Склопакети і відмінна звукоізоляція
Звичайно ж, великою перевагою пластикового вікна стає хороша ізоляція. Жителі маленьких містечок не зможуть повністю оцінити цю характеристику.
Однак люди, які живуть у більш галасливих околицях і прокидаються під звуки першого трамвая, оцінять всю важливість такого придбання. Дуже важливо також вміло підібрати склопакет, це вас врятує від набридливого головного болю і постійного шуму у голові.
Вплив шумів
Що ми називаємо звуком? Це якесь механічне коливання. Воно має можливість просуватися, поширюючись у будь-якому оточенні. Людина ж має можливість відчувати подібне коливання.
Воно має частоту, вимірювану у герцах. Наприклад, ми можемо розрізняти коливання від 16 до 20000 одиниць. Підвищену чутливість ми маємо до середньої частоти (від 400 до 3000 герц), А найслабшу — до низької частоти (менше 400 герц).
Одиниці гучності названі децибелами (дБ). Повна тиша прийнята за 0 дБ. Шелест листя – 10 дБ, магістраль — 85 дБ.
Наскільки шумно буде у вашому домі, безпосередньо пов’язане з відстанню до найближчого джерела шумів. Також варто помітити: рівень гучності здатний змінюватися під дією температури і вологості. Іноді на це впливає вітер або якісь перешкоди, наприклад, штори.
Наскільки хорошою буде звукоізоляція, залежить від того, якої товщини буде вікно і яке число стекол. Впливає повітряний прошарок та її обсяг, а також те, наскільки герметично закриті стики.
При випромінюванні джерелом звуку хвиль з’являється шум, який впливає на вікно. Випромінювані звукові хвилі зустрічають перешкоди, викликаючи коливання (першою перешкодою стане зовнішнє скло). Далі коливання скла передадуть звук.
Той потрапить в область між стеклами, і вже на друге вікно потрапляє більш ослаблений звук. Після чого по ланцюжку цей звук, вже зовсім зменшений, потрапляє на останнє вікно. Ось так ваш будинок буде захищений від впливу шумів.
Особливості склопакетів
Скло являє собою пластини, які мають особливість коливатися від впливу звуку. Варто врахувати: на резонансній частоті у склопакета є провал. У цьому випадку, швидкість звуку і хвилі у повітрі однакові.
Коли хвилі збігаються, тиск який склався, розподіляється по поверхні точно так само як і власна амплітуда коливань, що неодмінно веде до великих коливань, а згодом до гіршої звукоізоляції.
Склопакети характеризуються різною резонансною частотою: починаючи з 200 герц і закінчуючи 250 герц. Коли створюють таке вікно, то головна мета полягає якраз в тому, щоб зробити падіння звукоізоляції не таким різким.
Важливо зауважити, що при однаковій товщині камер кількість не завжди грає визначальну роль. Ті склопакети, що забезпечені двома камерами, не мають великої переваги у порівнянні з однокамерним різновидом.
Пояснити це можливо наявністю у даному склопакеті зростаючої кордоном частоти, що наближається до простору з відмінною чутністю. При однаковій товщині стекол показники граничних частот співпадають, і всі плюси, пов’язані з товщиною, зникають.
Який же вибрати склопакет?
Якщо підвести підсумок, то ми зрозуміємо, що найбільш підходящі якості пропонують багатокамерні склопакети. Вони мають різну товщину повітряних камер і стекол.
Дає пластиковий склопакет ізоляцію звуків 40 дБ і навіть понад.
Як поліпшити якість
Чим більше проміжок між стеклами, тим більша кількість повітря (або іншого) газу там міститься. Це додає у якість звукоізоляції ще 1-2 дБ.
Неважливо, скільки камер має конструкція. Навіть якщо ви замовите, наприклад, трикамерний із товщиною 4-6 мм у кожного скла, то все одно шум не знизиться на 40 одиниць.
Простіше піти іншим шляхом: просто зробити товще скло однокамерного склопакета. Зі збільшенням товщини збільшується маса, роблячи вікно більш стійким до шуму.
Також можна зменшити розмір склопакетів. Адже чим менше за розміром скло, тим більше воно знижує шуми.
Що називають триплексом?
Ну, і варто розібратися зі звукоізоляційною характеристикою триплексу. Що це і для чого він потрібен? Це тришарове скло. Застосовується з метою підвищення безпеки скління.
Головний плюс тришарового вікна у можливості відмінно затримувати звуки завдяки проміжному шару зі смол.
Воно набагато краще монолітного різновиду скла, тут виключено резонування і пропускання звуку. При товщині 7 міліметрів вікно має рівень звукоізолювання у 33 децибели.
Дуже часто, щоб поліпшити цю характеристику, камери склопакетів заповнюють різними газами. Більше десяти років тому німецькі та чеські професіонали з виробництва цих виробів провели випробування, які довели, що навіть з газами, характеристики практично не змінюються.
По-справжньому серйозну роль відіграє герметичність стиків. Коли вам встановлюють нові вікна, подивіться на якісне прилягання матеріалу-ущільнювача, наприклад, в області рами і стулок.
Достатня якість прилягання можлива тільки при якісному функціонуванні фурнітури і технологічно правильному монтажі. Саме тому для установки вікон варто запросити кваліфікованих фахівців.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом