Основні характеристики сучасного пластикового вікна. Теплоізоляція. Повітропроникність. Звукоізоляція
З фізики відомо, що при проходженні світла через скло 8% його відбивається, 2% поглинається, таким чином, в квартиру проникає близько 90% світла з вулиці.
Якщо у Вас в будинку встановлений однокамерний склопакет, втрачається близько 18% світла, якщо двокамерний тоді 25%.
Спеціальне низькоемісійне теплозберігаюче покриття скоротить кількість світла ще приблизно на 5%.
За ГОСТом не рекомендується встановлювати в житловому приміщенні вікна зі світлопропусканням менше 60%. Таким чином, чим більше стекол і чим вони товщі, тим тепліше в квартирі, але при цьому більше втрати світла.
Теплоізоляція
Відомо, що теплопровідність скла приблизно дорівнює теплопровідності цегли, але більше, ніж у ПВХ і дерева.
При використанні склопакетів з повітряними зазорами між стеклами, це значно підвищує теплоізоляцію, так як у повітря низька теплопровідність.
Однак, якщо замість повітря використовувати інертний газ, то можна підвищити теплоізоляцію ще приблизно на 20%.
Часто втрати тепла мінімізують, завдаючи на скло низькоемісійні покриття, що відображають тепловий потік. Такі покриття ділять на» тверді «k-покриття і» м’які ” i-покриття.
При одинарному склінні використовується тільки k-покриття, яке дозволяє зберегти в приміщенні до 90% падаючого на вікно теплового потоку.
Повітропроникність
Такое свойство, как воздухопроницаемость пропускает воздух при перепаде давления с двух сторон окна. Пластиковое окно обязательно должно быть воздухопроницаемым: по нормам воздухопроницаемость не должна превышать 6 кг/м 2*ч при величине DР = 10 Па.
Особая герметичность современного окна вредна. Открывая створки и форточки, прибегая к залповому проветриванию, мы тем самым теряем то, ради чего установили новое окно, а это тепло и защиту от шума.
При необходимости можно установить вентилируемый профиль и специальные системы вентиляции, которые могут монтироваться на уже установленные окна.
Звукоізоляція
Зрозуміло, що пластикове вікно повинно захищати приміщення від вуличного шуму. Вікно з однією рамою і однокамерним склопакетом знижує рівень шуму на 30-35 дБ, з двокамерним на 32-40 дБ.
Дуже істотно рівень шуму знижує триплекс.
Треба сказати, що аргонове заповнення, яке ефективно в цілях теплоізоляції, гірше захищає приміщення від шуму, ніж звичайний повітряний зазор між стеклами.
виробів
виробництво
робимо вікна
Телефонуйте 0 800 30 30
33
або залиште заявку
і Ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом