Купить металлопластиковые окна » Блог » Як заміряти балкон для розрахунку?

Як заміряти балкон для розрахунку?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Для забезпечення більш комфортного проживання в будинку і збільшення корисної площі жителям квартир варто задуматися про склінні балкона. На вітчизняному ринку представлені два різновиди продукції-холодне і тепле скління. Специфіка холодного скління полягає у використанні приміщення в якості додаткової площі для сушіння випраної білизни, зберігання законсервованих продуктів харчування і речей, які не поміщаються в квартирі.

Іншими словами, завдання холодного скління, перш за все, полягає у виконанні огороджувальної функції, запобігаючи проникненню вітру, снігу, дощової води всередину балкона. Тепле скління відмінно підійде в ситуації, коли з балкона треба зробити додаткове житлове приміщення. Завдяки такому рішенню з’являється можливість зробити додатковий кабінет для роботи, розважальну зону, бібліотеку, невелику кімнату для обіду і так далі.

franc-8-600x434

Замір балкона

Скління виступає проміжним етапом облаштування приміщення. Адже після цього доведеться гідроізолювати, утеплити, обшити зовні і провести опалення на балконі. Замір балкона-це перший відповідальний етап.

Багатьом може здатися, що це проста процедура. Для успішного її виконання необхідний колосальний досвід і хороші теоретичні знання. Отже, тільки професіоналу вийде грамотно виконати виміри з урахуванням всіх нюансів балконного приміщення.

Ідеальні балкони просто відсутні – їх недоліки проявляються в значеннях кривизни. Яскравий приклад-панельні будинки, де відхилення по висоті або ширині може доходити до десяти сантиметрів від норми. Не маючи певні знання, підібрати відповідні розміри самостійно, на жаль, не вийде. Професійному замірника необхідно брати до уваги майбутню обробку всередині балкона.

Недотримання вимог призведе до появи:

  • візуально помітних перекосів;
  • складнощів при виконанні монтажних робіт;
  • додаткових пунктів витрат на усунення помилок;
  • слідів руйнування фасаду.

Щоб уникнути неприємностей, потрібно дотримати всього два правила. Перше-виробництво скління для балкона допускається тільки якщо компанія отримала технічні параметри, визначені професійним замірником. Друге – якщо і хочеться самостійно заміряти балкон, можна спробувати зробити це, але тільки для отримання орієнтовної вартості майбутнього скління.

Замір балкона без скління

Найлегше отримати розміри балкона без скла. Відсутність дерев’яної рами дозволяє вільно виміряти парапет і стіни балкона. Щоб зняти мірки, стане в нагоді будівельна рулетка. Перед цим варто позбутися від меблів та інших речей, що обмежують доступ до парапету.

Так забезпечується простота проведення вимірів. Для вимірювання висоти балкона потрібно взяти рулетку і провести її від нижньої точки балконної плити, розташованої зверху (плити стелі), до парапету. За основу беруться три точки – по центру стелі і біля стін. При наявності широкого стелі досить перевірити висоту з кроком 1 метр.

Найменший показник, отриманий після перевірки, прийнято вважати за висоту балкона. Балконна конструкція матиме набагато меншу висоту, ніж сам балкон. Цьому сприяє ряд факторів. Наприклад, монтажний зазор до трьох сантиметрів, а також підвіконний профіль ідентичної висоти. При проведенні вимірів треба простежити за суворою вертикальністю рулетки. Інакше результати виявляться неточними.

замер балкона для рассчета

Як заміряти балкон без скління

Визначення ширини балкона проводиться шляхом горизонтального виміру відстані між одним краєм парапету і іншим. Для приміщень П-образної і Г-образної планування треба заміряти Бічне відстань, тобто, глибину балкона. Заміри проводяться по всьому парапету, починаючи зі стіни і закінчуючи кутами.

Точність отриманої ширини балконної конструкції визначається в залежності від типу використовуваних комплектуючих. Обов’язково враховуються монтажні зазори в місцях, де рама примикає до стіни. Говорячи про балконах еркерного типу, де конструкція буде складатися з великої кількості кутів, не варто самостійно братися за виміри.

Особливості виміру балконів з склінням

У порівнянні з балконами, де немає скління, присутність старих дерев’яних конструкцій ускладнює роботу. При самостійному знятті мірок результати можуть виявитися дуже відносними. Виконання таких робіт можливе за умови, що господар бажає приблизно ознайомитися з вартістю скління.

Можна зробити висновки щодо власного бюджету-варто братися за покупку, або трохи піднакопити. Тут досить поміряти ширину і висоту балкона рулеткою. Професійні замірники, працюючи над балконами з склінням, як правило, частково розбирають стару обробку стелі і стін в місцях, де примикає конструкція. Це потрібно для визначення реального розміру приміщення.

балкон расчет замерять

Замір балкона з склінням

Висновки

Щоб заміряти балконну конструкцію, доведеться звертатися до професіоналів, здатним точно визначити розміри, скласти список добірних профілів і комплектуючих. У компанії Новікон беруть до уваги подальшу обробку та утеплення стін, співробітник підкаже найбільш комфортне розташування глухих і відкриваються стулок. Якщо роботи виконуються в старих будинках, доведеться подумати над способами посилення парапету. Якщо це неможливо, доведеться орієнтуватися на більш легку конструкцію.

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар