Як правильно забезпечити гідроізоляцію вікон?
Як правильно забезпечити гідроізоляцію вікон?
Всі без винятку люблять перечікувати негоду у будинку, де панує тепла і затишна обстановка, милуючись стікаючими по віконному склу крапельками дощу.
Однак ця заспокійлива милостива картина може бути у мить зруйнована лише однією обставиною: вода протікає крізь вікна.
Зайва волога стає причиною утворення некрасивих плям на схилах, а також грибка і цвілі.
Хоча цього не трапиться за умови грамотного вибору і монтажу світлопрозорих конструктивних елементів, приділивши належну увагу захисту внутрішніх приміщень будинку від вологості.
Зауважте, що з вологою, проникаючою усередину, до недавнього часу боролися в основному двома способами: «латанням» утворених дірок або установкою нових виробів. До речі, останній метод використовувався набагато частіше.
Дійсно більшість сучасних металопластикових вікон на відміну від дерев’яних з часом не розбухають, вбираючи воду і висихаючи, вони не розтріскуються.
Унікальні властивості пластику самі по собі захищають цілісність і гарний зовнішній вигляд конструкції від негативного тривалого впливу вологи.
Варто відзначити, що герметичність сучасних ПВХ-систем забезпечується цілим рядом елементів, що не допускають проникнення всередину снігу, дощу і вологого повітря.
При цьому головним з них вважається функція ущільнювача або, простіше кажучи, особливої прокладки, встановленої між віконними стулками і рамою.
Так, при виготовленні віконного ущільнювача найчастіше застосовують матеріал званий, як етилен – пропілетермополімерний каучук або скорочено – ЕПТК.
Корисно знати, що матеріал цей вигідно відрізняється вражаючою довговічністю у поєднанні з ефективною протидією будь-яким атмосферним опадам, а ще відмінною еластичністю, міцністю і розтягуванням.
Завдяки таким унікальним властивостям матеріал швидко відновлює первісну форму, виключаючи розгерметизацію віконної конструкції з подальшим проникненням вологи.
Проте, яким би якісним не було вікно, все може бути непоправно зіпсовано неправильною установкою склопакета.
Віконний отвір повинен бути чистим, щоб забезпечити максимальне зчеплення монтажної поліуретанової піни з віконною рамою.
Важливо згадати, звичайно, що склопакет повинен бути встановлений строго за рівнем, а проміжок між рамою і стіною рівномірно заповнений піною виключає появу протягів і проникнення вологи.
До слова, непохитне дотримання перерахованих вище умов забезпечить повну герметичність віконної конструкції з теплою затишною атмосферою всередині приміщення.
Правильна підготовка
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом