Правда і вигадка про енергозберігаючі вікна
Енергозберігаючі вікна, які є продуктом нового покоління, мають масу переваг. Серед найголовніших з них-це можливість значно знизити витрати на опалення і зменшити витрату тепла взимку через віконні прорізи.
Такі вікна добре пропускають сонячні промені у кімнату, а тепло від радіаторів опалення не випускають на вулицю. Тому, комфорт і тепло залишаються всередині приміщення.
Ефективні у використанні, енергозберігаючі вікна оснащуються склопакетами зі спеціальним напиленням з оксиду олова або іонів срібла, що і гарантує їм відмінні теплоізоляційні властивості.
ДДля виготовлення перших виробів використовувався оксид олова, але нові технології дозволили застосовувати більш ефективні іони срібла, які й забезпечили вікна чудовими теплоізоляційними властивостивостями.
Однак, навколо енергозберігаючих вікон “крутиться” багато міфів, нічим не обгрунтованих доводів і помилок, які ми і розвіюємо у даній статті.
Основні помилки, що стосуються енергозберігаючих вікон
1. Кімнатні квіти за енергозберігаючими вікнами не ростуть, в’януть і засихають. Ставити квіткові горщики на підвіконня не можна!
Це абсолютно нічим не підтверджена омана! При тому, виникло воно ще з появою перших енергозберігаючих вікон на ринку. Існує версія, що міф про не зростаючих кімнатних квітів виник завдяки невірній інформації від конкурентів виробників енергозберігаючих вікон.
Ті компанії, які не мали можливість використовувати у виробництві нові технології напилення впровадили сумнівну інформацію з метою залучення клієнтів у свій бік.
Насправді, для росту, кімнатним рослинам потрібен сонячний колір, під впливом якого протікають процеси фотосинтезу. Енергозберігаючі вікна відмінно пропускають світло і за даними критеріями нітрохи не поступаються іншим видам вікон.
Навпаки, завдяки своїй ефективності і здатності зберігати досить високу температуру на поверхні внутрішнього скла, кімнатні рослини на підвіконні навіть у найлютіші морози не страждають від проникнення холодного повітря.
Тому, енергозберігаючі вікна, поверхня яких залишається теплою навіть взимку, для рослин не просто нешкідливі, але й корисні!
2. Теплоізоляція вікон втрачається швидко.
Склопакети високої якості, які повністю герметизовані, протягом тривалого експлуатаційного терміну не втрачають своїх властивостей.
Напилення наноситься на внутрішню поверхню пакета, що робить небезпечним для нього будь-яке механічне пошкодження, вплив ультрафіолету і вологи.
3. Низький рівень шумоізоляції властивий енергозберігаючим вікнам.
Звичайні енергозберігаючі склопакети без додаткових шумоізоляційних властивостей володіють тими ж якостями, що й традиційні євровікна. Тобто, у них немає ні позитивних, і негативних властивостей по відношенню до шумоізоляції.
Щоб знизити ефект проникнення звукових хвиль необхідно встановлювати енергозберігаючі вікна з функцією шумоізоляції. Це доцільно у будинках, що знаходяться поблизу галасливих автомагістралей, залізниць, стадіонів і т. д.
4. Енергозберігаючі вікна обходяться дорого і грошові витрати на них недоцільні.
Звичайно, такі вироби – задоволення не з дешевих! Однак, витрати на їх придбання швидко окупається. Експертами встановлено, що вже за перші 2-2, 5 роки витрати на покупку енергозберігаючих вікон повністю окупаються за рахунок значного зниження теплових втрат.
Також слід сказати, що окупність даних виробів залежить від багатьох факторів, серед яких – різновид опалювальної системи і вентиляції, їх якість, регіональні тарифи на електричну енергію, середня зимова температура повітря і багато іншого.
В цілому, можна сказати, що повністю енергозберігаючі вікна при будь-яких факторах окупляться за 5-8 років використання, що дозволить надалі мати від них прибуток. Даний прибуток буде виражений в економії теплових ресурсів, а значить, і витрат на опалення.
5. Газ, який знаходиться всередині склопакета з плином часу стає шкідливим для людського організму.
Всередину склопакета для збереження тепла закачують газ аргон, який вивітрюється дуже повільно. Навіть за 10-15 років використання склопакетів, він може випаровуватися у дуже малих кількостях, що ніяк не вплине на енергозберігаючі властивості вікон.
Серед якостей аргону, необхідно виділити такі, як негорючість, слабка радіоактивність, неможливість вступати в хімічні реакції. Аргон є інертним газом, тому не несе ніякої шкоди людському організму.
Далеко не завжди почута інформація виявляється правдивою. Це наочно можна продемонструвати на прикладі міфів про енергозберігаючі вікна. Сьогодні існує безліч способів перевірити інформацію і перестати сліпо довіряти всім чуткам.
Енергозберігаючі вікна за час свого існування довели свою ефективність, відмінні теплоізоляційні властивості, абсолютну безпеку для здоров’я людини та довговічність.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом