Купить металлопластиковые окна » Блог » Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Сучасні енергозберігаючі склопакети вже перестали бути дорогою екзотичною новинкою. Їх теплоізолюючі властивості “працюють” цілий рік. Зберігають кімнатне тепло взимку і оберігають від перегріву приміщення влітку.

Енергозберігаючі вікна-вигідне придбання. Вони коштують ненабагато дорожче звичайних, зате помітно покращують мікроклімат квартири. Але є проблема: їх напилення прозоре і по виду скло не відрізняється від простого. Як переконатися, що все без обману?

Енергозберігаючі склопакети мають подвійну “спеціалізацію”. Вони відхиляють спекотні промені сонця влітку і зберігають тепло у квартирі взимку. Таким чином, знижуються витрати на опалення та кондиціонування.

Відбивний ефект у них з’являється завдяки найтоншому напиленню металу на зовнішню поверхню скла. Воно діє, як невидимий фільтр, відображаючи теплові промені і пропускаючи видимі промені сонця.

З іншого боку, цей фільтр не випускає з квартири тепло. З таким склом витрати на опалення можна зменшити практично у 2 рази. А температура в кімнаті біля вікна взимку буде вище на 10-14°.

Чим енергозберігаючі склопакети краще звичайних?

У число позитивних якостей вікон з такими стеклами (на додаток до звичайного функціоналу) входять:

  • Відмінна теплоізоляція. Енергозберігаючі склопакети вирівнюють температурний баланс. Влітку в приміщенні не буде жарко, а взимку – холодно.
  • Захист предметів обстановки від вигорання. Завдяки затримці УФ-променів і променів інфрачервоного діапазону знижується їх негативний вплив. Обстановка приміщення збереже свій колір, поверхні стін і предметів не треба захищати від вигорання.
  • Відсутність конденсату. Такі вікна не бувають “плачущими”.

Зменшена вага. Можна використовувати однокамерний варіант замість двокамерного, це зменшує загальну вагу. В результаті приблизно на 1/3 збільшується термін служби фурнітури.

На відміну від простого склопакета з камерою, наповненою повітрям, енергозберігаючий роблять із заповненням інертним газом. Найпоширеніший варіант-аргон. Для людини газ нешкідливий, зате володіє меншою теплопровідністю, ніж повітря.

Замість дво – або трикамерного склопакета можна використовувати однокамерний енергозберігаючий. Це вигідно. Для порівняння: при такому виборі збережеться на 25% тепла більше, ніж у першому варіанті.

Хороший спосіб врятуватися від галасливої вулиці – використовувати двокамерний склопакет. Він має відмінну звукоізоляцію.

Як переконатися, що склопакет енергозберігаючий

Дізнатися, чи є скло енергозберігаючим (і навіть з’ясувати формулу) можна за допомогою спеціального обладнання. Воно дороге, тому є тільки у великих будівельних організаціях. Тих, які перевіряють якість скла, встановлених віконними компаніями.

Але і за допомогою простої запальнички можна без праці відрізнити звичайний склопакет від енергозберігаючого. Спеціальне покриття дає відображення червонуватого тону, на відміну від стандартного жовтого. Якщо піднести палаючу запальничку до скла, можна побачити відбиті язички вогню.

Кількість стекол визначається за кількістю вогників. Для однокамерного енергозберігаючого склопакета (на 2 скла) їх буде 4: 3 жовтого і 1 червоного кольору. Якщо скло просте, все язички будуть звичайного відтінку.

Особливості маркування

Розрізняють два види енергозберігаючих стекол:

  • К-скло;
  • І-скло.

У них різний принцип створення покриття і технічні показники.

У склопакетах використовують і-скло, яке відрізняється більш високими значеннями енергозбереження.

Особливості склопакетів відображаються в їх маркуванні. Якщо порівняти маркування звичайного склопакета і енергозберігаючого, відразу можна буде побачити різницю.

Приклад. Маркування “4-16-3” відноситься до звичайного однокамерного склопакету. “4-16 Ar-4і” – до енергозберігаючого. Це означає, що у камері знаходиться аргон, і є напилення на склі. Числа показують товщину скла і камер (у міліметрах).

У віконній конструкції скло займає основну площу. Тому так важливі його теплоізоляційні характеристики. Найкращий спосіб зберегти тепло у будинку-встановити у вікно енергозберігаючий склопакет.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар