Купить металлопластиковые окна » Блог » Підробки металопластикових вікон

Підробки металопластикових вікон

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Пожовтів профіль, з’явилися щілини, почав промерзати склопакет-ці та інші неприємні речі, з якими можуть зіткнутися люди, які отримали замість оригінальної брендованої конструкції підробку.

Використовуючи відоме ім’я, недобросовісні люди вводять клієнтів в оману, щоб заробити на їх необізнаності. Сьогодні ми з вами зведемо їх зусилля нанівець.

Німецький бренд REHAU, завдяки високій якості, користується великою популярністю і є лідером в області профільних систем. Саме ця компанія свого часу випустила перший пластиковий профіль у світі!

З тих пір пройшло більше половини століття, за які були вдосконалені не тільки технології виробництва, але і система, що захищає покупців від підробок.

Крім цього, вироби від REHAU регулярно тестуються на стійкість до вандалізму, щоб їх використання було максимально безпечним.

НОВІКОН робить свій внесок в позитивну динаміку REHAU: вже 16 років ми займаємося виробництвом вікон та дверей з цього профілю.

Всього за ці роки було зроблено вже понад 980 000 виробів, які виготовлені за європейськими стандартами і підтверджені необхідними сертифікатами.

Останнє теж часто намагаються підробити, щоб видавати себе за філії світового бренду або його учнів, які теж можуть виготовляти профілі.

Це, звичайно, обман. REHAU володіє іменним патентом на виробництво віконного профілю за своїми власними технологіями.

Інші профільні системи можуть мати зовнішню схожість або однакові параметри, але при цьому все одно будуть відрізнятися за своїми хімічними і фізичними властивостями.

Как определить, что профиль подлинный

Комплексные меры по защите профильных систем REHAU от подделок включает в себя три параметра.

Во-первых, это гравировка названия серии, сделанная при помощи лазера, на торце каждой створки.

Во-вторых, на оконной раме имеется дополнительная уникальная кодовая маркировка, сделанная через каждые 50 сантиметров.

С её помощью можно узнать, где был произведен оконный профиль, дату его отгрузки с завода. Чтобы получить эту информацию, нужно будет позвонить на украинскую горячую линию REHAU и назвать там этот код.

И, в-третьих, это оригинальная защитная пленка, которая используется для транспортировки продукции.

Як визначити, що профіль справжній

Комплексні заходи щодо захисту профільних систем REHAU від підробок включає в себе три параметри.

По-перше, це гравірування назви серії, зроблена за допомогою лазера, на торці кожної стулки.

По-друге, на віконній рамі є додаткова унікальна кодова маркування, зроблена через кожні 50 сантиметрів.

З її допомогою можна дізнатися, де був проведений віконний профіль, дату його відвантаження з заводу. Щоб отримати цю інформацію, потрібно буде зателефонувати на українську гарячу лінію REHAU і назвати там цей код.

І, по-третє, це оригінальна захисна плівка, яка використовується для транспортування продукції.

Як визначити, що комплектуючі справжні

До комплектуючих від REHAU відносяться підсилювальні пластини, з’єднувальні елементи, а також розширювальний профіль.

Недооцінювати їх значимість не варто, тому що якщо замінити ці комплектуючі більш дешевими аналогами, то це вплине на ізоляційні властивості всієї конструкції і її надійність.

Однак відрізнити оригінал від підробки в цьому випадку можна тільки за кольором: оригінал буде помітно відрізнятися від кольору профільної системи.

Як визначити, що склопакет справжній

Для віконних конструкцій ми використовуємо оригінальні склопакети від швейцарської компанії GLAS TROESCH, які відрізняються надійністю і довговічністю.

Як і у випадку з REHAU, деякі віконні компанії встановлюють під цим брендом аналоги, що відрізняються низькою ціною і такою ж низькою якістю.

Щоб вас не обдурили, звертайте увагу на наявність спеціальної наклейки, а також оригінального тиснення з назвою компанії.

На енергозберігаючому склопакеті від GLAS TROESCH також обов’язково буде додаткова жовта наклейка, яка повідомляє, що всередині нього є газ аргон.

Крім того, перевірте на склопакеті наявність спеціальних клапанів, через який закачують цей газ, — вони повинні бути внизу конструкції із боку вгорі.

Як визначити, що фурнітура справжня

Чим якісніше буде ваша фурнітура, тим довше буде термін експлуатації віконної конструкції. При цьому фурнітура є одним з найдорожчих елементів вікна, що тільки збільшує ймовірність її підробки з метою здешевлення вартості.

Як можна відрізнити одне від іншого? Звертайте увагу, щоб на всіх елементах фурнітури було фірмове тиснення з емблемою виробника. Крім того, в оригінальній фурнітурі не буде пластикових елементів, так як вона виготовляється виключно з металу.

Чим небезпечні підробки?

У випадку з підробками ніхто не зможе вам гарантувати, що від їх використання не буде ніяких негативних наслідків. Якщо це не оригінальний профіль, то через пару років ви швидше за все виявите, що він пожовтів або змінив форму.

Якщо це неоригінальні склопакети, то швидше за все вони будуть пітніти зсередини або почнуть покриватися скоринкою льоду при низьких температурах.

Якщо це не оригінальна фурнітура, то швидше за все почнуться проблеми при відкритті-закритті вікна або почнуть провисати стулки.

Якщо ви не хочете грати в таку рулетку, то купуйте тільки оригінальну і сертифіковану продукцію, за якість якої Ви будете спокійні.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар