Утеплення вікон від забудовника
Покупці квартир в новобудовах зазвичай отримують низькоякісні віконні конструкції. Причина проста-компанія намагається всіляко економити на матеріалах, використовуючи продукцію, яка не відповідає технічним вимогам. Від чого залежить якість віконної конструкції в новобудові? Перш за все, воно визначається ціновим сегментом нерухомого майна.
Новобудови класу “економ”, на жаль, оснащені низькоякісними металопластиковими вікнами, здатними витримати експлуатацію максимум 2-3 роки. Потім їх доведеться міняти. Для того щоб визначити поточний стан вікна і балконної конструкції в недавно побудованій квартирі, не треба бути професіоналом. Вистачить візуального огляду всіх складових вікна.
Переконайтеся у відсутності:
- перекосу або іншої деформації віконних профілів;
- тріщин і відколів на поверхні пластикового профілю;
- відхилень від нормального вертикального і горизонтального рівня;
- бруду і розлучень з внутрішньої сторони склопакета;
- дефектів при відкриванні і закриванні фурнітури.
Коли без заміни не обійтися?
Практика показує, що наявність деформацій і перекосів вже є ознакою низькоякісного вироби, не кажучи вже про тріщини. Не думайте, що ситуацію можна буде вирішити банальним ремонтом – навіть грамотне обслуговування не призведе до доведення звуко – і теплоізоляції до нормального рівня. Через 2-3 роки, як було сказано раніше, все ж доведеться задуматися про придбання нової віконної конструкції.
Тому настійно не рекомендуємо відкладати заміну, якщо ви виявили, що вікна від забудовника виявилися низькоякісними. Якщо є можливість, не чекайте закінчення розглянутого раніше періоду, постарайтеся замовити альтернативне скління в ході проведення ремонтних робіт. Як мінімум тому, що потім вам не доведеться відновлювати обробку.
Згідно зі статистичними даними, приблизно 50% всіх вікон і систем скління балконів необхідно замінити. Для цього треба грамотно оцінити поточний технічний стан і своєчасно вжити ряд необхідних заходів.
Коли можна залишити вікна від забудовника?
При наявності віконної рами, правильно виставленої в горизонтальному і вертикальному напрямку, відсутності перекосів, тріщин, перегинів і відколів, міняти таке вікно необов’язково. Досить обійтися оцінкою стану фурнітури, склопакетів, кожного монтажного шва.
1. Розгерметізація
При виявленні патьоків або бруду всередині склопакета ви можете бути впевненими в розгерметизації системи. Пошкоджений екземпляр зможе абияк справлятися з огороджувальної і світлопропускаючої функцією, але про належний рівень теплоізоляції не може бути й мови. Взимку на стінках почне утворюватися конденсат. Причому не тільки зовні, але і всередині. Склопакет, всередині якого відсутній інертний газ, доведеться замінити.Компанія НОВІКОН може запропонувати заміну склопакетів у вікнах від забудовників на енергоефективні або мультифункціональні..
2. Невідповідність продукції необхідним параметрам енергозбереження
З огляду на кліматичні умови нашої країни, такий склопакет не зможе захистити приміщення від проникнення холоду взимку. На території більшої частини України фахівці рекомендують встановлювати енергозберігаючий двокамерний склопакет, для решти – звичайний двокамерний. Щоб замінити конструкцію, необхідно викликати фахівця додому. Він виконає виміри, після чого привезе новий склопакет.
3. Чистка та регулювання фурнітури
Переконайтеся в правильності роботи фурнітури. Кожне вікно повинно відкриватися без додаткових зусиль. Природно, після завершення будівельних робіт на фурнітурі можуть залишитися сліди бруду, через що вона не зможе повноцінно виконувати свої функції. Тому спочатку очистіть кожен механізм від пилу і змастіть. Для видалення пилу і бруду відмінно підійде пилосос. Кожен рухомий елемент треба обробити так, щоб засіб розподілилося максимально рівномірно.
Як тільки обробка фурнітури буде завершена, відрегулюйте її. Це позбавить вас від затирання віконної стулки. Якщо процедура не принесла належного результату-вікно далі працює погано, швидше за все, забудовник встановив вікно з низькоякісними комплектуючими. Рішення проблеми-заміна фурнітури.
4. Мастило і заміна ущільнювачів
Перевірте стан ущільнювача. Його завдання полягає в підтримці герметичності прилягання стулки. Гума повинна мати хороший стан. Для поліпшення працездатності змастіть її, надавши матеріалу додаткову еластичність. При наявності тріщин є всього один варіант-повна заміна ущільнювальної гуми.
5. Удосконалення монтажних швів
Монтажний шов-це місце, де рама примикає до основи отвору вікна. Коли новобудову здають в експлуатацію, як правило, простір заповнений монтажною піною. Її кількість повинна бути достатньою для герметизації отвору. При наявності місць руйнування матеріалу або просвітів, рекомендується повністю позбутися від старої піни і створити новий шов. Далі утеплите і обробіть внутрішні, зовнішні укоси.
Низька якість віконних конструкцій-актуальна проблема при співпраці із забудовниками. Тому не полінуйтеся перевірити їх працездатність перед отриманням.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом