Купить металлопластиковые окна » Блог » Дистанційне керування вікном

Дистанційне керування вікном

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Технічний прогрес дозволив збільшити функціональність металопластикових вікон. Протягом останніх років віконний ринок постійно поповнюється новими системами дистанційного керування.

Деякі власники приватних будинків навмисно розташовують вікна на висоті. Наприклад, на цокольному поверсі, сходах, встановлюють мансардне вікно. Якщо догляд за ними не складає особливих труднощів, так як на ринку є маса засобів для очищення, як йдуть справи з провітрюванням?

До недавнього часу відкривання відбувалося за допомогою стільців, драбин і так далі. Поява дистанційної системи управління спростило цю процедуру.

Відзначити підвищення попиту на автоматику можна по офісним і торговим будівлям, де вона користується найбільшою популярністю.

unnamed 6

Дистанційне керування вікном

Різновиди систем дистанційного керування вікном

Кожна дистанційна система управління віконною стулкою відноситься до однієї з трьох основних груп.

  • Пристрій з механічним приводом.
  • Пристрій з електричним приводом, оснащений додатковим вимикачем.
  • Система з електроприводом і пультом дистанційного керування.

Робота механічного приводу грунтується на використанні важеля або ручки, що пересуває тягу, з’єднану з ножицями. “Механіка” характеризується рядом переваг і мінусів.

Переваги-універсальність системи, що дозволяє монтувати конструкцію на дерев’яне, пластикове або алюмінієве вікно, а також металопластикові вікна нестандартної форми.

Без них не обійтися в приміщеннях, де відсутня електрична мережа.

Крім того, покупка і установка подібного виробу обійдеться на порядок дешевше в порівнянні з електроприводом. Мінусів два – недостатня якість притиску стулки і обмеження по максимальному її вазі.

komplekt dlya nizhnepodvesnogo okna 2 2

Системи дистанційного керування вікнами

Електричний привід

Дистанційні системи з електроприводом представлені у декількох варіантах.

  1. Ланцюговий. Має найпростішу конструкцію, але все одно користується великою популярністю. Ланцюг, що має спеціальну конструкцію ланок, виступає в якості робочого механізму. Ланки зроблені так, щоб ланцюг згиналася тільки в одному напрямку. Сфера застосування – невеликі нижньопідвісні і верхньопідвісні вікна, фасадні фрамуги з набором фрикційних петель. Ланцюговий привід сприяє відкриванню вікон як всередину, так і назовні. Система характеризується високою швидкістю роботи. Для цього достатньо підключити її до побутової мережі 220 В.
  2. Рейковий. Як правило, застосовується на території об’єктів комерційного та промислового призначення, де встановлено набір масивних вікон верхнього оснащення. У конструкції приводу передбачена зубчаста фіксована рейка, розташована вертикально в тубусі (корпусі приводу). Механізм характеризується збільшеною потужністю приводу, але не сильно високою швидкістю відкривання. Головна перевага полягає в збільшеному куті відкривання. У замовника є можливість заощадити шляхом установки економічної системи відкривання з рядним розташуванням прорізів. Рейковий привід підлягає швидкій установці, не потребує частого проведення сервісного обслуговування.
  3. Шпиндельний привід. Це автоматичний механізм, без якого не обійтися при експлуатації в обмежених робочих умовах. Головна його перевага полягає у високій швидкості роботи – до 4 сантиметрів на секунду. При цьому він розрахований на експлуатацію в умовах високих навантажень, не видаючи шуму в процесі роботи. Система дистанційного керування функціонує на базі змінної електричної мережі 230 В. Її рекомендують встановлювати на стрічкові вікна, вертикальні стулки, багатошарові і верхньо підвісні вікна.
  4. «Електроножиці». Ця система має інтегрований силовий агрегат. Кількість електричних ножиць становить 1 або 2. Системою зручно користуватися у побуті. Вона універсальна, підходить для будь-якого типу вікна, включаючи алюмінієве і дерев’яне. Ступінь зусилля при відкриванні залежить від габаритів стулки. Розміри визначають швидкість завершення циклу відкривання або закривання.
  5. Автоматична система провітрювання. Вона має компактні габарити і стильний дизайн. Частина виконавчих елементів системи захована всередині рами, зберігаючи привабливість зовнішнього вигляду. Компанія НОВІКОН рекомендує використовувати цю автоматику в кімнатах, де дуже важливо регулярно проводити провітрювання. Завдяки останнім інноваційним розробкам вдалося збільшити ступінь захисту від злому. Пристрій автоматично закриває вікно завдяки датчикам дощу і вітру. Користувач може задати свій графік провітрювання на тиждень.

Дистанційні системи управління вікном: переваги

Використання представлених систем характеризується рядом переваг.

  1. Універсальність. Їх можна використовувати в приміщеннях житлового та нежитлового типу.
  2. Підтримка установки на масивні віконні конструкції.
  3. Рівномірний розподіл навантаження.
  4. Можливість установки на вікно будь-якої форми, включаючи нестандартну.
  5. Продовження експлуатаційного терміну металопластикових вікон.
  6. Гарантія щільності замикання вікна.
  7. Підвищення шумо- і теплозахисних властивостей.

За допомогою сучасних систем дистанційного керування, вікном можна не тільки відкривати і закривати вікно, але ще і запрограмувати свій графік відкривання на провітрювання.

Підтримка протипожежної функції сприяє автоматичному відкриттю при надмірному насиченні кімнати димом.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар