Купить металлопластиковые окна » Блог » Чи можна економити, маючи енергозберігаючі вікна

Чи можна економити, маючи енергозберігаючі вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Кілька десятків років тема енергозбереження не втрачає актуальності у країнах з розвиненою економікою. В Україні про неї стали говорити лише останні роки.

Пов’язано це з постійним зростанням вартості енергетичних ресурсів. Багато людей сумніваються, чи варто вкладати чималі гроші в енергозбереження. Тенденція дбайливого ставлення до ресурсів з’явилася недавно.

Покупці постають перед вибором покупки звичайних конструкцій або вікон з енергозберігаючими властивостями. Другий варіант окупається швидше. Він створює комфортні умови життя, економить ваші кошти.

energosberejenie

нергозберігаючі вікна, у чому переваги?

Що це таке?

ЭЕнергозберігаючі вікна оснащені багатокамерною профільною системою. Їх склопакети мають особливе енергозберігаюче покриття і теплу дистанційну рамку.

Вікна стають енергоефективними завдяки покриттю з оксиду срібла. Воно добре пропускає короткохвильове сонячне випромінювання у приміщення, яке нагріває всі предмети.

Опалювальні прилади та об’єкти випромінюють довгі хвилі. Вони не проходять через скло. Енергозберігаючі вікна стійкі до випромінювання такого типу.

Для досягнення максимального ефекту від використання енергозберігаючих вікон рекомендується обирати:

  • профільну фіброволоконну систему REHAU GENEO;
  • двокамерний енергопакет з накачаним у міжскольний простір газом аргон і 2 енергозберігаючими покриттями.
energosber domik 1 2

Чи можна заощадити з енергозберігаючими вікнами?

Прикладом таких енергопакетів виступає Glas Trosch Super Comfort Zero 44мм. Відрізняються високою теплоізоляцією та герметичністю при грамотному монтажі.

Вони повністю позбавлені містків холоду. Взимку і восени температура внутрішнього скла вище на 5-7 градусів. Ця особливість дає додаткову економію енергії.

Окупність вікон

Окупність енергозберігаючих вікон була вивчена європейськими виробниками. На кінцеве число впливають різні зовнішні фактори. Отриманий результат дозволяє припустити адекватні терміни отримання прибутку.

Що впливає на терміни окупності:

  • тривалість опалювального сезону;
  • середньомісячна температура повітря;
  • матеріали стін;
  • площа скління;
  • якість і тип вентиляції та опалення;
  • швидкість зростання тарифів на енергетичні ресурси.

Формула терміну окупності енергозберігаючих вікон – це сума додаткових витрат на монтаж, поділена на суму зекономленої теплової енергії за кожен рік.

Для швидкої окупності енергоефективного вікна і отриманні прибутку в майбутньому від його установки необхідне правильне регулювання систем вентиляції та опалення.

При цьому оплата за споживану теплову енергію повинна проводитися за показаннями лічильника. Котеджі, приватні та багатоквартирні будинки вимагають монтажу енергоефективних вікон, якщо встановлені індивідуальні лічильники обліку використаного тепла.

energosberegayushie okna 1 2

Окупність енергозберігаючих вікон

В офісних приміщеннях, торгових центрах і на підприємствах швидкість окупності вище. Вони оснащені індивідуальними системами кондиціонування і вентиляції. За рахунок цього не доводиться витрачати багато електроенергії на регулярне охолодження приміщень.

За результатами дослідження окупності енергоефективних вікон можна зробити висновок, що за 2 роки експлуатації покривається різниця ціни звичайних пластикових і енергозберігаючих вікон.

Якщо врахувати усі негативні фактори, що впливають на окупність, вікна з особливим покриттям покриють витрати в повній мірі за 7-10 років. Після цього терміну вони почнуть приносити прибуток, економлячи електроенергію, газ і тепло.

У НОВІКОН можна придбати енергозберігаючі вікна високої якості від лідерів виробництва склопакетів і профільних систем.

Наші бригади мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід в монтажі віконних конструкцій відповідно до встановлених вимог та норм. Такі вікна створюють затишну атмосферу і подарують тепло у вашому домі. Крім того, вони заощадять сімейний бюджет.

energosberegaushie okna 2

Як замовити енергозберігаюче вікно?

НОВІКОН бере участь у програмі енергозбереження, яка проводиться по всій країні.

Її суть полягає у відшкодуванні 30% вартості енергозберігаючих конструкцій при придбанні у кредит через Ощадбанк. При визначенні розміру компенсації вартість монтажних робіт і додаткових послуг не враховується.

Взимку відбувається підвищення тарифів на енергетичні ресурси. Тому необхідно підготуватися заздалегідь заради вашого економного і комфортного життя з НОВІКОН. Зателефонуйте нам і наш менеджер допоможе підібрати вікна за вашими вимогами.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар