Купить металлопластиковые окна » Блог » Монтаж пластикових вікон. Одеса. Установка пластикових вікон і укосів

Монтаж пластикових вікон. Одеса. Установка пластикових вікон і укосів

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

art24

Компанія НОВІКОН виробляє монтаж пластикових вікон і укосів в місті Одесі. Відомо, що укоси — це частина стіни, безпосередньо прилегла до віконного отвору. Установка укосів зазвичай завершує монтаж нових вікон, надаючи конструкції закінчений вигляд.

Коли йде монтаж вікна, при цьому завжди страждають укоси. Таким чином, в будь-якому випадку після установки пластикових вікон обробці укосів треба приділити особливу увагу. Якщо вже зайшла мова про установку і обробку, то важливо відзначити, що існує кілька способів домогтися краси не тільки вікна, але і прорізів навколо нього. Перший – це обштукатурити їх або замовити монтаж пластикових укосів. Якщо будемо порівнювати штукатурні та пластикові віконні укоси, то останні мають значну перевагу, тому що вони більш довговічні і менш примхливі у використанні. І потім, їх досить просто протерти вологою ганчіркою-на цьому весь догляд закінчується. Штукатурні укоси навколо вікна вимагають постійної уваги, їх треба оновлювати і весь час стежити, щоб в них не з’явилося тріщин.

Важливо розуміти, що для досягнення якісного результату, укоси на вікнах штукатуряться в кілька заходів протягом декількох днів. Для уникнення неприємностей пов’язаних з розтріскуванням штукатурки, необхідно дочекатися, щоб висох перший шар і тільки через кілька днів приступати до остаточного етапу. Виходить, що ви будете прив’язані на цей час до будинку.

Монтаж пластикових вікон і укосів
Компанія НОВІКОН (м. Одеса) вже багато років працює в сфері виробництва і монтажу вікон ПВХ. За час нашої роботи ми неодноразово оцінювали потребу клієнтів не просто в придбанні якісних виробів, але і в професійному наданні додаткових послуг, в тому числі монтажі вікон і пластикових укосів.

1. Монтаж пластикових укосів
Думаємо, що всім зрозуміло, що пластикові укоси не віднімають такого часу, як Штукатурні. Вони встановлюються відразу після монтажу вікна. Фахівці уважно і акуратно монтують конструкцію з усіма комплектуючими, включаючи віконні відливи і підвіконня. Потім зрізають залишки монтажної піни і приступають до установки укосів. Спочатку встановлюються панелі, і тільки після цього укоси обрамляються декоративним куточком. Монтаж пластикових укосів займає приблизно годину часу. Після п’яти годин від моменту початку монтажу, ви вже зможете вдосталь насолодитися видом елегантного пластикового вікна в обрамленні не менш елегантних укосів.

2. Монтаж пластикових вікон
Давайте розберемося в монтажі вікон. Вам, як замовнику, треба розуміти, що монтаж пластикових вікон і дверей найкраще довіряти тій компанії, де здійснюється виробництво. Цей момент пов’язаний з тим, що майстер по виміру буде краще представляти і розуміти особливості монтажу вікон і дверей саме у вашому домі. Так само, в разі будь-яких проблем, у вас не буде труднощів з вирішенням питання про те, хто буде здійснювати гарантійне обслуговування вікон ПВХ або фурнітури.

Якщо ви вирішили замовити виготовлення вікон в нашій Компанії, можете завжди розраховувати, що всі роботи будуть виконані «під ключ». Наша компанія супроводжує замовника на всіх етапах, починаючи від процесу виміру віконних прорізів і закінчуючи монтажем пластикових вікон.

Високий професіоналізм співробітників компанії НОВІКОН, що спеціалізуються на монтажі пластикових вікон і дверей – сприяють тому, що всі наші клієнти завжди залишаються задоволені нашою роботою. Щороку наша компанія збільшує перелік своїх послуг. Ми завжди дуже серйозно підходимо до процесу складання. Постійно розширюємо асортимент і здійснюємо найбільш акуратний монтаж вікон і дверей.

Наша компанія завжди гарантує акуратний і оперативний монтаж вікон і дверей. Всі фахівці компанії, що здійснюють монтаж вікон, проходять спеціальну підготовку в Академії РЕХАУ. Таким чином, монтаж пластикових вікон відповідає всім вимогам, що пред’являються нашим ДСТУ.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар