Віконний ущільнювач
Ущільнювач для вікон необхідний для збереження їх герметичності, А також для створення звуконепроникності і шумоізоляції. У багатьох людей виникають складнощі з вибором віконного ущільнювача, викликані їх великими відмінностями.
Для створення такого ущільнювача використовують різні матеріали: гума, каучук, ПВХ і навіть силікон. Деякі з них можуть бути самоклеючими, що значно полегшить подальшу роботу.
Основні кольори – це білий, чорний і проміжний сірий. Існує чотири найбільших виробника віконних ущільнювачів: KBE, Kaleva, Veka і, звичайно ж, REHAU.
При виборі матеріалу рекомендуємо ПВХ. Він один з найбільш міцних серед перерахованих вище, а також стійкий до низьких температур, води і деформації. Більш того, даний матеріал один з найбільш низьких у ціні.
Силіконовий ущільнювач
З його переваг можна назвати, у першу чергу, те, що він практично ніяк не взаємодіє з більшістю хімічних елементів, а також витримує як нагрів до двохсот градусів, так і п’ятдесяти градусні морози.
Крім цього, ультрафіолетові промені також не мають впливу на нього, що захищає ущільнювач від зміни складу при великій сонячній активності. У цьому він значно краще своїх гумових “конкурентів”.
Мабуть, єдиним мінусом використання такого матеріалу є вкрай висока вартість кінцевого продукту, і тут, у співвідношенні “ціна-якість” гумові вироби мають явну перевагу.
Ґумовий ущільнювач
При використанні матеріалів для прокладання між вікон, важливо пам’ятати, що вони розрізняються, крім усього іншого, ще й областю застосування.
Одні призначені конкретно для склопакетів, інші підходять тільки під рами, треті використовуються у стулчастих вікнах, а четверті універсальні.
У зв’язку з цим, варто пам’ятати, що невірне використання ущільнювача веде до втрати його основних властивостей і, як наслідок, до відсутності практично всіх бажаних ефектів — шумоізоляції, герметичності.
Виготовлення каучукового ущільнювача. У вікнах НОВІКОН ущільнювач з каучуку REHAU
Всі основні види таких ущільнювачів робляться з високоякісного каучуку, у той час, як сам каучук може бути синтетичний або ж етиленпропіленовий.
Цей матеріал найбільш популярний, так як поряд з невеликою ціною може витримувати велику різницю температур, і поряд з цим має хороші шумоізоляційні властивості, захист від деформації і, в принципі, непогано тримає тепло, а також має великий термін експлуатації.
Багато великих компаній, що займаються виготовленням віконних ущільнювачів з даного матеріалу, ставлять на них термін придатності двадцять п’ять років, що, звичайно, трохи сумнівно, проте цілком можливо за умови дбайливого поводження з таким ущільнювачем.
Догляд за ущільнювачем
Перше правило – потрібно правильно регулювати віконні пакети. Поганим прикладом тут буде провисла стулка віконної рами, так як вона змінить щільність матеріалу.
Щоб уникнути цього фахівці в даній області рекомендують її послабити на період позитивних температур, так як основною функцією ущільнювача все ж є теплоізоляція, у той час, як термін придатності ущільнювача збільшується в декілька разів.
Миття рам слід здійснювати тільки спеціально призначеним для таких випадків засобом для пластикових вікон. Уважно читайте, ще на стадії покупки, інструкції з використання та склад.
Намагайтеся не обробляти ущільнювач вологою ганчіркою і не допускати попадання води на нього. Контакт з водою може призвести до появи тріщин і критичного скорочення терміну придатності.
ООбробляти сам ущільнювач також бажано, раз на рік або частіше. Для цього призначене силіконове мастило, яке є в більшості магазинів запчастин для автомобіля.
Регулярне мастило ущільнювача захистить його від розтріскування і збереже його еластичність. Слід, однак, пам’ятати, що якщо ущільнювач вже був пошкоджений внаслідок запізнілої обробки мастилом, відновити його колишні властивості вона вже не зможе.
Купівля ущільнювача
Справа нескладна, проте не менш важливо, ніж догляд за ним. Купити його можна в усіх магазинах, що спеціалізуються на продажу та установці вікон (або навіть у будь-яких магазинах з синтетичним профілем). При виборі бажано обирати того ж виробника, що і у ваших вікон.
Фахівці компанії НОВІКОН вже більше 15-ти років у сфері віконних технологій. У нас багатий досвід в конструюванні, виготовленні і монтажі віконних та дверних блоків.
Служба Порятунку Вікон НОВІКОН допоможе вам з обслуговуванням, як наших конструкцій, так і з ремонтом виробів від інших виробників.
Компанія НОВІКОН здійснює послугу заміни ущільнювальної гумки на пластикових вікнах і дверях. Окремо ми не реалізуємо віконний ущільнювач, тільки в комплекті з нашими конструкціями, а також допоможемо вам у разі ремонту або заміни.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом