Купить металлопластиковые окна » Блог » Москітна сітка і безпека дітей

Москітна сітка і безпека дітей

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Як тільки холодна зима поступово починає йти, ми вже за звичкою починаємо відкривати вікна, щоб краще провітрити приміщення. Але тепло приносить з собою і настирливих комах – комарів, мух, ос.

Крім того, в кімнату потрапляє тополиний пух. Щоб впоратися з цією проблемою, досить встановити на вікно москітну сітку.

З комахами це виріб впорається «на ура», але що робити, якщо в будинку є маленька дитина? Йдеться про дітей віком до семи років, яких цікавить все, що знаходиться навколо них..

webinfo kz 8 08 2018 nxesx71i4bz0gfw752ad5efj0nusjayh 2

Москітна сітка і безпека дітей

Чим це небезпечно?

Як тільки малюк починає більш-менш впевнено стояти на ногах, він відчуває появу нових можливостей. Йому подобається спостерігати за світом, постійно дотягуватися туди, куди він не міг потрапити раніше.

Не потрібно недооцінювати дітей, вважаючи, що поки він не настільки великий, щоб залізти туди і взяти це. Дитина завжди проявляє активність, винахідливість і допитливість. Зараз він починає робити перші кроки, пізніше – впевнено бере з собою стілець або табурет, аби піднятися ще вище.

У вас не вийде передбачити момент, коли дитині забажається дістатися до вікон. Тому вам потрібно як раніше, подбати про безпеку і захистити крихітку.

Що станеться, коли дитина добереться до вікна?

Швидше за все, дитина не один раз бачила, як його батьки відкривали вікно, заздалегідь повернувши віконну ручку. Діставшись до металопластикового вікна, він починає тягнути ручку.

Звісно, йому не вдасться відразу ж довернути її до повного вертикального положення, перевівши конструкцію в режим відкидання стулки. При поверненні у нього вийде повернути її до горизонталі.

m05

Москітна сітка і дитина

Далі є два варіанти. Перший – відкривання стулки, дитина втратить рівновагу і впаде на підлогу. І це ще не найстрашніший результат. Другий – дитина починає виглядати у вікно. Їй здається, що москітна сітка має достатню міцність.

В силу віку, діти не здатні об’єктивно оцінити надійність як самої сітки, так і її кріплення. Біди, на жаль, вже не уникнути. Стандартна москітна сітка витримує навантаження величиною до п’яти кілограм.

Що робити, щоб убезпечити вікна для дитини?

Компанія НОВІКОН рекомендує уважно ознайомитися з порадами нижче.

  1. Ні за яких обставин дитину не треба залишати наодинці з відкритим вікном, навіть якщо потрібно вимкнути воду або світло в іншій кімнаті.
  2. Зробіть все можливе, щоб хлопчикові або дівчинці не можна було забратися на підвіконня. Для цього варто відсунути від вікна меблі.
  3. Якщо дитина знаходиться вдома, вікна повинні знаходитися тільки в режимі вертикального провітрювання.
  4. Постійно розповідайте про небезпеку відкритих вікон. Але ні в якому разі не залякуйте – просто розповідайте.

Технічні заходи безпеки

На віконному ринку вже давно розроблений ряд рішень, що дозволяють підвищити безпеку дитини. Пропонуємо ознайомитися з популярними варіантами.

Ручка «Антідитина»

Це найбільш поширений варіант підвищення безпеки металопластикового вікна. Ручка має досить простий пристрій. Щоб виконати будь-яку маніпуляцію з вікном, потрібно мати при собі ключ. З його допомогою можна зафіксувати стулку в закритому, або відкинутому положенні (для провітрювання).

Вийнявши із замка ключ, неможливо повернути ручку назад. Іншими словами, після завершення кожної дії потрібно закрити ключем замок. Регулярно перевіряйте роботу захисту, спробувавши повернути ручку без ключа.

48c03f988cf23b191625e7689e25c168 2

Ручка Антідитина для металопластикових вікон

Блокіратор відкривання

Він відповідає за виключення поворотної функції стулки. Тобто, її можна або повністю закрити, або перевести у режим провітрювання. Цей механізм обійдеться приблизно у два рази дорожче в порівнянні з ручкою «Антідитина».

Безсумнівна його перевага полягає в зручності використання. Адже батькам не доведеться носити з собою ключ, щоб відкрити вікно, або провітрити приміщення.

Обмежувач відкривання стулки з тросом

Цей пристрій не ставить перед собою завдання виключити відкривання стулки, його завдання – мінімізувати кут відкривання.

Іншими словами, власнику не вдасться повністю розкрити вікно. На раму і стулку встановлюють частини обмежувача, а потім з’єднують тросом. Фіксація троса в стулці можлива завдяки ключу.

Розетки-заглушки зі знімною ручкою. Це не особливо затребуваний варіант захисту, але при цьому він дуже зручний для вікон, встановлених на території навчальних і медичних закладів.

Все, що потрібно – це встановити на всі вікна заглушки. Відкривання всіх вікон відбувається завдяки всього одній знімній ручці.

dark brown penkid 2

Обмежувач відкривання стулки з тросом для металопластикового вікна

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар