Дизайнерські вікна
Сучасне вікно давно перестало виконувати виключно світлопропускаючу функцію. Тепер це повноцінна частина інтер’єру, здатна продовжити дизайнерську думку, або звести її нанівець.
Якщо розглядати вікно як елемент інтер’єру, мова піде далеко не про ламбрекени і штори, а про саму віконну конструкцію, її тип конфігурації, відтінок, кількість і види декоративних елементів і так далі.
Розмір і форма вікон в інтер’єрі
Протягом останніх декількох років спостерігається підвищення попиту на установку панорамних вікон великих розмірів. Їх можна інтегрувати як в індивідуальне, так і багатоквартирне будівництво.
Панорамне вікно визначає елітність житла. Чим краще вид відкривається з нього, тим більш престижним вважається будинок або квартира. Велике вікно здатне пропускати збільшену кількість світла.
Завдяки природному освітленню поліпшується стан здоров’я, людина отримує заряд бадьорості і позитиву на весь день. Панорамне вікно може візуально розширити приміщення.
Людина, яка знаходиться у приміщенні з панорамним склінням, відчуває єднання з природою або мегаполісом (в залежності від того, де саме встановлені вікна). Тому панорамне скління-один з найпопулярніших трендів дизайнерів.
Вікна з незвичайною формою. Крім розмірів, велике значення також має і форма вікна. Така конструкція легко перетворюється в родзинку інтер’єру, його акцент. Сучасне вікно буває не тільки прямокутним або квадратним, але і:
- трапецієподібним;
- овальним;
- круглим;
- арковим;
- трикутним;
- комбінованим.
Завдяки використанню сучасних технологій можна виготовити вікно будь-якої конфігурації. Округлі форми ідеально впишуться в інтер’єр, виконаний в стилі бароко, готика або рококо. Інші види форм підходять для авангарду, модерну.
Вітражні вікна
Кольорове світло дозволяє привнести у приміщення ефект магії, заховати непривабливий вигляд. Вітражні віконні конструкції знову стають популярними в інтер’єрах, використовуються однаково добре в модерні і класиці.
Вітражне скло давно користується популярністю, тому воно настільки цінне. Майстри різних епох витратили не один десяток років, щоб створити і внести нові технології для виробництва вітражного вікна.
Перші екземпляри встановлювали ще у шостому столітті нашої ери, знайти їх можна в Константинополі, в храмі святої Софії. Світанок популярності припадає на готичний період. В цей час вітражні вікна виготовляли спеціально для релігійних приміщень.
Вітражне вікно буває істинним і псевдовітражним. Виробництво останнього ведеться з використанням кольорової плівки. Грамотний дизайнер легко впише вітражне вікно у будь-який тип інтер’єру.
Вітражі з геометричними візерунками можна використовувати і в сучасних інтер’єрах. Вітраж з квітковою і пейзажною тематикою стануть родзинкою інтер’єрів для кухні, дитячої та спальні.
Прикраса вітражем представлена у двох варіантах:
- вітраж на частину світлопрозорої секції вікна. Вітражні вставки інтегрують в центральну частину скла, ведуть по діагоналі. Буває арочний вітраж, а також конструкція з вертикальною вузькою смугою по висоті вікна;
- вітраж на віккно.
Фальш-палітурка і шпроси
Завдяки використанню фальш-палітурки і шпросів, у власника квартири або будинку з’являється можливість забезпечити унікальність, ексклюзивність зовнішнього вигляду. Завдяки цим декоративним елементам зовнішній вигляд з вікна кардинально зміниться.
Компанія НОВІКОН зазначає, що такий дизайн відмінно доповнює загальний стиль приміщення, підкреслює нестандартність архітектурних форм, витонченість ліній. Вікно з розкладками шпрос підходить для декорування лоджії або балкона, скління заміського будинку, створення розстекловки при відновленні пам’ятки архітектури.
Шпрос – це алюмінієва декоративна палітурка, встановлена у внутрішню частину склопакета на етапі виробництва. У вже готове встановлене вікно неможливо вмонтувати шпроси.
З їх допомогою світлопрозора частина вікна ділиться на кілька секцій, дозволяючи, наприклад, стилізувати конструкцію під старовину. Існує велика кількість способів розкладки шпросів, завдяки чому замовник здатний втілити в реальність будь-які дизайнерські задумки.
Завдання фальш-палітурки практично та ж, але цей елемент відрізняється способом кріплення. Його встановлюють симетрично всередині і зовні приміщення.
При виробництві, як правило, використовується пластик. Фіксація здійснюється за допомогою тюбика м’якого силікону або клеють підстави. Завдяки фальш-палітурці скло стає більш добротним, масивним.
Застосування сучасних технологій і матеріалів дозволяє перетворити звичайне вікно на повноцінний витвір мистецтва.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом