Чому у пластикових вікнах є отвори?
Отвори в пластиковій віконній рамі видаляють вологу з системи, дозволяють провітрювати вікна, компенсувати тиск вітру і захищати від перегріву.
Різні отвори мають різні цілі, тому вам потрібно мати справу з кожним з них окремо.
1. Дренажні отвори
Вода може потрапити у вікно як через дощ, так і через сніг. Це дуже висока ймовірність. Крім того, якщо є конденсація через різкі перепади температури.
Через це може утворитися лід, і вікно може просто впасти. Тому просвердлили спеціальні отвори для дренажу, щоб вода текла по системі.
Щілини в рамі служать для декомпресії зазору між двома сторонами. У самому внизу рами повинні бути присутніми не менше двох отворів для дренажу, розміри яких хоча б 5 на 10 міліметрів.
Ті, які у віконній палітурці призначені для зливу води. Тому профілі внизу повинні мати теж хоча б два дренажних отвори розміром хоча б 5 на 20 міліметрів.
Їх можна розмістити як всередині, так і зовні вікна.
2. Компенсаційні отвори
Виготовляються у віконних структурах, призначених для встановлення на висоті більше двадцяти метрів.
Якщо є дуже сильний вітер, у більшості випадків у вікні може виникати надлишковий тиск, що може привести до того, що вода вийде з дренажних отворів.
Спеціальні щілини у верхній частині вікна, розташовані між декором коробки і віконниці, допомагають збалансувати тиск вітру.
3. Вентиляційний отвір
Вони зроблені зовні в кольорових вікнах, тому що через активні ультрафіолетові промені можуть нагрітися і змінити форму.
Вентиляція зовнішніх кімнат допомагає зменшити вплив сонця на профіль і уникнути негативних впливів.
По обидві сторони профілю робиться принаймні один отвір діаметром близько 5 або 6 міліметрів.
Важливо: як вентиляційні, так і дренажні, і розширювальні отвори не повинні встановлюватися на стінах основних кімнат.
Як очистити отвори у вікнах
Дренажні отвори можуть бруднитися і погано виконувати свою роботу. Тому рекомендується чистити отвори, принаймні, час від часу, щоб запобігти утворенню льоду.
Зробити це можна за допомогою традиційного пилосмоку. Вам потрібно витирати вікна від бруду і акуратно вимити їх.
Потім за допомогою пилососа витягуємо весь пил у дренажні отвори. Взявши ватний тампон або зубочистку, можна чистити все, чого пилосос не може досягти.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом