Особливості замовлення вікон за індивідуальними розмірами
Створення і підтримка комфортного мікроклімату в будь-якому приміщенні можливо тільки за умови використання високоякісних енергоефективних вікон. Рівень якості визначається рядом факторів:
- міцністю елементів конструкції;
- виробництвом на автоматизованому обладнанні високої точності;
- професіоналізмом монтажної бригади;
- використанням якісного інструментарію;
- використанням надійних витратних матеріалів при установці.
Ще один важливий фактор, що визначає якість-точність виміру віконного отвору. Від цього залежить точність вписування конструкції в отвір. Спочатку ця процедура може здатися дуже простий – адже досить заміряти рулеткою вертикальну і горизонтальну площину.
Отже, іноді замовники користуються послугами компаній, що виготовляють вікна за каталожними розмірами. Це в корені невірне рішення!
При вимірі беруть до уваги величезну кількість нюансів, включаючи асиметрію отвору, наявність нерівностей, тип обробки укосів, необхідність застосування добірних профілів, підсилювачів та інших комплектуючих. Для правильного виміру і підбору оптимальної комплектації потрібне залучення професійного замірника. Як правило, замірники – це колишні монтажники.
Отже, спираючись на власний досвід, вони здатні добре оцінити особливості отвору, самостійно вибрати відповідну комплектацію, а потім визначити розміри. Також деякі клієнти чомусь думають, що заміри віконних прорізів – це досить просте завдання.
Як показує практика, створення віконних конструкцій за власноруч знятим мірками-це бажання заощадити гроші і час на виклику фахівця. Результати можуть виявитися вельми сумними.
Які існують ризики?
Замовляючи віконні конструкції за індивідуальними розмірами, клієнти стикаються з високими ризиками. Конструкція може виявитися непридатною до установки в конкретних віконних отворах, виявитися істотно більше або менше, тобто, не входити в отвір.
З’явилися додаткові витрати повністю лягають на замовника. Якщо вікно виявиться менше, ніж віконний отвір, для забезпечення допустимих монтажних зазорів доведеться замовляти добірні профілі.
Ще одним варіантом вирішення проблеми є зменшення отвору. Такий захід є фінансово витратним, на нього буде потрібно багато додаткового часу. З іншого боку, вікна, встановлені таким чином, не зможуть прослужити довгі роки справно.
Нерідко відразу ж периметр вікна покривається тріщинами, те ж саме стосується місць, де рама примикає до отвору. Крізь вікно надходить повітря, виникає конденсат, а в зимовий час конструкція почне промерзати. Якщо віконні конструкції виявляються на рівень більше, ніж віконний отвір, доведеться думати про його розширення.
В майбутньому це негативно позначається на теплоізоляційних властивостях віконного отвору, тривалості експлуатації, справності роботи фурнітури, зовнішньому вигляді в цілому.
Компанія Новікон рекомендує довіряти заміри професіоналам. Тим більше що зробити це в більшості випадків можна безкоштовно. При необхідності установки панорамних конструкцій, а також вікон, що мають нестандартну форму, без допомоги експерта вже не обійтися.
Коли допускається замовлення вікон за індивідуальними розмірами?
Виробництво пластикових вікон за власноруч зробленими вимірами можливо в ситуаціях, коли треба встановити невелике глухе вікно. Наприклад, в підвальному приміщенні або на сходовому майданчику. Крім того, власні виміри актуальні для вікон в господарські споруди і вікон в гараж, де більшою мірою їх завдання полягає у виконанні огороджувальної функції.
У всіх інших ситуаціях, коли склінню підлягає житлове приміщення, і до конструкції висунуті високі вимоги в плані звуко – і теплоізоляції, стійкості і надійності, зручності експлуатації, не допускається виготовлення вікон за власними вимірами.
Правила вимірів
Перед виміром треба обзавестися рулеткою, щоб проміряти три місця між бічними укосами (по центру висоти отвору, знизу і зверху). Якщо ці значення відрізняються, для подальшого розрахунку треба вибрати мінімальне значення. Висоту заміряють за ідентичним принципом, в трьох місцях (у правого, лівого укосу, а також по центру отвору).
Мінімальне отримане значення використовується для розрахунків. За подібною схемою проводяться виміри віконних прорізів без чверті. На практиці іноді зустрічаються віконні прорізи, що мають чверть з наявністю виступу на четверту частину цегляної кладки. Цей виступ також береться до уваги.
Висоту і ширину віконного отвору потрібно визначати між зовнішніми укосами з використанням методу, описаного вище. Грамотно визначившись з розмірами отвору, можна починати визначати висоту і ширину рами.
Ширина визначається з урахуванням оптимального монтажного зазору з усіх боків. Для вікон, які не мають чверть, від ширини отвору треба відняти від двох до чотирьох сантиметрів. Якщо чверть присутній, до ширини додатково додають до шести сантиметрів. В результаті рама повинна заходити за чверть.
Висоту розраховують з урахуванням висоти монтажного зазору зверху і подставочного профілю. У вікнах без чверті віднімають до п’яти сантиметрів, з чвертю – додають два сантиметри для Заходу за чверть.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом