Купить металлопластиковые окна » Блог » Незвичайні вікна, нестандартні форми і розміри

Незвичайні вікна, нестандартні форми і розміри

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Виробники вікон з ПВХ здатні задовольнити будь-яке, навіть саме екстравагантне замовлення. Різні розміри вікон, незвичайної та оригінальної форми, або особливі вимоги інвесторів не є проблемою. Незвичайні вікна не тільки красиві та оригінальні, але і енергоефективні.

Як вибрати вікна з незвичайними формами?

Незвичайні форми вікон-ПВХ добре зарекомендували себе у сучасній архітектурі. Арочні прикраси і химерні хвилясті лінії підкреслюють традиційний стиль будинку.

З іншого боку, ті, що мають геометричні форми, використовуються для отримання сучасного і авангардного зовнішнього вигляду фасаду, ефективно порушуючи монотонність, характерну для типових вікон.

Фасад, що складається з вікон різної форми, є відмінною рисою архітектури, заснованої на модернізмі.

img 2135 2

Робота компанії НОВІКОН, віконні конструкції нестандартної геометричної форми

Коли Вам потрібно вирішити, яке вікно обрати?

Якщо ми знаходимося на етапі вибору проекту будинку, то зараз саме час подумати і про вікна. Уявімо, наприклад, око на горищі з еліптичним вікном і кілька незвичайних склінь на нижніх поверхах – чудовий еркер зі спеціальним вікном або кутовим вікном, яке істотно відрізняється за ціною від каталогу за пропозицією.

Ця незвичайна конфігурація значно збільшить вартість віконної столярки. Ціна вікна, що не входить в каталог, в середньому на 20-30% вище стандартної, але, на жаль, ми можемо заплатити на 70% більше.

Таке вікно зазвичай чекати довше, хоча деякі виробники виконують замовлення навіть протягом декількох днів

Атипові вікна-незвичайні розміри і кольори

Сучасні технології виробництва вікон дозволяють виробляти широкий спектр форм і кольорів. Вони зазвичай доступні за спеціальним замовленням. Це можуть бути вікна з арочної обробкою, круглі, еліптичні, трикутні, трапецієподібні або чверть кола.

Іноді, щоб зробити скління, передбачене в проекті, вам потрібно замовити вікно, яке являє собою комбінацію навіть декількох форм – часто неправильною.

Незвичайні вікна також включають в себе прямокутні, але з унікальними розмірами, наприклад, дуже високими або довгими, наприклад, зі смужковими вікнами.

dsc 5796 2 2

Незвичайні кольори профілю металопластикових вікон, на фото декор REHAU WOODEC

На додаток до незвичайних форм, виробники вікон з ПВХ пропонують широкий спектр кольорів, у вигляді ламінації. Є ламінація, яка імітує малюнок і текстуру дерева.

Ви також можете замовити вікна в двох різних кольорах-різні зовні і всередині. Таке поєднання дозволяє ідеально підібрати вікна для фасаду, так і для дизайну інтер’єру і характеру.

Можна створити вітражне скло обрати малюнок. Це буде добре виглядати в передпокої або залі, де нам важливо підтримувати затишну атмосферу оздоблення інтер’єру.

Крім вітража, ви можете замовити піскоструминне скло, підійде для спальні або ванної кімнати.

Функціональність незвичайних вікон

При плануванні або виборі вікон з формами відмінними від типових, варто звернути увагу на те, чи повинні вони відкриватися повністю, частково або бути закритими.

Спосіб відкриття сильно впливає на функціональність вікна-ПВХ – він вирішує, чи буде він грати свою первісну роль, впускаючи денне світло і при необхідності свіже повітря. У разі глухого вікна варто розглянути доступ до нього зовні, наприклад, зі сходів або з тераси, що полегшить його миття.

Вибираючи незвичайне вікно, ви повинні знати, що воно буде пропускати трохи менше світла, ніж стандартне вікно з аналогічною поверхнею. Це визначається формою, товщиною рами і будь-якими поділами.

stilnyj interer mansardy 2

Незвичайні вікна

Незвичайні енергозберігаючі вікна

Той факт, що вікна мають незвичайну форму не означає, що вони будуть мати гірші параметри, ніж у стандартних форм і розмірів.

Навпаки-вони повинні бути однаково гарні, особливо коли мова йде про теплопередачі. Виробники підходять до властивостей ізоляції так само строго, як і в разі типових вікон. Чим нижче коефіцієнт теплопередачі всього вікна, тим краще його параметри теплоізоляції.

Вікна незвичайної форми, виконані з ПВХ-профілю, складаються з трьох-семи камер. Зазвичай в центральній, найбільшій камері є додаткова арматура з оцинкованого сталевого листа товщиною не менше 1,5 мм.

Це дає рамі адекватну жорсткість. Сучасні віконні та дверні системи з композитних матеріалів вже доступні на ринку, вони не вимагають використання сталевої арматури для конкретних розмірів.

Завдяки цьому можна уникнути створення теплових мостів і отримати ще кращі теплові параметри всього вікна.

img 0431 2

Енергозберігаючі вікна нестандартної форми

Теплі вікна і нестандартні вікна

Стандартні вікна мають склопакет, що складається з двох скляних панелей товщиною 4 мм кожне. Простір між ними заповнено газом.

Теплі вікна оснащені енергозберігаючим пакетом, заповненим аргоном або криптоном з теплою дистанцією. Сучасні технології дозволяють виготовляти дуже тепле скло навіть найскладніших форм.

Утеплювач є важливим елементом теплого вікна. Хороший утеплювач виготовлений з синтетичного каучуку (EPDM) – матеріалу, надзвичайно стійкого до змін температури і в той же час гнучкого.

Якщо вікна-ПВХ нестандартні, вони зазвичай доступні за спец замовленням.

kosougolnoe okno treugolnoe okno 2 2

Нестандартні вікна

Теплі вікна з незвичайними формами

Виробники завжди надають коефіцієнт теплопередачі U для всього вікна. Чим воно нижче, тим тепліше вікно.

Він складається з таких параметрів, як: коефіцієнт теплопередачі рами, скління, а також поверхні рами і скла. Вікна зі стандартним склопакетом з коефіцієнтом теплопередачі 0,9-1,1 Вт / (м 2 К) мають Uw = 1,2-1,6 Вт / (м 2 к).

Теплі вікна з енергозберігаючою потрійною упаковкою Ug, де скло становить 0,6 – 0,8 Вт / (м • к), можуть мати низький коефіцієнт теплопередачі 0,9-1,1 Вт / (м 2 • к).

У пасивних будинках, де пред’являються особливо високі вимоги до теплоізоляції, встановлюються вікна зі склопакетом Ug 0,4–0,5 Вт / (м 2 • К) і коефіцієнтом проникності всього вікна 0,7–0,8 Вт / (м 2 • к).

269708_900

Нетипові і нестандартні вікна

Слід пам’ятати, що сприятливий коефіцієнт теплопередачі буде повністю використаний тільки при надійному «теплому» монтажі вікон згідно всіх норм і стандартів ДСТУ.

Правильний монтаж гарантує, що в найбільш чутливому місці (на стику віконної рами і стіни) не буде теплових мостів, тобто місць з надмірною втратою тепла, що часто призводить до замерзання і вологи в косяку.

Як доглядати за теплими вікнами?

Теплі вікна повинні бути належним і правильним чином експлуатуватися власниками. Все це для того, щоб вони могли виконувати свою функцію якнайкраще, і радувати око якомога довше.

Щоб забезпечити їх довговічність і естетичний зовнішній вигляд, вони повинні бути належним чином очищені і збережені.

Вікна з ПВХ не вимагають такої кількості обробок, як дерев’яні, але час від часу їх також варто ретельно мити. Рами, які притягують бруд, особливо сприйнятливі до бруду.

scale 1200 2

Теплі вікна, як за ними доглядати?

Де встановити незвичайні вікна?

Щоб вікна незвичайної форми виконували свою функцію, форму і розмір скління слід ретельно підбирати відповідно до конкретного місця, його призначенням і розташуванням щодо світу.

Незвичайні вікна можуть бути встановлені в багатьох місцях. Велике вікно з арочною обробкою додасть престижу в салон. У свою чергу, дуже високе скління, а також широкі горизонтальні вікна-портали послужать стирання кордону між будинком і садом.

Невеликі, часто закриті круглі або трапецієподібні вікна добрі там, де для інтер’єру потрібно тільки освітлення. Варто встановити їх в під’їздах, мансардах і ванних кімнатах.

Найчастіше такі оригінальні вікна створюють цікаву композицію у поєднанні зі стандартними прямокутними конструкціями.

Кутові вікна і розташування в еркері зробить кут огляду набагато більше, ніж у випадку стандартного фасадного вікна. Воно дає багато цінного денного світла, яке буде корисним, наприклад, в їдальні під час сімейного обіду.

ser plast okna6 2

Куди встановлюють незвичайні вікна?

Цікавим рішенням в разі будинку розташованого дуже близько до межі ділянки, є еркер, освітлений тільки двома вузькими і високими вікнами, перпендикулярними кордону, що відповідає закону про будівництво.

Круглі, еліптичні або трикутні вікна встановлюються не тільки за вибором-іноді таке рішення продиктовано дизайном.

Вони незамінні в таких місцях, як мансарда приватного будинку, підвали або низькі горищні стіни.

Також варто відзначити, як незвичайні вікна гармоніюють зі світом. З півдня і заходу більше світла пропускають високі вікна. Зі сходу довгі горизонтальні вікна є хорошим джерелом світла.

Переважно, якщо вони не встановлені занадто високо, то зі світанком кімната наповниться денним світлом.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
07-08-2020-05-280x200
1 Серпня, 2020
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5, вы уже поставили оценку)
Залишити коментар