Купить металлопластиковые окна » Блог » Металопластикові вікна REHAU

Металопластикові вікна REHAU

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAULoading...

З плином часу змінюється абсолютно все, навіть галузь будівництва та облаштування квартир і будинків. Великих змін зазнало і виробництво вікон.

Раніше у квартирах і будинках використовувалися вікна з крихкого скла, що доставляло багато клопоту при їх транспортуванні, а також при установці.

Природно, з часом подібне рішення замінили на пластикові вікна, які набагато міцніше, надійніше, красивіше і безпечніше. До того ж даний тип вікон характеризується такими якостями як теплоізоляція та шумоізоляція.

На сьогоднішній день пластикові вікна використовуються абсолютно скрізь, особливо в новобудовах і нових приватних будинках.

Що стосовно скляних вікон, то даний продукт повністю знятий з виробництва і замінений на новий, більш якісний і безпечний варіант з масою позитивних якостей.

Найбільш популярними пластиковими вікнами є всім відомі вікна Rehau, які відрізняються масою переваг.

Особливості

Пластикові вікна Rehau це німецька продукція, виробництво якої зосереджено у Баварії.

Це дуже відомий бренд, що спеціалізується не тільки на виробництві якісних склопакетів, але і на розробці полімерних матеріалів для будівництва, а також на авіа- та автомобілебудуванні.

Спектр вироблених робіт даної компанії дуже широкий і виробництво не зупиняється на розробці та реалізації на український ринок пластикових вікон.

Найбільш відомим і найголовнішим заводом компанії Rehau поза Німеччиною, є завод в Гжелі. Цей завод відрізняється своїм порядком у всіх процесах виробництва, а також має безліч сертифікатів та ліцензію.

Уся вироблена продукція проходить ретельну перевірку і випробування.

Відмінності пластикових вікон Rehau

Головною відмінністю пластикових вікон Rehau є їх довговічність. Виробник заявляє про термін служби даних пластикових вікон на довгі 60 років. Ще однією важливою перевагою пластикових вікон Rehau, слід зазначити те, що вони є екологічно чистими.

У процесі виробництва даних вікон не використовується цинк. Крім того, поверхня пластикових вікон Rehau володіє унікальними властивостями, завдяки якими вона відштовхує пил і зайву вологу.

При цьому поверхня прекрасно протирається і не залишає відбиток пальців і розводів.

Прекрасне дизайнерське рішення не залишить сумнівів у придбанні вікон для дачі, будинку або квартири. Подібні вікна також широко використовуються і в комерційних приміщеннях.

Завершення

Вікна німецької компанії Rehau мають масу переваг, які значно відрізняють їх продукцію від інших компаній.

Дані пластикові вікна володіють довговічністю і є прекрасним рішенням, відповідним для будь-якої будови.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар