Захист вікон від злому. Частина 1: склопакети
Вікна, або як їх тепер сміливо можна іменувати, враховуючи складність виготовлення, віконні конструкції, при всій своїй незамінності в якості елемента будівництва являють собою досить вразливий з точки зору безпеки житла ділянку. Саме через них найбільш ймовірно несанкціоноване проникнення в будинок або квартиру.
У віконних конструкціях, вироблених сьогодні, для підвищення безпеки застосовують особливо міцні скла і посилені елементи віконної фурнітури.
Номенклатура таких виробів досить широка і, як правило, може забезпечувати надійний захист пластикових вікон від злому. При цьому така фурнітура дозволяє надійно замикати вікно в одному або декількох положеннях і витримувати тиск до півтора тонн. До сучасних стеклам, здатним протистояти зловмисникам, можна віднести так звані триплекси, схожі на ті, які використовуються в автомобілях. Такий виріб являє собою кілька стекол, між якими прокладена спеціальна плівка. Таке скло ще називають ламінованим.
При виготовленні такого триплексу беруться кілька листів скла, які з’єднуються між собою спеціальною речовиною, що твердне після охолодження. У підсумку виходить досить міцна конструкція. Ще одним плюсом такого скла є відсутність осколків, тобто навіть якщо вікно вдасться розбити, розльоту осколків можна буде уникнути. Виходячи з цього склопакет з триплексом-оптимальний елемент надійної і безпечної віконної конструкції.
Крім триплексу, існує ще один вид скла з підвищеними захисними властивостями. Це так звані протипожежні або армовані скла, при виготовленні яких застосовується спеціальна металева сітка, як б вплавлялася в саме скло в процесі виробництва.
Вікно з таким склом по виду не відрізняється від звичайного, але володіє, зокрема, високими протипожежними властивостями, так як під час пожежі дозволяє не тільки протистояти високій температурі всередині приміщення, але і не створює перешкод при евакуації людей.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом