Металопластикові вікна: класифікація
Сучасний будинок складно уявити без вікон – це функціональні елементи будь-якого будинку. Ще недавно вони використовувалися тільки для того, щоб пропускати природне сонячне світло і провітрювати приміщення. Для запобігання великої втрати тепла вони, як правило, мали компактні розміри.
Але завдяки застосуванню сучасних матеріалів і технологій вдалося розробити вікна, здатні одночасно виконувати кілька функцій, включаючи естетичну.
На вибір покупців представлена величезна кількість моделей, що відрізняються за широким спектром параметрів. Пропонуємо ознайомитися з ними детальніше.
Кількість стулок
Залежно від кількості стулок, продукція буває:
- одностулковий;
- двостулковий;
- тристулковий.
При наявності маленького віконного отвору доцільно встановити одностулковий виріб. Стулка оснащена фурнітурою, що дозволяє відкривати її, адже глухе вікно підійде тільки в обмеженій кількості випадків.
Двостулкове вікно зазвичай оснащується однією глухою і відкривається стулкою. Подібне рішення по праву вважається функціональним і економічним.
Розглядаючи тристулкове вікно, можна відзначити, що установка однієї відкривається стулки недоцільна. Для конструкції такого типу необхідні мінімум дві відкриваються стулки, за рахунок чого забезпечується простота і зручність догляду.
Форма віконної конструкції
Сучасним дизайнерам і архітекторам доступна величезна кількість рішень в плані форми віконних прорізів. Пластикове вікно буває не тільки прямокутним, але і трикутним, арочним, круглим, трапецієподібним.
Компанія НОВІКОН зазначає, що у покупця є можливість замовити вікна будь-якої конфігурації за індивідуальним проектом.
Способи відкривання
Залежно від способів відкривання, вікна бувають чотирьох типів:
- поворотний. Стандартний метод, в якому стулка відкривається всередину приміщення;
- фрамужное (відкидне). Стулка відкидається під певним кутом щодо вертикалі;
- поворотно-відкидне. Найпоширеніший метод відкривання стулки;
- глухий. Стулку неможливо відкрити.
Колір
Якщо раніше на українському ринку продавалися тільки білі вікна, тепер профілю можна надати будь-який відповідний колір. Обробка здійснюється двома методами-шляхом ламінації, або фарбування.
Віконний профіль може мати різні відтінки з зовнішньої і внутрішньої сторони, завдяки чому можна підібрати оптимальне рішення як під фасад, так і під інтер’єр.
Ламінація пластикового профілю буває двосторонньою або односторонньою. Перша розділяється на дві категорії – в масі (ламінація на заводі), або не в масі, коли віконні торці зберігають білий відтінок.
Ламінацію в масі виконують за допомогою спеціальних установок, використовуючи поліуретановий клей і високоякісну плівку RENOLIT. Для приклеювання профіль поміщають в піч, розігріту до 130 градусів. Сьогодні на ринку представлена велика кількість текстур і кольорів.
Якщо вікно вже встановлено, і після ремонту захотілося поміняти колір рами, щоб вона гармонійно вписувалася в інтер’єр, доведеться пофарбувати пластикову раму. Процедура має свої тонкощі, пов’язані, перш за все, з гладкою поверхнею пластикового профілю.
Тому роботу починають з підготовки, яка полягає в очищенні від слідів пилу, жиру і бруду. Для підвищення адгезії використовується дрібний наждачний папір. Далі фарбування виконують за традиційною схемою-спочатку нанесення грунтовки, а потім – фарби. Замість кисті використовується пульверизатор.
Можливості сучасного склопакета
Ще один параметр, за яким класифікують пластикові вікна, є набір властивостей. На скляному ринку представлено кілька різновидів склопакетів, спрямованих на задоволення певних потреб замовників.
Енергозберігаючий склопакет розроблений для підвищення теплоізоляції в приміщенні. Такий склопакет має напилення, яке пропускає сонячне випромінювання, не даючи йому покинути приміщення. Згідно з результатами незалежних тестів, установка таких вікон в українській кліматичній зоні обов’язкова.
Для жителів квартир і будинків, де вікна схильні до тривалого потрапляння сонячного світла, створені сонцезахисні склопакети. Їх виробництво ведеться за двома технологіями – нанесення напилення на основі частинок срібла, або фарбування в масі.
Щоб створити максимально комфортну і тиху атмосферу в приміщенні, створені звукоізоляційні склопакети. Для підвищення звукоізоляційних властивостей використовуються скла різної товщини, а між ними витримується певна відстань.
Головне, на що потрібно звернути увагу при виборі – Комплексний облік віконного отвору і особливостей житла.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом