Купить металлопластиковые окна » Блог » Чому профілі REHAU - найкраще рішення для виробництва вікон?

Чому профілі REHAU – найкраще рішення для виробництва вікон?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAULoading...

Одним з базових елементів будь-якого металопластикового вікна є профільна система. Вона визначає параметри стабільності, жорсткості, довговічності конструкції, її звукоізоляційні та теплоізоляційні характеристики. Тому грамотний підбір профілів для майбутнього вікна – це відповідальний і важливий етап.

Український віконний ринок наповнений профілями від великої кількості місцевих і зарубіжних виробників. Але серед широкого спектру пропозицій особливо виділяється продукція від німецького концерну REHAU. Це найкраща основа для виробництва пластикових вікон. Цьому сприяє ряд переваг.

REHAU

Віконний профіль REHAU

Репутація та досвід

Довгі роки REHAU зберігає лідируючу позицію в області виробництва віконних конструкцій. Саме ця компанія першою в світі запатентувала металопластиковий профіль.

З цього моменту почалося довге і захоплюючу подорож по світу нових технологій і можливостей. Можна сміливо заявити, що продукція REHAU на сьогоднішній день відноситься до категорії флагманів, на які орієнтуються інші бренди.

Корпорація створила власну схему авторизації партнерів, ретельно контролюючи якість виробництва конструкцій з фірмових профілів.

Компанія НОВІКОН зазначає, що при зверненні до офіційного партнера, замовник може не сумніватися у високому рівні якості та автентичності використаних комплектуючих.

REHAU

Компанія REHAU

Еталонна європейська якість

З точки зору якості, компанія REHAU позбавлена конкурентів. Виробництво продукції ведеться із задіянням високотехнологічних виробничих ліній. Незалежні експерти ретельно контролюють якість на всіх етапах виробництва, дотримуючись суворої послідовності.

 1. Вхідний контроль отриманої сировини.
 2. Перевірка дотримання технологічних параметрів виробничого процесу.
 3. Післяопераційна перевірка параметрів якості.
 4. Приймальна перевірка в лабораторних умовах. Випробуванням піддаються фізико-механічні властивості.

Тивалий термін експлуатації, підтверджений часом

При виробництві віконних профілів REHAU проводиться жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва. Віконні профілі стійкі до перепадів температур і впливу атмосферних опадів. При належному догляді конструкція впевнено пропрацює весь заявлений експлуатаційний період. Термін, заявлений виробником-60 років.

Екструдування першого віконного профілю відбулося в 1958 році. На території Німеччини досі встановлені перші в світі віконні профілі. Це-черговий доказ їх довговічності.

REHAU

Завод REHAU

Екологічно чиста продукція

Всі профільні системи, розроблені компанією REHAU, повністю відповідають нормативним вимогам стандартів безпеки. При виробництві використовується екологічно чиста сировина, структура якого не містить шкідливі речовини.

Можна сміливо заявити, що матеріал не викликає проблем зі здоров’ям. Пластик підлягає вторинній переробці.

Підвищені звуко- і теплоізоляційні властивості

Досягнення підвищених теплоізоляційних властивостей стає можливим за рахунок багатокамерності віконних профілів. Всі камери виконують окрему функцію. Так, наприклад, в основній камері віконного профілю розташований армуючий профіль, що гарантує стабільність і жорсткість конструкції в цілому.

Застосування додаткових камер практикується для підвищення жорсткості, ефективного відведення води, фіксації ущільнень і фурнітури. Конструкція не тільки підтримує хороші теплоізоляційні показники, але і запобігає потраплянню міських шумів в приміщення.

профили рехау лучшее решение

Металопластикові вікна REHAU

Величезний асортимент

На вибір українського споживача доступно п’ять різновидів профільних систем:

 1. трикамерні профілі REHAU Euro-Design 60;
 2. найпопулярніший варіант серед покупців-REHAU Euro-Design 70;
 3. шшестикамерна система GENEO;
 4. SYNEGO-топовий профіль, що складається з семи повітряних камер.

Величезний вибір колірних рішень

Компанія REHAU дозволяє підібрати оптимальне колірне рішення для віконної рами, в залежності від стилістики фасаду, інтер’єру, або за особистими уподобаннями. Є можливість оформлення профільних систем в будь-якому кольорі по RAL-палітрі.

REHAU

Палітра REHAU

У міру необхідності, можна задекорувати профіль імітацією натуральної деревини. Ламінація віконних профілів виконується з двох сторін, або з однієї. Підтримується використання різних кольорів з внутрішньої і зовнішньої сторони вікна.

Іншими словами, замовнику більше не доведеться ламати голову, вибираючи універсальний відтінок, як для фасаду будівлі, так і дизайну приміщення.

Доступні ціни

Замовити профільну систему REHAU під силу кожному клієнту. На вибір потенційних клієнтів представлений широкий асортимент систем як економ-класу, так і преміального сегмента.

Захист від підробок

Як компанія REHAU, так і незалежні експерти відзначають, що їх профілі неможливо підробити. Корпорація цінує свою репутацію і ставлення клієнтів, тому створила складну систему захисту від підробок.

В оригінальних профільних системах REHAU передбачена:

 • спеціальне лазерне гравірування з торцевого боку стулки, де вказано назву профільної системи;
 • на внутрішньому торці рами присутній серійний номер, нанесений з кроком 50 сантиметрів;
 • спеціальна транспортувальна плівка.

В Україну ввезення профілів REHAU ведеться з німецького і польського виробничого підприємства.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар