Купить металлопластиковые окна » Блог » Чому не можна замовляти вікна, виготовлені за день?

Чому не можна замовляти вікна, виготовлені за день?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

На українському ринку існує чимало віконних компаній, які пропонують для своїх клієнтів виготовлення віконних конструкцій всього за 24 години. З огляду на, що в середньому на цей процес йде десь тиждень, то пропозиція здається деяким дуже привабливою. Адже навіщо чекати так довго, якщо вже через один день можна буде милуватися у себе вдома новенькими вікнами?

Проблема в тому, що такий поспіх негативно позначиться на якості віконної конструкції, яке дасть про себе знати вже в перший опалювальний сезон.

Спершу розглянемо, від чого взагалі може залежати термін виготовлення нового вікна.

По-перше, від того, наскільки автоматизованим є виробництво, де саме воно територіально розташоване, чи є там свій власний скляний цех або скло необхідно додатково замовляти.

По-друге, впливають індивідуальні особливості замовленої конструкції: нестандартна форма, додаткове тонування скла або ламінація профілю, які вимагають додаткового виробничого часу.

По-третє, від завантаженості самого виробництва, пік якої припадає зазвичай під кінець літа і на початку осені.

При цьому, одна тільки обробка розкрою замовлення на самих передових віконних виробництвах, де повністю автоматизоване виробництво, займає в середньому до 18 годин часу. Тобто, практично доба йде тільки на те, щоб точно розрахувати розміри всіх елементів, а також самої конструкції в цілому.

Отже, щоб скоротити час, виготовляються скоростиглі вікна вручну, використовуючи ножівку та рулетку. Можете самі уявити, яким при цьому буде рівень похибки у розмірах. Про якість роботи також мови йти не може, інакше б такі компанії не робили акцент на терміні.

А тепер що стосується склопакетів

На те, щоб застиг віконний герметик, йде в середньому 8 годин. Якщо робити це з порушенням технологій, то в результаті обов’язково постраждають енергозберігаючі властивості готової віконної конструкції, а також знизяться показники по звукоізоляції.

В результаті практична користь від такого вікна буде лише трохи вище, ніж якби ви просто закрили віконний отвір картоном, але заплативши за це набагато більше.

Зробити склопакети, не маючи для цього спеціального обладнання, яке коштує чималих грошей, а також без розуміння технологій, просто неможливо. І, до речі, огріхи у виготовленні вікна кустарним способом можна помітити навіть при простому поверхневому огляді.

По-перше, багато хто не заморочуються тим, щоб дати герметику час на застигання, через що, він починає текти і в такому вигляді його і дають. Був навіть випадок, коли всередині склопакета було настільки комфортне середовище для утворення нового життя, що там виросли великі гриби.

При цьому вартість такого склопакета у більшості випадків не буде навіть нижче, ніж вартість склопакета, який був виготовлений на виробництві при дотриманні усіх технологій.

У підсумку, єдина перевага таких конструкцій, зроблених за 24 години — це економія часу. Однак чи варта вона того?

У перспективі такі вікна вже найближчим часом зажадають капітального ремонту. І це в кращому випадку, тому що швидше за все буде потрібно їх повна заміна. Так що, заощадивши на часі, доведеться в кілька разів переплатити за вартість.

Оптимальні терміни для виробництва вікон

Якщо ви бажаєте отримати віконні конструкції, які будуть відповідати європейським стандартам, з дотриманням усіх необхідних технологій, то в середньому всі етапи складання займуть, як мінімум, 4 дні.

Як вже згадувалося, потрібно брати до уваги також і завантаженість, адже у гарних компаній завжди багато замовлень, особливо у пікові сезони.

У цьому випадку термін виготовлення може бути збільшений до 10-14 днів. На цей період деякі компанії набирають тимчасові бригади для монтажних робіт, але якість їх буде помітно поступатися.

Тому, щоб не знижувати якість конструкції її неправильною установкою, в НОВІКОН працюють тільки професійні фахівці з монтажу, у яких за плечима, як мінімум, п’ятирічний досвід роботи.

А щоб наші клієнти були впевнені у тому, що їм не доведеться міняти вікна вже через пару років, ми даємо на них 15-річну гарантію. Давайте піклуватися про ваш домашній затишок разом!

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар