Купить металлопластиковые окна » Блог » Що потрібно знати про пластикові вікна нестандартної форми?

Що потрібно знати про пластикові вікна нестандартної форми?

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...
окна формы нестандарт

Вікна від Новікон, виробництво і монтаж

Коли мова заходить про вікна, кожна людина уявляє собі стандартну конструкцію прямокутної форми з білою рамою. Дійсно, сьогодні це найпоширеніший форм-фактор. Але все частіше власники котеджів і приватних будинків вдаються до установки світлопрозорих конструкцій нестандартної форми – трикутної, арочної, круглої і так далі.

Вікна з цікавою формою привертають до себе увагу, вони дозволяють зробити фасад унікальним, інтер’єр будинку-стильним. Але декоративні функції в цьому випадку є другорядними. На перший план завжди виходить якість виконання основних функцій, а саме – захист від зовнішніх шумів, теплоізоляція, висока світлопропускаєміть, захист від вітру і атмосферних опадів. Особливості впливу форми на первинні функції та комплектація вікон, що мають нестандартну форму, розглянуті в представленій статті.

Чи може форма впливати на якість?

окна нестандартной формы что надо знать

Вікно у формі трапеції

Протягом двох десятиліть пластикові вікна є лідером українського ринку. Причиною тому є ряд безсумнівних переваг. Теплозбереження, захист від сторонніх шумів, висока надійність, безпека і довговічність, простота догляду – це далеко не повний перелік переваг якісної продукції.

Кожен великий виробник зацікавлений у збереженні лідируючих позицій на ринку. Отже, виготовлення ведеться за умови, що кожна така конструкція з нестандартною формою зможе дійсно забезпечити такі ж хороші властивості, як і стандартне прямокутне вікно. Можна сміливо заявити про те, що форма не здатна впливати на захисні параметри конструкції.

Але для виробництва потрібне застосування особливої технології, знань і конструктивних рішень. Співробітники виробничих підприємств зобов’язані досконально орієнтуватися в теорії і практиці виготовлення нестандартної віконної конструкції.

Круглі пластикові вікна

ПВХ-профіль стає круглим завдяки термічній обробці. Існує ряд обмежень в плані розмірів. Радіус глухий конструкції становить мінімум 40 сантиметрів, що відкривається – 50. Круглі пластикові вікна виготовляють в чотирьох варіантах.

  1. Кругле глухе вікно. Як правило, це світлопропускаючий елемент, що виконує декоративну функцію. Воно не здатне виконувати функцію провітрювання, так як просто не відкривається.
  2. Кругле вікно з наявністю стулок, що відкриваються. Для подібної конструкції передбачено вертикальне і горизонтальне ребро по центру, що розділяє вікно на 2 секції. Можна відкрити або одну з них, або відразу дві. Розорювання стулки здійснюється в повному обсязі, або переводиться в режим провітрювання, як і у випадку зі звичайним вікном.
  3. Кругле середньопідвісне вікно. Його можна повернути по вертикальній або горизонтальній осі на 180 градусів. Радіус такого виробу варіюється в межах від 50 до 100 сантиметрів.
  4. Верхнє або нижнє вікно з відкриванням за принципом фрамуги, всередину приміщення. Через особливості конструкції її розміри є сильно обмеженими. Так, наприклад, віконна конструкція повинна мати середній діаметр для забезпечення достатнього радіусу обертання. Виробництво круглих вікон великого діаметру також не є допустимим, тому що Підвіс здатний витримати навантаження до 80 кілограм.

Трикутне пластикове вікно

Досить часто трикутне пластикове вікно використовується при склінні приміщень, розташованих під гостроверхим дахом. Тут основний акцент спрямований на певну стилістику будівлі. Можливо виробництво двох варіантів вікон трикутної форми-прямокутний трикутник з прямим кутом внизу, або рівнобедрений трикутник. Оптимальний кут з’єднання в таких конструкціях становить мінімум 45 градусів.

Застосування подібної величини обумовлено особливостями зварювання. Більш гострий кут також зустрічається на практиці, але його недолік полягає в меншій міцності зварних швів. Рекомендується виготовляти трикутні вікна в поворотному або відкидному форматі. Петлі розташовані на стороні, протилежній гострому кутку.

пластиковые окна нестандарт

Трикутне металопластикове вікно

Арочне пластикове вікно

Арочне вікно використовується при склінні будинку в старовинному або класичному стилі, в банкетному залі і ресторані. В процесі проектування і виробництва пластикового вікна необхідно звернути увагу на певні пропорції, а також уважно продумати поділ на секції. Як правило, виробництво арочних вікон ведеться із застосуванням комбінації відкриваються і глухих секцій. Що стосується способів відкривання, тут відсутні особливі обмеження-можливе застосування будь-яких типів відкривання.

Мінімальний радіус арочної конструкції становить 35 сантиметрів для глухої і 40 сантиметрів для відкривається арки. Металеве армування може і зовсім бути відсутнім-на це потрібно звернути увагу при розрахунку навантажень в процесі проектування.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар