.
Але потрібно розуміти, що поблизу житла розташовуються повітрозабірники і повітроводи, що працюють в цілодобовому режимі.
Для вирішення проблеми надлишку шуму застосовується триплекс, що володіє підвищеними шумоізоляційними характеристиками.
Как устанавливается система остекления для пентхауса?
Як встановлюється система скління для пентхауса?
При установці віконної конструкції, як правило, виникають складнощі, пов’язані з подачею на поверх цільної конструкції (двері-гармошки, зсувні двері і так далі).
Вони просто не вмістяться в вантажний ліфт, або дверний отвір. Тому власник пентхауса повинен скористатися послугами бригади промислових альпіністів.
При наявності відкритої тераси за заскленим контуром, установкою системи скління займаються прості монтажники.
При відсутності відкритої тераси, коли скління виступає у якості огороджувальної конструкції, для монтажу склопакетів знадобляться альпіністи.
Особливості фасадних систем Rehau
Фасадна система – це оптимальне рішення для скління великої площі, включаючи пентхаус. Європейський лідер з виробництва металопластикових конструкцій – компанія Rehau, пропонує потенційним клієнтам круту систему REHAU GENEO RAU-FIPRO Х для скління фасадів.
Віконні конструкції GENEO RAU-FIPRO X дозволять вам втілити цікаві та креативні архітектурні проекти. Великі металопластикові вікна прикрасять ваш приватний будинок.
Засклений балкон з кольоровими панорамними ПВХ-вікнами дозволить виділятися серед інших.
Окремим плюсом матеріалу GENEO RAU-FIPRO X стала його легка вага. Монтування великих віконних конструкцій тепер не проблема.
З RAU-FIPRO Х сьогодні можна робити стулки, що відкриваються, з розміром: 2800х1300 мм. Не усі алюмінієві конструкції могли створювати такі габарити раніше. Для металопластикових вікон такі розміри були недоступні.
Зараз такі великі розміри стали реальними і для ПВХ-вікон. Головний бонус матеріалу RAU-FIPRO Х у тому, що він досить легкий.
А це полегшує монтаж великих віконних конструкцій. Так що, якщо вам потрібно засклити балкон – у вас є готове рішення.
Детальніше про REHAU GENEO RAU-FIPRO Х читайте тут.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом