Купить металлопластиковые окна » Блог » Конструкція металопластикового вікна

Конструкція металопластикового вікна

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

Конструкція металопластикового вікна складається з профілю металопластикових вікон, склопакета вікна, ущільнюючої прокладки та фурнітури. Зазвичай це називається “віконним блоком”.

Конструкція металопластикового вікна складається з профілю металопластикових вікон, склопакета вікна, ущільнюючої прокладки і фурнітури. Зазвичай це називається “віконним блоком”.

За кількістю стулок і їх розташуванню, вікна-ПВХ бувають: з одинарними стулками, зі спареними стулками (з’єднані між собою і закриваються як одне ціле) і роздільними стулками (кожна відкривається незалежно). Віконний профіль-ПВХ є досить складним виробом. Від його якості безпосередньо залежить і якість самого вікна.

пвх-окно

Металопластиковое вікно

Основні конструктивні елементи вікна-ПВХ

Пластикове вікно складається з таких конструктивних елементів:

  • віконна рама-основа конструкції, встановлюється у віконному отворі будівлі. На віконній рамі кріпляться віконні стулки і фурнітура.
  • стулка-рухома частина вікна, яка вміє відкриватися.
    фурнітура Вікна – це запірні механізми, створені для управління стулками і їх фіксування.
  • склопакет-герметичний виріб, складається з декількох стекол, з’єднаних між собою по периметру спеціальними роздільниками.
  • штапик-деталь, яка утримує склопакет і встановлюється всередині. Закріплює скла в рамі вікна.
  • гумові ущільнювачі-служать для додання герметичності всієї конструкції. При гарній укладанні, захистять від попадання всередину води і вітру.
  • імпост-трьох-або п’ятикамерний пластиковий профіль, розташовується вертикально, ділить конструкцію вікна на дві і більше частин, в залежності від кількості стулок. У конструкції вікна служить в якості сполучного елемента.
  • штульп-пластиковий профіль, на подобі імпоста, проте він кріпиться не до рами, а до стулки, ось чому він невидимий. Дозволяє при відкритті двох стулок тримати віконний отвір вільним, без вертикальних роздільників.

Рама вікна, як і віконна стулка – це гратчаста опорна конструкція, на яку навішуються склопакети і фурнітура. На перший погляд, це досить проста конструкція. Але головна особливість і складність віконної пластикової рами полягає у віконному профілі, з якого рама (і стулка) зроблена.

производство окон новикон

Виробництво вікон від компанії НОВІКОН

Профілі металопластикових вікон виготовляються з ПВХ (полівінілхлориду). Усередині профілю розміщуються замкнуті порожнини або камери, одна або дві камери включають арматуру з оцинкованого сталевого листа.

Таким чином-вікна-ПВХ, пластикові вікна, металопластикові-назви тотожні.

З історії відомо, що перші виробничі підприємства ПВХ-вікон з’явилися в Німеччині. Технологія установки металопластикових вікон була розроблена в Європі. Сьогодні на українському будівельному ринку пропонуються не тільки німецькі металопластикові вікна, а й пластикові вікна вітчизняного виробника. Заводи-виробники пластикових вікон сьогодні представлені по всій країні.

Де замовити пластикові вікна?

Це може бути завод пластикових вікон або можна довірити свої вікна ПВХ-дилерам — головне, щоб було забезпечено якість. Тому вибирати потрібно тільки сертифіковані вікна.

А також мати чітке уявлення, що саме припускаєте ви отримати в результаті, одного разу вирішивши, що ви хочете поставити пластикові вікна. Тому важливо знати, хоча б трохи про те, які бувають системи вікон-ПВХ і в чому полягає технологія установки металопластикових вікон.

Про якість профілю треба говорити окремо. Тут наводиться дуже загальний опис того, що являє собою конструкція вікна-ПВХ. Скільки у вас буде камер – це один з найважливіших визначальних умов теплопровідності віконного блоку. Зрозуміло, що чим більше камер в профілі, тим товщі і масивніше віконний блок.

Таким чином, вартість металопластикових вікон з великою кількістю камер в профілі, буде високою. Для нашого клімату досить встановити ПВХ-вікна з трикамерним профілем. Але двох -, чотирьох-і п’ятикамерні профілі, також знаходять свого покупця.

Двокамерний профіль раціонально використовувати, коли проводиться Скління балконів і лоджій. Конструкція склопакета являє собою два або більше скла, герметично з’єднаних між собою дистанційною рамкою і внутрішнім і зовнішнім герметиком.

Підсумок

Основні деталі конструкції вікна: рама, стулка, склопакет, фурнітура, гумові ущільнювачі, штапик, імпост і штульп. Без чіткої і безперебійної роботи всіх елементів конструкції ПВХ-вікна, експлуатація металопластикових вікон була б неякісною і некомфортною.

Менеджери компанії НОВІКОН з радістю Вас проконсультують, дадуть відповідь на всі питання і допоможуть з вибором і установкою ПВХ-вікон.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар