Купить металлопластиковые окна » Блог » Завод REHAU Віттмунд відсвяткував 50-річний ювілей

Завод REHAU Віттмунд відсвяткував 50-річний ювілей

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
REHAU 50Loading...
REHAU 50

Завод REHAU в Виттмунде

Восьмого червня концерн REHAU відсвяткував 50 років з часів заснування одного зі своїх найбільших заводів, що виготовляє віконні профільні системи. На захід у Віттмунді, який проводився під девізом ” Наш завод-наше майбутнє!”, запросили приблизно 2000 гостей на чолі з вищим керівництвом компанії.

Вже півстоліття завод REHAU у Віттмунді, що знаходиться в Нижній Саксонії, вдихає життя в сучасні ідеї конструкторів і дизайнерів, що спеціалізуються на бізнес-напрямку рішення для віконної індустрії.

Завод концерну REHAU у Віттмунді. Дещо раніше завод було прийнято вважати ексклюзивним постачальником флагманських профільних систем компанії і різноманітної палітри декорів REHAU KALEIDO COLOR.

На даний момент він є єдиним заводом концерну, на якому виготовляють профільні системи на базі інноваційного фіброволоконного матеріалу RAU-FIPRО X – REHAU GENEО, NORDIC-Dеsіgn, REHAU NEFERIA.

заводу рехау 50 лет

Завод концерну REHAU

З моменту свого запуску завод неодноразово піддавався модернізації і збільшенню виробничих потужностей, що врешті-решт перетворило його в масштабний логістично-виробничий комплекс з повністю автоматизованою системою управління.

Завод став пілотним проектом REHAU з реалізації ідей сталого розвитку та енергоефективності, який мав на увазі обладнання складських приміщень геотермальним опаленням REHAU, а в 2017 році в експлуатацію були введені дві вітросилові установки, що мають потужність 600 кВт кожна.

Безумовно, завод у Віттмунді гідний вважатися зразком високих внутрішніх стандартів REHAU, в тому числі і завдяки злагодженій і відданій роботі персоналу заводу. Тому ми приєднуємося до загальних привітань і хочемо побажати нашим колегам, враховуючи вражаючу історію заводу, створювати його нітрохи не менш вражаюче майбутнє!

Теги:
Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар