Купить металлопластиковые окна » Блог » Гріють енергозберігаючі вікна?

Гріють енергозберігаючі вікна?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

За останні 5 років компанії спостерігають значне підвищення попиту на виробництво енергозберігаючих вікон. Причина полягає в стрімкому підвищенні комунальних тарифів. У нинішніх умовах кожному українцю доводиться замислюватися про скорочення витрат на оплату енергоресурсів, тому що вони віднімають левову частку сімейного бюджету. Довгі роки можна було жити і не замислюватися про використання тепла, електроенергії та води, тому що плата за зазначені ресурси не перебувала на такому високому рівні.

energywinwarm2-600x193

Енергозберігаючі вікна

Спочатку масово почали набирати популярність лічильники на холодну і гарячу воду. Після їх установки мислення споживачів кардинально змінилося, внаслідок чого власники досягли раціонального і оптимального використання води. Далі черга настала за опаленням.

Але не всі споживачі мають однакову і очевидну думку з приводу приладів обліку, що не дивно, враховуючи, що ця процедура знаходиться на початковому етапі свого розвитку. На думку деяких людей, енергозберігаючі вікна здатні самостійно обігрівати приміщення.

энергосбрегающие окна греют

Як працює енергозберігаюче вікно

Це неправильно-вони не підвищують температуру в приміщенні, їх завдання полягає в збереженні тепла від джерел обігріву всередині приміщення. Для більш глибокої відповіді на це питання необхідно розібратися з принципом роботи енергозберігаючого вікна.

Як працює енергозберігаюча конструкція?

  1. Скло, доповнене енергозберігаючою плівкою, пропускає сонячне випромінювання в короткому діапазоні хвиль.
  2. Це випромінювання нагріває кожен елемент всередині приміщення, включаючи покриття підлоги, стіни, меблі і так далі.
  3. Опалювальне обладнання нагріває предмети всередині кімнати, а також повітря в приміщенні.
  4. Кожен нагрітий предмет віддає довгохвильове випромінювання.
  5. Скло зберігає тепло, не випускаючи з приміщення довгохвильове випромінювання.

Іншими словами, енергозберігаюче вікно можна порівняти з термосом – воно не здатне нагрівати приміщення, його мета – збереження існуючого тепла.

Історична довідка

Скло отримало енергозберігаючі властивості завдяки особливому покриттю. Перші спроби масового виробництва подібних склопакетів почали застосовувати 40 років тому. У ті часи в процесі виробництва енергозберігаючого скла використовувався оксид олова.

Покриття саме по собі є твердим. Подібна технологія не набула масову популярність через підвищені трудовитрат і великих витрат на виробництво. З іншого боку, її поява спровокувала тренд на пошук альтернативних способів, матеріалів.

steklo-600x341

Скло з енергозбереженням

Сучасні технологічні рішення

Через 20 років з моменту появи першого енергозберігаючого вікна виробники почали виготовляти нове покоління енергозберігаючих конструкцій, на поверхню яких наносять низькоемісійне покриття. В його основі лежать посріблені іони. Застосування цієї технології є менш витратним, при цьому нанести покриття можна на звичайне скло.

Аргон – особливості

Щоб поліпшити енергозберігаючі властивості, у внутрішню частину склопакета почали закачувати спеціальний інертний газ. Нескладно розібратися в його впливі, якщо орієнтуватися в простих фізичних поняттях. Щільність інертного газу на порядок вище в порівнянні з повітряною масою. Отже, в такому середовищі молекули пересуваються набагато повільніше.

Теплопередача всередині склопакетів загальмовується. Найбільш затребуваним газом при виробництві світлопрозорих металопластикових конструкцій є аргон. Виробники також закачують і криптон, але він користується меншою популярністю в цілому.

окна греют

Заповнення газом аргон склопакетів

Популярні міфи про енергозбереження

Ще одна неправильна думка-після установки таких вікон кожна людина гарантовано знизить витрати на опалення квартири/будинку. Тут необхідно розуміти, що для досягнення реальної економії кожен опалювальний прилад повинен мати лічильник тепла і окремий регулятор.

Для приватного будинку економія теплової енергії очевидна, тому що його оснащують індивідуальною системою опалення, що підтримує самостійне регулювання інтенсивності виділення тепла. Після установки якісних енергозберігаючих вікон можна звести втрати тепла до мінімуму, адже саме на них припадає основна втрата.

steklo-s-serebryannyim-pokryitiem-600x399

Міфи про енергозбереження

Переваги енергозберігаючих вікон в квартирі

Якщо розглядати звичайну квартиру в багатоповерховому будинку, ситуація виявиться не настільки однозначною. Сучасна новобудова, всередині якої знаходиться горизонтальна система подачі тепла, дозволяє легко встановити індивідуальний лічильник тепла. У такому житлі можна домогтися не тільки комфортного мікроклімату всередині, але і значно знизити витрати на опалення.

Подача тепла в старих багатоповерхових будівлях здійснюється через вертикальний стояк, через що поквартирний облік стає вельми скрутним. У подібних ситуаціях енергозберігаючі вікна сприяють створенню комфортної і теплої атмосфери в квартирі. Що стосується фінансової економії, її також можна домогтися, але за умови свідомості жителів багатоквартирного будинку.

top-foto-energosberejenie-opt-600x417

Енергозберігаючі вікна в квартирі

Як справи йдуть сьогодні?

На території Києва є велика кількість багатоквартирних будівель, в яких знаходяться загальнобудинкові лічильники. Вони дозволяють визначити сумарні витрати тепла по всьому будинку. Залежно від площі квартири, визначається частка теплової енергії. При свідомому і відповідальному підході до питання збереження тепла вартість опалення значно знизиться.

Що потрібно зробити?

Обов’язково встановіть регулятор подачі тепла на опалювальний прилад в квартирі. Подбайте не тільки про встановлення енергозберігаючих вікон, але і утеплення фасаду. Справа не обійдеться без формування правильних звичок. Наприклад, взимку простежте, щоб вікна в громадських секторах будівлі, як і двері, завжди були закриті.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар