Зимові сади з ПВХ-систем
Зимовий сад увійшов у моду в позаминулому столітті, коли виникла необхідність кудись прибирати рослини, часто пальми, не пристосовані до життя у прохолодних кліматичних умовах.
Зараз під зимовим садом розуміється засклене приміщення, прибудоване до будинку, і оброблене матеріалами з високою світло-пропускною здатністю. Воно є проміжною ланкою між вулицею і будинком.
Зимовий сад може мати будь-яку форму: як класичного прямокутника, так і купола, півсфери і навіть піраміди. Оскільки зимові сади добре опалюються, то багато прикрашають це приміщення, як і раніше, екзотичними квітами і рослинами, щоб мати можливість радувати себе видом зелені цілий рік.
В Україні зимові сади починають набирати все більшої популярності, як символ престижу і достатку. Встановлюються вони не тільки у приватних будинках, але і в розважальних, торгових центрах, адміністративних будівлях, оздоровчих установах.
Виходячи з цього, зимові сади діляться на наступні типи:
– Житлові, які використовуються для розширення простору. Зазвичай вони є продовженням їдальні, але бувають й інші варіанти: вітальня, спальня, робочий кабінет.
– Сезонно-житловий. У цьому випадку приміщення починає використовуватися тільки з настанням теплого сезону, тому немає необхідності в опаленні приміщення і його сильному озелененні.
– Зимовий сад буферного типу. Це зазвичай просто засклені лоджії, стилізовані під зимовий сад. Сюди ж входять засклені споруди, які використовуються у якості перехідної зони між житлом і безпосередньо вулицею. У цьому випадку немає такої втрати тепла, яке буває, якщо потрапляєш відразу з порога у будинок.
– Зимовий сад верандного типу. Його часто можна зустріти у кафе або ресторанах. Кількість рослин у цьому випадку мінімальна, а функція опалення і зовсім не обов’язкова.
За типом інтеграції з будинком, зимовий сад поділяється на два види: прибудований, коли він доповнює собою будівлю, та інтегрований, коли він усередині самої будівлі. Сад розміщують під скляним дахом або склеюють усе приміщення. Споруда другого типу саду обговорюється ще на етапі проектування будівлі.
Конструкція зимового саду
Незалежно від того, який саме тип зимового саду ви обрали, конструкція повинна відповідати всім вимогам з безпеки та міцності.
Крім того, вона повинна забезпечити комфортне перебування у зимовому саді, а також виконувати його пряме призначення: внутрішній простір не повинен бути ні надмірно нагрітим, ні надмірно охолодженим, це може згубно вплинути на рослини.
Конструкцію роблять у вигляді вертикального скління. Вертикальні частини скління є стінами саду, похилі частини – це дах. Відкриваючі елементи-двері та вікна.
Обирають елементи, виходячи з навантаження, але зазвичай це алюмінієві або пластикові профільні системи. У цій статті ми обговоримо створення зимового саду за допомогою профільних систем REHAU.
Для вертикального скління зимового саду потрібно міцна конструкція, яка не тільки зможе витримати вітрові навантаження, але і вага досить важкого даху, а також буде володіти достатніми характеристиками по частині теплоізоляції, щоб якомога менше тепла покидало приміщення.
Профільні системи від REHAU відповідають всім цим вимогам. Матеріал, з якого вони виготовляються, не тільки відрізняється високою якістю і безпекою, але і довговічністю.
Крім цього, вони стійкі до атмосферних явищ і володіють високими показниками по частині теплоізоляції.
Для побудови зимового саду рекомендуються енергозберігаючі склопакети, на герметичну частину яких, нанесено спеціальне дзеркальне напилення. Також підійдуть тоновані склопакети.
У похилому склінні, тобто самому даху зимового саду, повинні використовуватися склопакети з безпечним склом, а саме: загартованим або ламінованим. У цьому випадку міцність даху зростає у п’ять разів.
Приділіть також увагу і куту його нахилу, що вплине на кількість тепла і світла, що надходять всередину зимового саду. Само собою, на склопакети, як і у випадку з вертикальним склінням, теж має бути нанесено енергозберігаюче напилення.
Ті ж вимоги і до відкриваючих елементів конструкції, які повинні бути і герметичними, і енергозберігаючими. Якість матеріалу також має бути високою, щоб бути здатним витримати навантаження.
Крім енергозберігаючих склопакетів, також слід звернути увагу на наступне оснащення для зимового саду:
– Жалюзі, ролети та інші світлозахисні пристрої;
– Тепла підлога;
– Низькопрофільні батареї, які слід встановити по периметру саду.
Все разом це дозволить не тільки знизити втрату тепла, але і позбутися від його надлишку, який виникає у результаті впливу прямих сонячних променів навіть у зимові місяці.
Як бачите, створення зимового саду – непросте завдання, але здійсненне, якщо ви довірите це рішення професіоналам.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом