Купить металлопластиковые окна » Блог » GENEO – профіль майбутнього…

GENEO – профіль майбутнього…

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
GENEOLoading...

Профіль GENEO – це революційний продукт, який не має аналогів. Основою цієї революції є інноваційний фіброволоконний матеріал RAU-FIPRO X, дуже міцний і має високу опірність до навантажень.

Саме завдяки матеріалу RAU-FIPRO X, тепер є можливість відмовитися від армування профільної системи в більшості випадків. Стабільність і жорсткість системи на скручування, забезпечується стійким фиброармированым ядром профілю.

Властивості матеріалу RAU-FIPRO були підтверджені незалежними експертами Інституту віконної техніки М. Розенхайма і Південно-німецьким центром полімерних матеріалів.

образец рехау генео

Зразок профілю REHAU GENEO RAU-FIPRO X

Невід’ємною перевагою є, також те, що можливість використання профілю без армування в більшості стандартних конструкцій виключає утворення містків холоду і забезпечує зниження ваги конструкції на 40%, в порівнянні з аналогічними системами такого ж класу і зі сталевим армуванням.

Крім цього, GENEO GENEO має високу теплоізоляцію, яка досягається завдяки збільшенню монтажної глибини профілю до 86 мм, 6-ти камерам і наявності центрального 3-х контурного ущільнення, яке дозволяє досягти профілю GENEO максимальної герметичності.

Коефіцієнт теплопередачі не нижче 1,1 м2С / Вт, а також:

* рівень повітро – і водопроникності більше 2700 Па,
(тиск понад 270 кг на 1м2)при існуючому класі d понад 600 Па – будівель вище 100 метрів)

* звукоізоляція до 5 класу ( звукоізоляція вікна до 45 Дб-можливість використання вікон в галасливих промислових зонах)

* підвищена безпека від зламу (від класу 2).

З технічних особливостей варто виділити і можливість установки склопакета товщиною до 53 мм.

Високу міцність кріплення фурнітури забезпечує інтегрована система (IVS) має канали для шурупів і додаткових поперечних перегородок.

Оброблений покриттям RAU-ПВХ-профіль GENEO отримав атмосферостійку гладку поверхню.

Висота непрозорої частини дорівнює 115 мм.

Стильний і одночасно строгий дизайн, закінчені лінії і оптимальний радіус скосу (20%) визначають класичний тип віконної системи. А можливість використання різноманітної колірної розкладки дозволить реалізувати будь-які дизайнерські рішення.

img 1351

Скління приватного будинку в профільній системі REHAU GENEO, виробництво і монтаж конструкцій НОВІКОН

Підсумок

Завдяки профілю GENEO споживач по-новому подивиться на якість металопластикових конструкцій. А в поєднанні з німецькою фурнітурою SIEGENIA-Aubi KG металопластикові конструкції вирішать всі покладені на неї функції, при одній, але дуже важливій умові-якісній установці.

НОВІКОН — компанія, яка висуває високі комплексні вимоги до продукту: від початку виробництва металопластикової конструкції і фінішного етапу їх установки.

Завдяки високопрофесійним фахівцям з нашої сервісної служби, ваша металопластикова конструкція буде встановлена згідно з усіма нормативно-технічними стандартами.

Вікна від компанії НОВІКОН подарують тепло і затишок на довгі роки.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар