Купить металлопластиковые окна » Блог » Алюмінієві дверні та віконні системи

Алюмінієві дверні та віконні системи

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

В процесі облаштування житла необхідно звернути особливу увагу на якість дверей і вікон. Саме вони, крім додання індивідуальності вигляду, гарантують підтримку комфорту всередині приміщення. Крім захисту від протягу, пилу і шуму, а також проникнення холоду в зимовий час, двері і вікна повинні характеризуватися зручністю експлуатації та догляду, функціональністю, справно виконувати свої функції протягом довгих років.

Крім поширених на вітчизняному ринку металопластикових дверей і вікон, тут також представлені алюмінієві світлопропускаючі конструкції. Пропонуємо ознайомитися з їх перевагами і недоліками, особливостями.

alyuminievye-okna-850x470-600x332

Алюмінієві дверні та віконні системи

Конструкція алюмінієвої дверної та віконної системи

Як і у випадку з металопластиковими конструкціями, алюмінієві профілі порожнисті всередині, мають безліч повітряних камер. Основна відмінність від пластикової альтернативи полягає у відсутності підсилює сталевого сердечника, оскільки сам алюміній – досить твердий і міцний метал, що забезпечує хорошу стійкість до будь-якого зовнішнього впливу і деформації.

У порівнянні з пластиковим профілем, товщина стінок алюмінієвого, значно менше. Вона варіюється в межах від 1.3 до 1.8 міліметра. Конструкція ділиться на два типи – теплу і холодну

3_4-503x600

Конструкція алюмінієвої дверної та віконної системи

Холодний профіль

Вже за назвою цього різновиду можна зробити висновки щодо сфери застосування продукції. Найчастіше це неопалюване приміщення-холодний балкон, веранда, тераса, мансарда, горище, вітрина магазину, вхідна група в громадському будинку, світлопропускаюча внутрішня перегородка, двері в службовому і офісному приміщенні.

Іншими словами, установку цього профілю можна вести в будь-якому місці, де не потрібно стежити за збереженням тепла. Якщо пластикові профілі самі по собі вважаються прекрасним утеплювачем через мінімальну теплопровідність, з алюмінієм ситуація інша. Підвищений коефіцієнт теплопровідності в умовах сильного морозу призводить до того, що віконна конструкція промерзає наскрізь.

У літню спеку стінки профілю матимуть таку ж температуру, що і розпечені зовнішні. Результат-виникнення певних труднощів при бажанні підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні.

Теплий профіль

Відмінність цього типу профілю полягає в наявності своєрідного “термостата”. Якщо холодний профіль передбачає наявність стулок і рами як єдиного цілого, в теплому варіанті вони розділені на внутрішню і зовнішню частину. Завдання зовнішньої складової алюмінієвої конструкції полягає в прийомі сильного морозу або прямих сонячних променів на себе.

kottedzh-e1571305853539-600x318

Теплий алюмінієвий віконний профіль

Щоб перепад температури не передавався на внутрішню частину конструкції, її віддаляють завдяки поліамідній вставці, яка виступає в якості відмінного утеплювача. Отже, весь периметр профілю отримує термоміст (або температурний бар’єр).

Природно, така система на порядок дорожче, тому що конструкція має свої характерні особливості. З іншого боку, саме її встановлюють в житловому та іншому опалювальному приміщенні.

Переваги алюмінієвих конструкцій

Можна довго міркувати про те, якому варіанту віддати перевагу – алюмінієвому, металопластиковому або дерев’яному вікну. Але якщо говорити в цілому, вибір формується на основі вартості, області застосування, особливостей місцевого клімату, а також фізичних властивостей кожного зі згаданих матеріалів. Якими перевагами характеризується алюміній?

  1. Міцність. Сплави алюмінію є дуже міцними і твердими. При цьому їх вага на порядок менше, ніж сталеві сплави. Завдяки цим якостям вдається виготовляти великі віконні конструкції у вигляді панорамних вікон, вітрин, скління фасадів будівель, зимових садів, оранжерей.
  2. Довговічність. Двері і вікна з алюмінію є лідерами за тривалістю експлуатації. Компанія Новікон зазначає, що якісна конструкція прослужить мінімум 80 років. Алюміній практично нейтральний до несприятливих кліматичних і атмосферних факторів, йому не страшні удари.
  3. Екологічність. Хімічна структура продукції не містить токсичних та інших шкідливих речовин. Безпека металу підтверджується активним виробництвом алюмінієвого посуду свого часу.
  4. Пожежостійкість. Пластикові конструкції плавляться, дерев’яні-горять. Алюміній повністю стійкий до високої температури і відкритого вогнища загоряння.
  5. Взломостойкость. У порівнянні з дешевими пластиковими конструкціями, що відкриваються простий викруткою шляхом віджимання стулки. У випадку з алюмінієм так зробити не вийде..
  6. Багатофункціональність. Кожен спосіб відкривання дверей і вікон сумісний з алюмінієвими профілями.
  7. Різноманіття колірних рішень і форм. Завдяки алюмінієвому профілю можна виготовити вікно або двері будь-якої форми. Завдяки порошкового фарбування можна реалізувати будь-яку дизайнерську задумку.

Недоліки

На жаль, без недоліків не обійшлося. Збільшення енергоефективності негативно позначається на вартості продукції. Тут вона на порядок вище, ніж у випадку з аналогічною металопластикової з ідентичними параметрами теплозахисту.

Незважаючи на впровадження конструкторських хитрощів, алюміній все одно буде холодніше, ніж пластик. Згідно з практичними спостереженнями, металопластикові вікна краще зберігають тепло, тому в нашій кліматичній зоні вони краще будуть проявляти себе. І якщо говорити про клімат в цілому, алюмінієві вікна майже не встановлюють в країнах Скандинавії. Як і металопластикові в тому числі.

Тут користуються популярністю виключно дерев’яні вікна, виготовлені з особливих порід деревини. Природно, причиною тому є сильні морози, від яких не здатний уберегти алюміній, а пластик почне покриватися тріщинами.

алюминиевые системы

Переваги та недоліки алюмінієвих конструкцій

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар