Організація правильного мікроклімату в приміщенні
На настрій, здоров’я і працездатність людини впливає навколишнє середовище, в якому вона перебуває. У житлових кімнатах вона визначається в залежності від параметрів температури, чистоти і вологості повітря, рівня шуму. Все це створює мікрокліматичну обстановку.
Вкрай бажано, щоб перераховані вище характеристики завжди зберігалися в межах допусків. Тільки тоді можна говорити про правильне мікрокліматі в житловому приміщенні. Компанія НОВІКОН пропонує ознайомитися з кожною з кліматичних характеристик.
Вологість повітря
Ця характеристика чомусь залишається “за бортом”, адже багато хто звик звертатися, перш за все, до значення температури в кімнаті. Але якщо заглибитися в суть питання, може з’ясуватися, що вона має більше, якщо не однакове значення при формуванні мікроклімату.
Якщо в приміщенні довгий час буде перебувати надмірно сухе повітря, незабаром це обернеться висушуванням слизової оболонки очей і носоглотки. Людина буде прокидатися з постійним болем і різзю в очах. Намагаючись впоратися з дискомфортом, йому доведеться частіше моргати.
Щоб уникнути неприємностей, настійно рекомендується підтримувати вологість в приміщенні на рівні 40-60 відсотків. Якщо вологість буде вище, ніж 60-70 відсотків, в кімнаті може з’явитися грибок і цвіль. Вони-основне джерело хронічних алергічних захворювань, що надають згубний вплив на дітей і дорослих.
Виявити підвищену вологість в приміщенні досить просто – на скляній поверхні вікна з’явиться конденсат. Спочатку він проявляє себе як звичайне запотівання. Надмірна кількість вологи стікає на підвіконня, через що з’являється цвіль.
Щоб ефективно боротися з цим явищем, досить регулярно переводити вікно у режим провітрювання. Аналогічним способом усувається проблема зайвої сухості. Якщо цього недостатньо, варто час від часу проводити вологе прибирання в кімнаті.
Температура повітря
Якщо в квартирі проживають діти, в їх кімнаті треба постійно підтримувати комфортну температуру. Оптимальне значення – від 20 до 22 градусів Цельсія. Оптимальний показник в нічний час-від 18 до 20 градусів. В таких умовах дитина не зможе постійно потіти, або переохолоджуватися.
Така температура позитивно позначається і на слизовій оболонці носоглотки. Аналогічний режим зручний і для дорослих, але у випадку з дітьми, без такої температури просто не обійтися.
Для регулювання кімнатної температури також досить регулярно провітрювати кімнату, переводячи вікно у відповідний режим. При наявності якісної світлопрозорої конструкції гарантується безпека процедури і відсутність протягу.
При сильному морозі вікно не дасть теплу виходити за межі приміщення. У літній період, коли температура повітря може перевалювати за +30 градусів Цельсія, провітрювання навряд чи допоможе. Доведеться додатково встановити кондиціонер у себе вдома.
Чистота повітря
Сучасним дітям властиво страждати від тих чи інших алергічних реакцій. Крім тополиного пуху, джерелом алергенів також виступає домашній пил, яка з’являється практично скрізь.
Щоб впоратися з нею, доведеться регулярно проводити прибирання. Отримати хороший результат, на жаль, не вийде, якщо одного разу користуватися пилососом. Запорукою успіху по праву вважається вологе прибирання.
Якщо людина має високу схильність до алергії, доведеться попрощатися з предметами інтер’єру, здатними накопичувати велику кількість пилу. Наприклад, доведеться зняти настінний або підлоговий килим, фіранки і гардини, покривала з ворсу.
Рівень освітленості і шуму
Кожна із зазначених характеристик мікроклімату впливає на емоційний стан кожного, хто проживає в приміщенні. Якщо вдень вікно забезпечує хорошу освітленість, це позитивно позначається на психологічному настрої.
По-друге, органи зору не страждають від надмірного навантаження. Ще одним позитивним моментом є зниження витрат на використання додаткового освітлення.
Не менш важливою є і хороша звукоізоляція. Адже при постійному фоновому шумі нервова система поступово перевантажується. Це можна помітити по підвищеній стомлюваності. Для зменшення (а в ідеалі – повного виключення) рівня вуличного шуму досить встановити і правильно відрегулювати хороше металопластикове вікно.
Зі сказаного вище напрошуються наступні висновки. Для установки хорошого, а головне – правильного мікроклімату, досить дотримуватися простих правил. Не варто забувати і про встановлення якісних металопластикових вікон, надійно справляються з поставленими завданнями.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом