Купить металлопластиковые окна » Блог » Конденсат на вікнах

Конденсат на вікнах

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд (Пока оценок нет)
loadingLoading...

МБагато хто скаржиться на проблеми з конденсатом на нових металопластикових вікнах, через яку доводиться щодня протирати скло. У сьогоднішній статті ми розберемося, через що виникає саме на вікнах зайва волога і як можна від неї ефективно позбутися.

Почнемо з визначення того, що взагалі таке конденсат. Простими словами, це рідина, яка утворилася при конденсації, тобто насиченні пари у повітрі.

Отже, проблема з вологими вікнами виникає через надмірну кількість цієї самої вологи всередині приміщення.

А оскільки температура скла нижче температури в будинку, то випадає конденсат саме на ньому. У більшості випадків це явище спостерігається у нижній частині склопакета, так як саме там є найхолодніше місце.

Багато власників нових металопластикових вікон, побачивши на них конденсат, думають, що виною тому саме віконні конструкції, адже раніше вони такої проблеми не спостерігали. І так, і ні.

Справа у тому, що якщо у вас стоять сучасні та якісні вікна, то вони володіють високими показниками герметичності. Іншими словами, в закритому положенні вони не пропускають через себе повітря, а значить і вологу.

Якщо до цього у вас були старі дерев’яні або просто неякісні вікна, то зайва волога йшла через різні щілини в конструкції.

Методи боротьби з конденсатом

Звичайно, не варто ігнорувати конденсат, так як у майбутньому це може призвести до інших проблем, ще більш неприємних, на зразок утворення пліснявого грибка через постійне зволоження будівельних конструкцій.

Перш ніж перейти до практичних порад, обговоримо головні причини високої вологості повітря.

По-перше, це може бути недостатній повітряобмін у будинку, який пов’язаний не тільки з герметичністю вікон, але більше з поганою роботою витяжної вентиляції або навіть її відсутністю.

По-друге, на це можуть впливати також побутові звички мешканців будинку. Серед них-регулярна сушка випраних речей прямо у кімнаті або велика кількість рослин на підвіконнях.

Ще така проблема спостерігається деякий час після завершення ремонтних робіт, оскільки будівельні конструкції мають властивість зберігати вологу ще кілька років після того, як роботи були вже закінчені.

Як же можна поліпшити повітряобмін, щоб позбутися зайвої вологи? У першу чергу слід зайнятися системою витяжної вентиляції, а також регулярно провітрювати приміщення.

В останньому випадку буде досить відкрити вікна хоча б пару раз на день на 10-15 хвилин.

Також потрібно подбати про те, щоб нічого не заважало циркуляції теплого повітря від опалювальних приладів, а цьому можуть перешкоджати занадто широкі підвіконня і дуже щільні штори.

Якщо ви плануєте поміняти вікна, то радимо звернути увагу на склопакети, у яких використовується газ аргон.

В цьому випадку внутрішнє скло буде на 3-4% більш теплим, ніж якщо ви встановите звичайні склопакети. Відповідно, менше шансів, що на вікні буде збиратися зайва волога.

Конденсат всередині склопакета

Іноді конденсат збирається всередині самого склопакета. Причина тому – його розгерметизація. Звичайно, в якісних вікнах цього бути не повинно.

Якщо ви спостерігаєте таку картину, значить в процесі виробництва (швидше за все, кустарного) були допущені помилки. На жаль, виправити це не вийде, так що залишається тільки міняти сам склопакет.

Чому НОВІКОН?
980 000
Виготовлених
виробів
Власне
виробництво
15
Років
робимо вікна
Залишились питання?

Телефонуйте 0 800 30 30 33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Sending
Залишити коментар