Купить металлопластиковые окна » Блог » Особливості поворотно-відкидний фурнітури

Особливості поворотно-відкидний фурнітури

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Невід’ємною частиною будь-якої віконної конструкції є фурнітура. Вона присутня в будь-якому вікні, за винятком глухого. Завдання фурнітури полягає у відкриванні і закриванні віконних стулок, регулюванні ступеня притиску стулок до основи, коли вікно закрито.

Також фурнітура відповідальна за виконання додаткових функцій:

 • повноцінну роботу системи щілинного провітрювання;
 • підвищення рівня зламостійкості;
 • дитячу безпеку в цілому.
фурнитура

Поворотно-відкидна фурнітура, зразок вікна Компанії НОВІКОН

Природно, більшою мірою фурнітура сприяє зручній експлуатації вікна протягом тривалого періоду. Тому завдання будь-якого покупця полягає в тому, щоб вибрати дійсно якісну продукцію з високим запасом надійності.

Віконна фурнітура складається зі складної системи компонентів, що забезпечують нормальну роботу вікна. У старих дерев’яних аналогах вона складалася з петель, шпінгалетів і ручок. Конструкція сучасних виробів набагато різноманітніше, звідси-складніше. Існують різновиди продукції, що забезпечує відкривання вікон за різним принципом.

На ринку представлені такі різновиди фурнітури:

 • продукція для штульпових вікон;
 • поворотно-відкидна;
 • розсувна;
 • поворотна;
 • для складних конструкцій типу «гармошка».

На території України набільшу популярність по праву завоювали вікна, оснащені поворотно-відкидним механізмом. Цей різновид відкривання вважається найзручнішою, оптимально вписується в кліматичні особливості регіонів.

Особливості поворотно-відкидний фурнітури

Це система елементів, за допомогою яких вікно може відкриватися як в горизонтальному (режим розорювання стулки) напрямку, так і по вертикалі (режим відкидання на провітрювання завдяки спеціальним елементам зверху).

фурнитура поворотно-откидная

Поворотно-відкидний-механізм для металопластикових вікон

Кожна маніпуляція з відкриваються стулками виконується за допомогою ручки, розташованої по центру лівого або правого профілю, в залежності від конфігурації. При закриванні віконної стулки ручка розташовується вниз вертикально. Шляхом повороту на 90 градусів, перевівши ручку в горизонтальне положення, стулка розорюється.

Поворот ручки вгору призводить до вертикального відкривання стулки для провітрювання. Кожна маніпуляція проводиться без застосування додаткових зусиль, тобто, гранично плавно. Сама ж стулка в цей час щільно притискається до рами.

Комплектація сучасної поворотно-відкидний фурнітури включає в себе наступні конструктивні елементи:

 • петльова група;
 • ручка;
 • набір кутових передач;
 • запори;
 • ножиці;
 • мікроліфт;
 • блокіратор, що запобігає помилкове відкривання;
 • набір відповідних планок.

Всі елементи відповідають за виконання строго обмеженого набору функцій. При взаємодії між собою забезпечується коректна робота віконних конструкцій.

Комплектація додатковими функціями

Говорячи про додаткові функціональні можливості фурнітури поворотно-відкидного типу, відразу варто відзначити продукцію з антизламними елементами. Цей різновид фурнітури доповнена рядом запірних елементів, розташованих по периметру стулки. Виробники вдосконалили їх форму, тим самим забезпечивши додаткову надійність в цілому. Зловмисники навряд чи зможуть відкрити таке вікно ломом або обценьками.

Для підвищення безпеки вікон, встановлених в дитячих кімнатах, покупець може вибрати виріб, оснащений додатковими захисними елементами. Наприклад, компанія Новікон пропонує вибрати ручку з замком, монтує блокіратор, що запобігає відкриванню стулки, або обмежувач розорювання з наявністю спеціального троса. Практика показує, що застосування поворотно-відкидний фурнітури актуально не тільки для вікон традиційної прямокутної форми, але і для продукції з нестандартною формою.

поворотно-откидная фурнитура

Блокіратор помилкової дії, вікно від НОВІКОН

Що потрібно знати про якість?

Тривала робота без проблем віконної конструкції можлива тільки в тому випадку, якщо вона укомплектована надійною фурнітурою. Тривалість роботи одного комплекту в інтенсивному режимі становить 15 років.

На практиці це не точне число, тому що термін експлуатації визначається трьома базовими факторами – якість фурнітури, дотримання вимог виробника по експлуатації, а також регулярність сервісного обслуговування.

Вибираючи поворотно-відкидну фурнітуру, потрібно приділити особливу увагу продукції перевірених виробників з Європи, які намагаються утримувати топові ринкові позиції.

Отже, їх товари точно орієнтовані на запити і побажання покупців. Цього неможливо домогтися без виробництва якісної продукції і регулярного удосконалення технологічних рішень.

Надійну віконну фурнітуру виготовляють тільки з металу, додатково захищеного антикорозійним шаром. Поверхня завжди рівномірна, задирки не передбачені.

Щоб забезпечити надійну фіксацію до профілю, кожен елемент повинен мати мінімум два отвори. Пластикові елементи категорично заборонені, тому що термін експлуатації цього матеріалу сильно обмежений.

Фурнітура поворотно-відкидного типу повинна справлятися з великою кількістю циклів закривання і відкривання. Точні дані можна подивитися в офіційних документах. Наприклад, продукція від компанії SIEGENIA здатна впоратися з 40 + тисячами циклів.

Популярні бренди

особенности поворотно-откидной фурнитуры

SIEGENIA-німецька компанія з виробництва фурнітури для металопластикових вікон і дверей

Сьогодні велика кількість виробників зайнято виготовленням комплектів віконної фурнітури. Завдяки високій конкуренції покупці отримують не просто якісну, а інноваційну фурнітуру з унікальними технічними рішеннями.

Вибираючи фурнітуру, не потрібно спиратися на ціну. Завдання продукції полягає в справній експлуатації довгі роки. Отже, тут не можна економити. Дійсно надійна продукція, в свою чергу, не може коштувати дешево. Популярність на ринку зберігають переважно європейські бренди – Siegenia, МАСО, Winkhaus і Roto.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар